پیام سپاهان

آخرين مطالب

سياسي

طرح کنترل جمعیت نسل‌کشی خاموش میان مسلمانان است

پیام سپاهان - اصفهان- رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز یکی از اهدافی که جهان استکبار برای تزلزل بنیان خانواده از طریق شبکه های اجتماعی و ماهواره ای دنبال می کند تبلیغ کاهش زاد و ولد با انواع شیوه‌های اسلام‌‎ هراسی، ایران‌ هراسی و شیعه‌ هراسی و ترویج فردگرایی است

منبع انتشار بوی نامطبوع در شهرستان لنجان ناشناخته است

پیام سپاهان - اصفهان- معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت:بیش از ۲۰ مورد پایش روزانه و شبانه و در ساعات مختلف از وضعیت مناطق مختلف شهرستان لنجان برای شناسایی منشاء و منبع انتشار بوی نامطبوع انجام شده اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم.

سرما در اصفهان تا اواسط اسفندمی‌ماند/بارش‌های بهمن ماه کم است

پیام سپاهان - اصفهان- معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: فعالیت سامانه‌های بارشی در این استان و سرچشمه‌های آبی زاینده‌رود در بهمن ماه به ویژه در دو هفته ابتدای آن کاهش خواهد یافت.

۶ طرح آبخیزداری در استان اصفهان به بهره برداری می‌رسد

پیام سپاهان - اصفهان-مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: ۶ طرح آبخیزداری و پخش سیلاب در استان اصفهان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد.

جهادِ اجتماعی، ترویج معروف و برخورد با منکر است

پیام سپاهان - ایسنا/اصفهان امام جمعه موقت اصفهان گفت: جهاد اجتماعی یعنی ترویج معروف و برخورد صحیح و اصولی با منکرات که مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان بر همین مفهوم تأکید کردند.

مسئول بسیج ادارات اصفهان: یکی از مشکلات کشور دور بودن مدیران اداری از دسترس مردم است

پیام سپاهان - گروه استان‌ها-مسئول بسیج ادارات و کارمندان استان اصفهان گفت: تقویت کیفی و کمی میزهای خدمت و جهادی، می‌تواند اقدام موثری در دیدار مردمی با کارشناسان و مدیران ...

فرونشست زمین در دشت بادرود به سالانه ۲۰ سانتیمتر رسیده است

پیام سپاهان - کاشان - کارشناس جغرافیا گفت: برداشت بی‌رویه از آبخوان بادرود باعث شده میزان فرونشست در دشت بادرود از توابع شهرستان نطنز حتی به سالانه ۲۰ سانتیمتر هم برسد که فاجعه‌ای جبران‌ناپذیر در حال رقم خوردن است.

بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی اجازه سخت گیری فراقانونی ندارند

پیام سپاهان-استاندار اصفهان گفت: هیچکدام از بانک‌های این استان اجازه سخت گیری‌های فرا قانونی و بیش از حد در زمینه ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی را ندارند

دستگاه قضایی با بانک‌های متخلف در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی اصفهان برخورد می‌کند

پیام سپاهان - اصفهان- استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه بانک‌ها اجازه سخت‌گیری‌ فرا قانونی و بیش از حد برای ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی را ندارند، گفت: دستگاه قضایی با بانک‌های متخلف در این زمینه برخورد می‌کند.

رییس اتاق اصفهان، استان ما در تعامل تجاری با کشورهای همسایه، پیشرو است

پیام سپاهان - اصفهان- رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان گفت: کشورهای حوزه اوراسیا و همسایه همواره جزو اولویت بازارهای هدف تجاری این اتاق محسوب می‌شوند و اصفهان در تعامل اقتصادی با این کشورها جزو استان‌های پیشرو و موفق محسوب می‌شود.

کارگروه اضطرار آلودگی هوای اصفهان تشکیل نشد

پیام سپاهان - اصفهان- کارگروه اضطرار آلودگی هوای اصفهان برغم هشدار هواشناسی و تداوم انباشت آلاینده‌های جوی امروز دوشنبه چهارم بهمن ماه تشکیل نشد.

مساله فرونشست زمین در اصفهان، قومی و سیاسی نشود

پیام سپاهان - اصفهان- رییس بخش لرزه‌شناسی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی کشور گفت: مساله فرونشست زمین در اصفهان نباید قومی و سیاسی شود زیرا ماهیت این چالش و ارتباط آن با شهرنشینی، زمین شناسی و محیط زیست نیازمند همگرایی مسوولان است.

تقویت آبخوان‌های اصفهان و پخش سیلاب در اولویت وزارت نیرو قرارگرفت

پیام سپاهان - اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: راهکارهای مؤثر برای تقویت آبخوان‌ها، طرح آبخیزداری و پخش سیلاب در اولویت استان و وزارت نیرو قرار گرفته است.

۶۰۰ هزار اصفهانی واکسن کرونا نزده‌اند/اسپایکوژن جایگزین پاستوکووک

پیام سپاهان - اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: هنوز ۶۰۰ هزار نفر از شهروندان شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند.

طرح ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در اصفهان در دستور کار قرار گرفت

پیام سپاهان - اصفهان- معاون امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: طرح ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در راستای افزایش رونق اقتصادی و اشتغالزایی در استان، بعد از پنج سال باردیگر در دستور کار قرار گرفته است.

توقع مالی از نهادها برای حمایت از ورزش اصفهان باید معقول باشد

پیام سپاهان - اصفهان_ایرنا_مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: برآورد توقع مالی از نهادهای اقتصادی استان برای حمایت از ورزش، رقم سنگینی است که قابل جذب نیست در حالی که این رقم باید بر اساس ظرفیت‌های موجود، محاسبه شود.

