پیام سپاهان

آخرين مطالب

سياسي

پیکرهای ۲ شهید گمنام در روستای اردیب خور و بیابانک به خاک سپرده شدند

پیام سپاهان - اصفهان- پیکرهای ۲ شهید گمنام دفاع مقدس روز جمعه همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام در روستای اردیب شهرستان کویری خور و بیابانک در شرق استان اصفهان به خاک سپرده شدند.

ملت ایران مردمی ولایتمدار و بصیر هستند

پیام سپاهان - فریدن - امام جمعه شهرستان فریدن گفت: ملت ایران، مردمی بصیر، انقلابی و ولایتمدار هستند که در تمامی صحنه های دفاع از نظام حضوری فعال دارند.

دشمنان به خطای مسئولان امیدوار هستند

پیام سپاهان - اصفهان -امام جمعه موقت اصفهان گفت: دشمنان بیش از نیروهای خود به خطای مسئولان امیدوار هستند و باید این امر مورد توجه همه مسئولان در همه سطوح باشد.

تشییع پیکر معلم شهید در دهاقان

پیام سپاهان - دهاقان - مردم دهاقان، امروز پیکر پاک معلم شهید، محمود دهقانی را که پس از ۴۰ سال به میهن بازگشته است، با شور حماسی و اشکِ گونه تشییع و تا روستای پوده بدرقه کردند.

دولت نظارت بر بازار را افزایش دهد

پیام سپاهان - اصفهان – امام جمعه شاهین شهر گفت: ضروری است که دولت نظارت بر بازار را افزایش دهد و با متخلفان برخورد جدی داشته باشد.

معاون اداره صمت اصفهان: تقاضای روغن دیزل با میزان تولید و عرضه آن همخوانی ندارد

پیام سپاهان - اصفهان- معاون بازرگانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: میزان عرضه روغن دیزل در ۳۰ تا ۴۰ روز گذشته با تقاضا همخوانی ندارد و کمبودها و چالش‌هایی را برای رانندگان در استان ایجاد کرده است.

سرمربی تیم ملی هاکی داخل سالن: حمایت مالی اصلی‌ترین دغدغه بازیکنان است

پیام سپاهان - اصفهان - سرمربی تیم ملی هاکی داخل سالن ایران گفت: بهبود شرایط اقتصادی و حمایت مالی از فدراسیون و تیم‌های زیرمجموعه اصلی‌ترین دغدغه و خواسته بازیکنان ملی‌پوش است.

فیلم؛ کاشان هوشمند و منسجم در افق ۱۴۰۴، هدف مخابرات

پیام سپاهان - کاشان - جواد نایینی نماینده ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل در بازدید از مخابرات کاشان و در جمع کارکنان این دستگاه گفت: این شهرستان در افق ۱۴۰۴ از منطقه کارگری به صنعتی، هوشمند و منسجم تبدیل و نیاز به مخابرات بیشتر می‌شود.

آتش نشانان اصفهانی پیکر بی‌جان ۲ حادثه دیده ساختمان متروپل را از زیر آوار خارج کردند

پیام سپاهان - اصفهان- مدیر منطقه ۲ عملیاتی آتش نشانی اصفهان گفت : تیم امداد و نجات این سازمان در محل حادثه ساختمان متروپل موفق به خارج کردن پیکر ۲ تن از جانباختگان این حادثه شدند.

خروجی سد زاینده‌رود افزایش یافت

پیام سپاهان - اصفهان - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از افزایش خروجی سد زاینده‌رود با هدف جاری سازی آب در بخش های خشک رودخانه از جمله کلانشهر اصفهان و تخصیص آب برای نوبت پنجم آبیاری مزارع شرق این دیار خبر داد.

اثر هنری بدون هویت یک نوشته عادی است

پیام سپاهان - اصفهان - استاد نشانه شناس و روایت شناس گفت: اگر که یک اثر هنری هویت نداشته باشد یک نوشته عادی محسوب می‌شود.

سهمیه آبِ تالاب گاوخونی تخصیص یابد/ بهره‌برداری از بیمارستان ورزنه تا شش‌ماهه اول امسال

پیام سپاهان-فرماندار ورزنه گفت: باید سهمیه آبِ تالاب گاوخونی تخصیص یابد، چراکه اگر نمِ تالاب خشک شود کانون ریزگرد کل شهر اصفهان و چهار شهرستان کنار تالاب را متأثر می‌کند.

