پیام سپاهان

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

ارتقا کیفیت ارائه خدمات در نانوایی های کیش

پیام سپاهان - معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با صاحبان نانوایی های سطح جزیره نانوایی ها را نشانه حیات و پویایی و نعمت برای شهر برشمرد وبر بهبود وضعیت آنها تاکید کرد.

سرمایه گذاری خارجی، واردات نیست

پیام سپاهان - در بند چهارم مصوبه هیئت وزیران مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ در خصوص آئین نامه اجرایی واردات خودرو آورده شده است: «واردات خودروهای سواری به صورت سرمایه گذاری خارجی (با تائید سازمان سرمایه گذاری خارجی) برای استفاده در شبکه حمل و نقل عمومی مجاز است. دستورالعمل این بند توسط وزارت صنعت،معدن و تجارت با همکاری وزارت کشور تدوین و ابلاغ می شود».

مردم شریف و محجوب کیش قربانیان تفکرات نئولیبرالیستی

پیام سپاهان - مهدی حسین‌زاده یزدی خیر دنیا و آخرت را در تقویت پایگاه مردمی ائمۀ جمعه دانست؛ زیرا  ائمۀ جمعه مسلح به تفکر جهادی و انقلابی هستند و هرچه بیشتر در مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه را راهنمایی کنند، تفکر انقلابی گسترش و ارتقا می‌یابد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران

پیام سپاهان - سازمان منطقه آزاد کیش و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه خدمات فرهنگی، گردشگری، آموزشی، ساخت و بازسازی تأسیسات گردشگری و اقامتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

ایجاد زیرساخت خدمات پولی و بانکی لازم توسعه مناطق آزاد است

پیام سپاهان - مشاور رئیس جمهور ایجاد زیرساخت خدمات پولی و بانکی را زمینه ساز مراوده های مالی بین المللی سرمایه گذاران داخلی و خارجی برشمرد و بر ایجاد بانک و بیمه آفشور و بورس بین الملل در مناطق آزاد تاکید کرد.

درخواست مناطق آزاد در مورد واردات خودرو

پیام سپاهان - مدیر توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تقاضای مناطق آزاد از دولت برای تدوین یک آیین‌نامه واردات خودرو مخصوص این مناطق خبر داد.

برگزاری پاتوق فیلم کوتاه کیش

پیام سپاهان - نشست دوم پاتوق فیلم کوتاه کیش با هدف اکران و نقد فیلم های "گناه و کپسول" با حضور امیر رضا مافی متنقد فیلم های یاد شده برگزار می شود.

همت جمعی لازمه حل مشکلات هواپیمایی کیش است

پیام سپاهان - مهدی کشاورز: سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی با اتحاد و همدلی می توانند اتفاقات خوبی را در جزیره رقم بزنند و مشکلات موجود برای بازگرداندن مدیریت هواپیمایی کیش به سازمان را حل کنند.

کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند بخش خصوصی در کیش

پیام سپاهان - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع، با حجم سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان در کیش برگزار شد.

دستور معاون اول رییس جمهور برای بررسی و بازگرداندن مالکیت هواپیمایی کیش ایر به سازمان منطقه آزاد کیش

پیام سپاهان - محمد مخبر: بهره‌مندی مناطق آزاد از شرکت‌های هواپیمایی اختصاصی تحت مالکیت خود، قابلیت رایجی در دنیاست و نباید در دور باطل نبود گردشگر و نبود پرواز قرار گرفت.

پروژه های ۹ منطقه آزاد و ویژه اقتصادی به صورت همزمان با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح شد

پیام سپاهان - آئین بهره برداری و شروع عملیات اجرایی ۷۱ پروژه سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی امروز پنجشنبه(۱۰ شهریورماه) با حضور «محمد مخبر» معاون اول رئیس جمهور و «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی و ارتباط ویدئوکنفرانسی با ۹ منطقه آزاد و ویژه اقتصادی به صورت همزمان برگزار شد.

برگزاری سومین میز خدمت در معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان

پیام سپاهان - طبق جدول زمان بندی سومین میز خدمت، چهارشنبه نهم شهریور از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در ساختمان بساک مقابل مسجد امیرالمومنین(ع)، طبقه چهارم، معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

تحقق پیشرفت هر جامعه مبتنی بر فرهنگ آن جامعه است

پیام سپاهان - مهدی کشاورز در نشست هم اندیشی سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی پیشرفت هر جامعه را مبتنی بر فرهنگ آن جامعه دانست و بر این امر مهم تاکید کرد.