مالک متروپل قطعاً فوت کرده است

پیام سپاهان - اصفهان – دادستان کل کشور گفت: مالک ساختمان تجاری – اداری متروپل قطعاً فوت شده و جسد وی ۲۴ ساعت پس از وقوع حادثه کشف شده است.

گران‌فروشی و کم‌فروشی در صدر تخلفات بازارهای کالایی اصفهان است

پیام سپاهان - اصفهان - معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: براساس گزارش‌ها از وضعیت شکایت و تخلفات بازار استان در ۲ ماه گذشته، بیشترین تعداد شکایات دریافتی به گران‌فروشی و کم‌فروشی، تعلق داشته است.

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان: بازدید از موزه‌ها در گردشگری داخلی جایگاه مناسبی ندارد

پیام سپاهان - اصفهان- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع استان اصفهان گفت: بازدید از موزه‌ها بین گردشگران داخلی از جایگاه مناسبی برخوردار نیست و برای رفع آن باید فرهنگ‌سازی و از روش‌های تشویقی استفاده کرد.

عضو نظام صنفی کشاورزی اصفهان:تاخیر در آبیاری مزارع شرق استان سبب افت تولید می‌شود

پیام سپاهان - اصفهان- عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: تاخیر در افزایش خروجی سد و بازگشایی زاینده رود به منظور آبیاری نوبت پنجم مزارع شرق اصفهان، افت تولید گندم کشت شده را در پی خواهد داشت.

هوای اصفهان برای پنجمین روز پیاپی‌ ناسالم است

پیام سپاهان - اصفهان- مرکز پایش و کنترل هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست اصفهان روز چهارشنبه کیفیت هوای مرکز این استان را برای پنجمین روز پیاپی ناسالم برای گروه های حساس اعلام کرد.

فیلم؛ همراهی مردم، لازمه موفقیت در امور میراث فرهنگی

پیام سپاهان - کاشان - جواد نایینی نماینده ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل در بازدید از اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان و در جمع سرپرست و کارکنان این اداره، بر لزوم رضایت و همراهی مردم به منظور موفقیت در امور میراث فرهنگی تاکید کرد.

ارزیابی مجوز دانش بنیان " نوع سه " به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان واگذار شد

پیام سپاهان - اصفهان - رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: با موافقت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ارزیابی مجوز دانش بنیان " نوع سه " برای واحدهای فناور عضو شهرک به این مرکز واگذار شد.

مدارس، ادارات و دانشگاه های ۶ شهر اصفهان فردا تعطیل شد

پیام سپاهان - اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مدارس، دانشگاه ها، ادارات و مهدهای کودک شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نائین و خورو بیابانک در روز چهارشنبه اعلام شده است.

هیئات مذهبی اصفهان در محرم و صفر امسال تقویت شوند

پیام سپاهان - اصفهان – معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری اصفهان گفت: ضروری است که هیئات مذهبی اصفهان در محرم و سفر امسال با توجه به کاهش ابتلاء به کرونا و افزایش برنامه‌ها افزایش یابد.

دانشگاه‌ها برای حل مشکلات انرژی و خوردگی به صنعت نفت کمک کنند

پیام سپاهان - اصفهان - معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: صنعت نفت کشور با مشکلات اساسی مانند مصرف انرژی و خوردگی تاسیسات و خطوط مواجه است که از همکاری و کمک دانشگاه‌ها برای رفع این مسائل استقبال می‌کنیم.

معاون محیط زیست اصفهان: معضل فرونشست‌ زمین با موازی‌کاری حل نمی‌شود

پیام سپاهان - اصفهان - معاون محیط‌ زیست طبیعی و تنوع‌زیستی اداره کل محیط‌زیست استان اصفهان گفت: تاکنون با وجود برگزاری جلسات متعدد برای حل فرونشست زمین در اصفهان به خروجی مناسبی دست نیافته ایم که علت اصلی آن موازی‌کاری دستگاه‌های مختلف در این حوزه است.

معاون استاندار اصفهان: آزادسازی خرمشهر با تکیه بر اعتقادات بود

پیام سپاهان - اصفهان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: آزاد سازی خرمشهر با تکیه بر اعتقادات ، اعتماد به نفس رزمندگان اسلام و مقاومت بی حد وحصر ملت ایران میسر شد.

فیلم؛ عزم دولت سیزدهم برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی

پیام سپاهان - کاشان - جواد نائینی نماینده ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل در بازدید از طرح راه‌سازی جاده کاشان - برزک با اشاره به سفر پیش روی رییس‌جمهور و اعضای هیات دولت به استان اصفهان گفت: دولت سیزدهم برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی با بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی عزم جدی دارد.

شرکتِ سپاهانِ شهرداری اصفهان، جایزه ملی مسوولیت اجتماعی را دریافت کرد

پیام سپاهان - اصفهان - شرکت توسعه مُجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان در چهارمین جایزه مسوولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی کشور، جایزه ویژه مسوولیت اجتماعی در حوزه جامعه را دریافت کرد.

تکمیل ۲۲طرح آب و فاضلاب اصفهان ۲۷۵۰میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

پیام سپاهان - اصفهان- معاون برنامه ریزی آبفای استان اصفهان از پیشنهاد ۲۲ طرح آب و فاضلاب با نیاز اعتباری ۲هزار و ۷۵۰ میلیارد تومانی برای تصویب در سفر آینده رئیس جمهور به این استان خبر داد.

رییس دانشگاه اصفهان: نبود پیوند بین عُلما و اُمرا، جامعه را به فساد می‌کشاند

پیام سپاهان - اصفهان - رییس دانشگاه اصفهان گفت: پیوند نداشتن دو سویه عُلما و اُمرا برای حل مسائل ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، جامعه را بسوی فساد خواهد کشاند در حالی که همکاری آنها به صلح و توسعه پایدار در جهان مُنجر خواهد شد.

رویدادهای ورزشی مرتبط با سلامتی مردم ارزشمند و مفید است

پیام سپاهان - اصفهان- سرپرست هیات بدنسازی و پرورش‌اندام استان اصفهان گفت:هر رویدادی مانند برگزاری نمایشگاه و یا فستیوال بدن‌سازی که به هر نحوی با مباحث ورزشی مرتبط می‌شوند و مردم از آنها استفاده می‌کنند.

سرنوشت چشمه های گرگش استان اصفهان در کلاف سر در گم معدن "آهن کامو"

پیام سپاهان - اصفهان - فعالیت معدن آهن کامو از توابع قمصر کاشان همچنان ادامه دارد؛ گفته می‌شود این معدن موجب کاهش کیفیت و کمیت آب چشمه‌ بناب و رودخانه‌ای می‌شود که وارد حوضه آبریز گاوخونی می‌شده و حالا با تغییر مسیر رودخانه کویر کامو و تاثیر پذیری چشمه، محیط زیست منطقه به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است.

هوای اصفهان آلوده است/ جی بنفش شد

پیام سپاهان - اصفهان- شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان با میانگین ۱۴۸ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.

مسقط؛ شاه کلید تحقق دیپلماسی انرژی برای تهران

پیام سپاهان- سفر یک روزه رئیس جمهور به عمان؛ بخشی برای برجام که دیپلمات‌ها سرنخ کلافش را ماه‌هاست در هزارتوی دیپلماسی گم کرده‌اند و بخشی برای گرم کردن تنور دیپلماسی انرژی با مسقط؛ آن هم درست در ترافیک امضاهای روی کاغذی که می‌خواهند نفت روسیه را به چین و گاز قطر را به آلمان بفرستند؛ توسعه روابط برای اقتصادی که تازه جراحی کرده و افق توسعه‌ای که تا پایانش سه سال بیشتر نمانده است.

۲ شکارچی متخلف در کاشان دستگیر شدند

پیام سپاهان - کاشان - رییس اداره حفاظت محیط زیست کاشان از دستگیری ۲ متخلف صید و شکار همزمان با روز «تنوع زیستی» در منطقه حفاظت شده قمصر و برزک این شهرستان خبر داد.

تداوم طوفان شن درمحورهای شرقی اصفهان/ممنوعیت تردد اعمال می شود

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: طوفان شن در محورهای شرقی استان تا روز سه‌شنبه ادامه دارد و در این شرایط اعمال ممنوعیت‌های تردد مقطعی برای خودروها انجام می‌شود.