گل سبز کیش به جام جهانی با همکاری سازمان محیط زیست

پیام سپاهان - پویش بین المللی گل سبز، با شعار « زمین سبز برای پایداری سرزمین» در راستای برنامه ها و اقدامات سبز فیفا، همزمان با برگزاری نشست سیاستگذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی رونمایی می شود.

اگر به دنبال منابع پایدار هستیم باید صنعت گردشگری ورزشی را فعال کنیم

پیام سپاهان - آیین رونمایی از مسکات و لوگوی جزیره اسکواش ویژه برگزاری پنج مسابقه ملی و بین المللی اسکواش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس فدراسیون تنیس برگزار شد.

هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش؛ اولویت مهم سازمان منطقه ی آزاد کیش

پیام سپاهان - سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز فعالیت سامانه هوشمند سازی مراکز گردشگری کیش و ایجاد پنجره ی واحد در جهت الکترونیکی شدن فضای کسب و کارهای خدمات گردشگری در کیش خبر داد .

ارائه شاخص هایی برای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی کیش

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری مزایده با شاخص های "تجارب، سوابق کاری، تجهیزات، نیروی انسانی، بومی جزیره، خوش حساب و آموزش دیده" در راستای ارتقاء کیفیت خدمات کلوب های دریایی در جزیره خبر داد.

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

پیام سپاهان - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

برگزاری کمیته اجرائی با هدف توسعه رونق گردشگری در کیش

پیام سپاهان - جلسه کمیته اجرائی به منظور بررسی و ارائه بسته های سفر ویژه و رونق گردشگردی در گرو همت مضاعف و همکاری همه جانبه سازمان و بخش خصوصی با حضور اعضای منتخب از جوامع مختلف در سطح جزیره کیش، برگزار شد.

توسعه کیش مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری و فرهنگی است

پیام سپاهان - مشاور رئیس جمهور در رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی کیش این اقدام ارزشمند را مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری، طراحی و مباحث فرهنگی و اجتماعی با حوزه های استاندارد سازی برشمرد.

کنترل مصالح ساختمانی و استاندار سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک

پیام سپاهان - گسترش دامنه فرایند های کنترل مصالح ساختمانی و تصویب کنترل و استاندارد سازی مصالح تاسیسات برق و مکانیک در مبادی عرضه و مصرف از ابتدا شهریور سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

برگزاری کلاس های آموزشی، مهارتی و ورزشی در مساجد کیش

پیام سپاهان - مدیر امور فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش هدف از برگزاری دوره های آموزشی در مساجد کیش را استفاده از ظرفیت های فرهنگی و جذب حداکثری کودکان، نوجوانان و جوانان در کلاس های آموزشی، مهارتی و ورزشی عنوان کرد.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیام سپاهان - وزیر ورزش و جوانان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه در خصوص ویزای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

رونمایی از پوستر جشنواره تابستانی کیش با شعار تخفیف های جذاب و جوایز متنوع

پیام سپاهان - پوستر ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش با شعار"تخفیف های جذاب و جوایز متنوع" در فضایی با حضور فعال بخش خصوصی، اصحاب رسانه و برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش رونمایی شد.

تجربه سفر خاطره انگیزه خانواده های ایرانی در جشنواره تابستانی کیش

پیام سپاهان - محسن قریب از برگزاری ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش همراه با برنامه های متنوع گردشگری، تخفیفات ویژه و اهداء هدایای ارزنده به خانواده های ایرانی که مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند، خبر داد.

بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور

پیام سپاهان - سعید محمد از ابتدای سکانداری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر بازگشت مناطق آزاد به ریل اصلی ترسیم شده توسط قانونگذار تاکید داشت و پاشنه آشیل مناطق آزاد را لزوم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور می دانست و تاکید داشت: عدم اجرای این ماده قانونی از بدو تاسیس مناطق آزاد در کشور، مدیریت یکپارچه و واحد را از مدیران عامل مناطق سلب و بروکراسی را برای فعالین اقتصادی دو چندان کرده است.

حفظ آرامش و حضور در فضاهای باز

پیام سپاهان - رئیس ستاد بحران کیش بر حفظ آرامش، رعایت اصول ایمنی و حضور در فضاهای باز تاکید کرد

تشکیل شورای مشورتی و حقوقی در سازمان منطقه آزاد کیش

پیام سپاهان - مهدی کشاورز در دیدار با رئیس دادگستری کیش بر نقش مهم شورای مشورتی و حقوقی سازمان و روش های علمی و سرمایه گذاری در این منطقه که کمک به حفظ حقوق بیت المال و جلوگیری از تضییع حقوق مردم می شود، تاکید کرد.

اعلام آمادگی منطقه آزاد قشم برای کمک به حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی جزیره هرمز

پیام سپاهان - صبح امروز پنجشنبه (۲تیرماه) و در جریان سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد به استان هرمزگان، سعید محمد به همراه مهدی دوستی استاندار هرمزگان و افشار فتح‌الهی رییس سازمان منطقه آزاد قشم، وارد جزیره هرمز شدند.

ساير مطالب

اعلام ساعت کاری سازمان و بانک های کیش در روزهای بعد از لیالی قدر

تجلیل و قدردانی از خانواده شهید مدافع سلامت کیش

قدردانی از فرمانده پدافند هوایی کیش به مناسبت گرامی داشت روز ارتش

برگزاری ویژه برنامه‌های شب‌های قدر در کیش

ایفای نقش مهم بخش خصوصی در پیشرفت و توسعه کیش

به دنبال کاهش هزینه ها با بهره گیری از فعالیت های دانش محور باشیم

به دنبال کاهش هزینه ها با بهره گیری از فعالیت های دانش محور باشیم

انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش

اطلاعیه دریافت مجوز فعالان حمل آب شرب تانکری در کیش

حل مشکلات روادید برای ورود به کیش در جام جهانی

سفر وزیر راه و شهرسازی به جزیره کیش

منطقه آزاد کیش، میزبان هیات‌ قطری

برگزاری مراسم جزء‌خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان

اعلام ساعت کاری بانک ها و موسسات مالی و اعتباری کیش درماه مبارک رمضان

اعلام ساعت کاری سازمان منطقه آزاد کیش در ماه مبارک رمضان

تسهیل امور در جهت نیل به سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین

مساجد کیش محور اصلی فعالیت های فرهنگی است

تشدید نظارت بر مراکز نگهداری و عرضه محصولات سلامت محور در ایام نوروز در کیش

اهتزاز پرچم نوروز در جزیره کیش

پیش بینی امکانات رفاهی برای رفاه حال گردشگران نوروزی در کیش

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت آغاز سال نو

معرفی3 برند برتر در آیین تجلیل از برندهای محبوب و کار آفرینان کیش

لزوم ارائه خدمات 24 ساعته ستاد نوروزی در کیش

لزوم ارئه خدمات 24 ساعته ستاد نوروزی در کیش

ارائه ی گزارش دقیق و کامل کمیته‌های ستاد نوروزی در چهارمین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش

تاکید ائمه جمعه کیش بر تعامل و تدبیرمسئولان برای رونق هرچه بیشتر جزیره

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

مختاری جایگزین ابراهیمی معینی در معاونت گردشگری شد

انتصاب جدید در معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

کالاهای اساسی ایام نوروز به میزان کافی ذخیره شده است

برخورد قانونی با تخلفات گرانفروشی در منطقه آزاد کیش

باز شدن گره سه ساله واحدهای تولیدی مستقر در مناطق آزاد

کارآفرینان و تجار کشور سربازان و فرماندهان جبهه اقتصادی هستند

تشدید نظارت های بهداشتی با فرارسیدن ایام نوروز در کیش

سیمکارت هدیه تله کیش، هدیه مسابقه زبان مادری

ساماندهی بندر چارک در راستای ارائه خدمات مطلوب نوروزی

بندر چارک در راستای ارائه خدمات شایسته نوروزی ساماندهی می شود

پایان اکران آثار منتخب جشنواره فیلم فجر در کیش

بازدید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از طرح های عمرانی کیش

مانور خودرویی و موتوری در کیش به مناسبت یوم الله 22 بهمن

بنگلادش فرصت های سرمایه گذاری کیش را بررسی می کند

انتصاب سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش

صنعت هتل‌داری، رکن اصلی توسعه‌ی گردشگری است

استقرار تیم سازمان انتقال خون هرمزگان در جزیره کیش

اکران فیلم های سودای سیمرغ فجر 40 در کیش

پیام محمدرضا لواسانی در خصوص اکران فیلم های منتخب فجر در کیش

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی کیش

موافقت دولت در خصوص محاسبه نرخ قرارداد برخی سرمایه گذاران با شرایط جدید و بر اساس سال ٩٩