ساير مطالب

افزایش حقوق بازنشستگان به خرداد موکول شد؟

گندم می‌تواند به بورس کالا برگردد

دلاری که فقط آقازاده‌ها را پولدار کرد

تاریخ واریز سود سهام عدالت، 30 اردیبهشت/ فوت شده ها، پایان شهریور

خبر خوش برای جاماندگان از دریافت یارانه‌ها

احتمال تغییر نحوه پرداخت یارانه ها از «نقدی» به حالت «تخفیف درخرید کالا»

برخی با قیمت‌سازی و تقاضای کاذب، بازار خودرو را تحریک می‌کنند

کالاهای اساسی باید با نرخ شهریور 1400 به دست مردم برسد

معیار دهک‌بندی خانوار برای یارانه مشخص شد

ویدئویی از معترضین به عدم دریافت یارانه نقدی در مقابل سازمان هدفمندی یارانه‌ها

مخبر: یارانه داده شده به مردم، بیشتر از هزینه خانوار است

شیوه استفاده از کالابرگ یا کوپن الکترونیکی اعلام شد

اگر می خواهید اقتصاد را جراحی کنید، چاقو را به دست آدمهای تازه کار ندهید

عباس عبدی: پرداخت ریالی به مردم در شرایط تورمی دو رقمی، فریب دادن مردم و کسب پول برای تامین بودجه دولت است

صادرات 30 میلیون دلاری فرآورده‌های خام دامی با کمک دانش بنیان‌ها

سقوط پیاپی طلا، افزایش دلار

افرادی که یارانه نگرفتند، 3 ماه فرصت اعتراض دارند

افرادی که از سال 89 یا 93 یارانه‌شان قطع و یا انصراف داده‌اند، بخوانند

اختلال در شماره‌‌های پاسخگویی به سوالات جاماندگان یارانه‌ها / مشترک مورد نظر در دسترس نیست!

سکه کانال عوض کرد

یارانه دهی جواب نمی‌دهد / گرانی از یارانه سبقت می‌گیرد

دولت از مجلس مشورت نگرفت / نمایندگان از رقم جدید یارانه‌ها بی‌اطلاع بودند

کالاهای اساسی سهمیه بندی می‌شود؟

نحوه ثبت اعتراض به دهک بندی یارانه ای در سایت وزارت تعاون

90 درصد واحدهای صنعتی محمود آباد اصفهان نیازمند استفاده از گاز طبیعی هستند

چرا برخی افرادی که یارانه 45 هزار تومانی دریافت می‌کردند، مشمول یارانه جدید نشدند؟

شناسایی و مسدودی تراکنش های بانکی غیرمعمول توسط بانک مرکزی/ مدیران بانکی متخلف برکنار شدند

شما جزو کدام دهک یارانه ای هستید و چه کسانی یارانه نمی‌گیرند؟

توضیح سخنگوی دولت برای جاماندگان یارانه

رئیسی: مردم در جریان الزامات دولت برای اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها قرار گیرند

زمان برداشت یارانه اعلام شد

مستمری همسر بازمانده بیمه‌شده متوفی، با ازدواج مجدد قطع نمی‌شود

مدیرکل صنایع نساجی وزارت صنعت: فرش ماشینی رتبه پنجم صادرات ایران را دارد

جاماندگان طرح عادلانه کردن یارانه‌ها چه باید بکنند؟

پرداخت بیش از 40 هزار میلیارد بابت یارانه جدید

صفر تا صد چگونگی پرداخت یارانه 4200 تومانی

خاندوزی: زیرساخت‌ها فراهم نشود پرداخت نقدی ادامه می‌یابد

یارانه 45 هزار تومانی و معیشتی برای همیشه حذف شد

7 میلیون جامانده یارانه نگران نباشند؛ وارد سامانه وزارت رفاه نشوید

وزیر کار: مردم عجله ای برای اعتراض به نحوه پرداخت یارانه ها نداشته باشند/ ویدئو

ادامه قرمزپوشی در بورس

عرضه اولیه امروز به چه کسانی تعلق می گیرد؟

مستشار آمریکایی که محبوب ایرانی‌هاست/ چگونه روس‌ها مورگان شوستر را از کشور اخراج کردند؟/ راه نجات اقتصاد ایران از نظر مستشار آمریکایی چه بود؟

یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست

بورس قرمزپوش شد

کوپن یا پول نقد، کدام در راه است؟

709 میلیارد تومان چه زمانی به دست سرخابی ها می‌رسد؟

یارانه نان و دارو تغییر نمی‌کند

طرح تصفیه گازوییل پالایشگاه اصفهان تیر امسال راه‌اندازی می‌شود

تکمیل پنج طرح نیمه تمام راه و شهرسازی، اولویت اصفهان در سال 1401

پدری که قلبش را می‌فروشد؛ گزارشی تکان‌دهنده از فروش اعضای بدن در ایران!