پیام تسلیت محمدرضا لواسانی در پی ضایعه‌ی درگذشت آیت‌الله صافی گلپایگانی

سرمایه‌گذاری قرقیزستان در کیش، گامی مثبت در جهت رشد صنعت گردشگری

معرفی ظرفیت‌ها و صنایع مناطق آزاد ایران به جهان

الزام پیمانکار طرح عمرانی ساختمان جدید دادگستری کیش به تسریع روند اجرای طرح

برگزاری نمایش فیلم، بازی خلاق و مسابقه ویژه کودکان در کیش

تجلیل از برگزیدگان جشنواره سراسری گوهر فاطمی در کیش

اجرای مسابقه نقاشی دیواری ویژه کودکان در کیش

مناطق آزاد واحدهای عملیاتی خنثی کننده جنگ اقتصادی / لزوم برنامه‌ریزی برای رفع آسیب‌پذیری‌های زیرساختی مناطق آزاد اقتصادی

آغاز طرح ساماندهی بنادر کیش و چارک برای تسهیل سفرهای نوروزی

برگزاری فراخوان جذب دکترای داروسازی در بیمارستان کیش

برگزاری جشن میلاد کوثر در کیش

نقش راهبردی بندرتجاری کیش در حوزه بازار بانکرینگ

برگزاری نمایشگاه گروهی آثار نقاشی خط "آب و آیینه" در کیش

ایجاد مناطق مشترک آزاد با کشورهای همسایه با هدف افزایش صادرات

قشم الگویی شاخص از همزیستی میان مذاهب است / ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری برای تامین زیرساخت های جزیره به فروش می رسد

واردات خودرو و معافیت مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار هیات دولت

پیگیری مشکلات کیش در حاشیه جلسه شورای اداری هرمزگان

نقش مهم رسانه ها در رونق گردشگری کیش

ارسال بیش از 240 اثر به پویش "حاج قاسم فردا" در کیش

وارسی دستگاه های کمک ناوبری فرودگاه بین المللی کیش

تسهیلات بانکی در منطقه آزاد کیش هدفمند می شوند

انتقاد لواسانی از وضعیت مرکز نوآوری کیش

ابلاغ مصوبات کمیته نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در کیش

سفر اقتصادی و کم‌هزینه اولین پیام کمپرهای کشوری در کیش

مشوق‌های مالیاتی و گمرکی برای مناطق آزاد پیش‌بینی شود

انتصاب جدید در حوزه معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان

محمد ثاقب فرد مشاور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش شد

ابلاغ مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا سازمان منطقه آزاد کیش

برگزاری دومین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد در کیش

تحلیل فتنه و بصیرت مهم‌ترین پیام یوم‌الله 9دی

شرایط صدور مجوز املاک آسان شد

‎مدیریت صحیح در حوزه مدیریت بحران اثرات منفی آن را به حداقل می‌رساند

بازدید محمدرضا لواسانی از شهرک کارگاهی جنوب کیش

افزایش بیش از 40 درصدی پرواز های جزیره کیش

طرح ساماندهی سواحل کیش تایید شد

طرح یارانه بنزین برای همه 1

اختصاص سهمیه سوخت در "طرح یارانه بنزین برای همه" با کارت کیشوندی

انتصاب جدید در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

نظارت ‌های حداکثری بر مراکز عرضه میوه و تره بار شب یلدای کیشوندان

مراسم عزاداری ایام فاطمیه در کیش

توسعه زیرساخت ها لازمه پیشرفت جزیره کیش است

برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه در جوار مزار مطهر شهدای گمنام کیش

نظارت مستمر بر فعالیت وسائط نقلیه عمومی کیش

تکریم ارباب‌رجوع اصول ارائه خدمت در بیمارستان کیش است

پیام تبریک سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز دانشجو

اصلاح امور رسانه ای کیش با پیشنهادات راهبردی فعالان این حوزه

قرار گرفتن شهر تاریخی حریره کیش در فهرست ثبت یونسکو

توسعه‌ فرهنگ کارآفرینی لازمه ایجاد کسب و کارهای نوین است

برگزاری ملاقات مردمی با محوریت ارزیابی عملکرد مسوولان سازمان

فروش بلیط کنسرت های کیش با ظرفیت پذیرش 50 درصدی

بیش از چهارصد نفر از پایگاه سیار کنترل سلامت، خدمات پزشکی دریافت کردند

حمایت سازمان از فعالان عرصه فرهنگ و هنر در کیش