طرح هوشمندسازی یارانه نان به دولت ارائه شد

عبدالملکی: افزایش دستمزد کارگران با تأیید همه اعضای شورای عالی کار مصوب شد

شاخص بورس صعود کرد

سهم 24 درصدی نان و آرد و ماکارونی در سبد غذایی کارگران

وزیر اقتصاد: یارانه به حساب نانوا واریز می‌شود

رئیس سازمان حمایت از سمتش استعفا داد

احیای معادن غیر فعال برای جلوگیری از افزایش ریزگرد در اصفهان ضروری است

90 درصد بانک‌های مرکزی در پی ارز دیجیتال ملی

90 درصد کارشناسان روند متعادل و مثبتی را در بازار بورس پیش‌بینی می‌کنند

مبلغ یارانه دستمزد بیشتر شد

طلا خیال صعود ندارد؟

طرح «کارت نان» دولت با حذف ارز 4200 تومانی

عملیات خاکبرداری خانه صنعت و معدن اصفهان آغاز شد

حساب‌های بانکی افرادی که چک برگشتی دارند مسدود می‌شود

افزایش مبلغ وام پرداختی به بازنشستگان

پرداخت سود سنواتی سهامداران آغاز شد

یارانه آرد پرداخت می شود/ ویدئو

همتی: از ماکارونی درس عبرت بگیرید

به رئیسی گفتم اگر تورم کنترل نشود نمی‌توانید با تعزیزات و دستور به اقتصاد نرخ‌ها را کنترل کنید

وام فرزندآوری به چه شهرهایی تعلق می‌گیرد؟

شوک تتلو به قیمت لیر ترکیه/ چرا قیمت دلار در بازار تهران اعلام نشد؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1401.02.12؛ صعود قیمت طلا و سکه در بازار

بورس سبزپوش به تعطیلات رفت

بانک ها، روز دوشنبه تعطیل نیستند

دلار چه مسیری را انتخاب کرد؟

قیمت کالاهای اساسی در یک سال گذشته چقدر تغییر کرد؟

نرخ مالیات حقوق و دستمزدهای سال 1401 اعلام شد

نمایشگاه‌های رنگ، رزین و پلاستیک در اصفهان برگزار می‌شود

تعیین میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان/ حداقل 2 میلیون و 471 هزار تومان

بورس صعود کرد

کارگران دچار مشکلات مسکن و درمان هستند

منتظر سقوط قیمت دلار در بازار باشیم؟

پیشروی دلار در کانال ٢٨ هزار تومان

بورس در قله صعود نماند

پرداخت بدهی عراق به ایران آغاز شد

بیکاری کم شد

موج گرانی در بازار؛ مقصر کیست؟ / 66درصد مخاطبان خبرفوری، انگشت اتهام را به سمت دولت نشانه می‌روند

وام فرزندآوری به همه نمی‌رسد!

جزییات تازه درباره طرح توزیع نان با کارت بانکی

نوسان قیمت‌ اصلی‌ترین چالش در توسعه کشت گلخانه ای در استان اصفهان است

وام مسکن 600 میلیون تومان شد

زمان واریز یارانه معیشتی اردیبهشت اعلام شد

دولت به دنبال حذف 63 درصد از یارانه بگیران؟

استدلال های وزیر کار در دفاع از افزایش دستمزدها

کنترلی بر قیمت تورهای گردشگری نیست / جام جهانی و افزایش قیمت هتل‌های کیش

تسهیل ازدواج از برنامه‌های اصلی دولت است/ بانک‌ها با شرایط سلیقه‌ای، پرداخت وام را به تاخیر می‌اندازند

جریان زاینده‌ رود هنوز قطع نشده است / تامین آب شرب، خط قرمز ماست

قیمت طلا، سکه و ارز 1401.02.06؛ بازار طلا و سکه صعودی شد

دستگاه‌های اجرایی اصفهان حق انسداد حساب و قطع آب، برق و گاز واحدهای تولیدی را ندارند