بهترین تیم ملی ۲۰ سال گذشته را داریم

پیام سپاهان - اصفهان - سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: یکی از بهترین تیم‌های ملی در ۲۰ سال گذشته، تیم فعلی ما است. کلکسیونی از بازیکنان گران قیمت داریم و باید برنامه‌ریزی دقیقی برای این تیم صورت گیرد.

فیلم؛ کاشان، سربلند در میزبانی مسابقات تکواندو قهرمانی کارگران کشور

پیام سپاهان - کاشان - بیژن شفیع خراسانی نایب‌ رییس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری در گفت‌وگو با ایرنا با ارایه گزارشی از مسابقه‌های تکواندو قهرمانی کارگران کشور در ۲ بخش مردان و زنان در کاشان، از میزبانی مطلوب و سنجیده این رقابت‌ها تمجید کرد. سلمان صاحب هنر

هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم است

پیام سپاهان - اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین ۱۴۸ وضعیت (نارنجی) ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.

ردپای مازوت در روزهای سیاه اصفهان/مرگ‌ و میر آلودگی هوا ۲برابر شد

پیام سپاهان - اصفهان- پلمب مشعل‌های مازوت سوز نیروگاه شهید منتظری که در ۸ کیلومتری اصفهان واقع شده به رغم نگرانی‌ها شکسته شد تا در روزهای بی هوای زمستان گوگرد و سرطان را بر تن آلوده‌ترین شهر ایران بنشاند.

دفاعیات شرکت «ایران خودرو» ناامید کننده بود

پیام سپاهان- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رانت دولتی که ایران‌خودرو دریافت می‌کند، سبب شده که هیچ‌گونه تغییری در کیفیت و خدمات پس از فروش این شرکت داده نشود.

استاندار اصفهان: استان نیازمند استفاده از صنایع هایتک و دانش‌بنیان است

پیام سپاهان - اصفهان- استاندار اصفهان با بیان اینکه این استان نیازمند استفاده از صنایع هایتک و دانش‌بنیان است، گفت: رویکرد جدید مدیریت استان در این دوره مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های جدید اقتصادی بر اساس آمایش سرزمین است.

مصمم به کسب پیروزی هستیم

پیام سپاهان - اصفهان - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی سختی را پیش‌بینی می‌کنیم، اما امیدوارم فردا با یک بازی حساب شده به پیروزی برسیم.

رونق اصفهان در گرو توجه بیشتر به صنعت گردشگری است

پیام سپاهان - اصفهان- عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: گردشگری یک ظرفیت فوق‌العاده به‌منظور بازگشت این شهر به دوران رونق است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

تمرکز ستاد سفرهای نوروز سال آتی در اصفهان بر نقاط کمتر شناخته شده است

پیام سپاهان - اصفهان - مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان گفت: بیشترین تمرکز ستاد خدمات سفر امسال بر ایجاد بستر مناسب چرخه گردشگری در نقاط کمتر شناخته شده و روستایی استان اصفهان است.

موارد سرپایی ابتلا به سرماخوردگی و کرونا در اصفهان رو به افزایش است

پیام سپاهان - اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد بیماران سرپایی دارای علائم کرونا و سرماخوردگی در این استان رو به افزایش و اُمیکرون سویه غالب همه‌گیری کووید-۱۹ است.

فیلم؛ مهمترین خبرهای استان اصفهان در آخرین هفته دی‌ماه ۱۴۰۰

پیام سپاهان - اصفهان- اختصاص رتبه نخست قاچاق کالا به دستگاه ماینر، اختصاص سالانه ۴۰ میلیارد تومان به تعمیر شبکه‌های آبیاری، ممنوع شدن بارگذاری جدید کشاورزی در حوضه زاینده رود و افزایش ۲۴ درصدی فوت ناشی از گازگرفتگی با مونوکسید کربن ازجمله مهمترین خبرهای استان اصفهان در هفته گذشته بود.

نماینده مجلس: عزم ، همت و عملکرد دولت سیزدهم مثبت است

پیام سپاهان- نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد دولت سیزدهم در مدت کوتاهی که روی کار آمده مثبت است، و عزم و همت والایی در این دولت برای کار و خدمت به مردم دیده می‌شود.

کولاک شدید گردنه کلوسه فریدونشهر را مسدود کرد

پیام سپاهان - اصفهان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان با بیان اینکه همه راه های استان به جز گردنه کلوسه باز است، گفت: کولاک شدید به مسدود شدن این گردنه در شهرستان فریدونشهر در غرب اصفهان منجر شد.

دشمن در صدد غیرت‌زدایی و تفرفه‌افکنی بین مردم است

پیام سپاهان - کاشان - امام جمعه موقت کاشان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز قیام تاریخی ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم قم و دیدار با مردم این استان گفت: دشمن درصدد غیرت‌زدایی، وحدت‌زدایی و حساسیت‌زدایی بین مردم است.

تعامل با کشورهای قدرتمند جهان برای شکستن حلقه تحریم‌ها ضروری است

پیام سپاهان - کاشان - امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه تعامل با کشورهای قدرتمند جهان برای شکستن حلقه تحریم‌ها ضروری است، گفت: سیاست دولت در استفاده از ظرفیت های داخل قابل تحسین و مورد تایید رهبری است.

ساير مطالب

خبری از افزایش قیمت طلا و سکه نیست

صنعت قالیبافی برای چهار هزار نایینی اشتغال ایجاد کرد

سهامداران پول جدید به بورس نیاورند

پرداخت وام‌های زیر 100 میلیون تومان بدون ضامن

"رمز ریال" به صورت آزمایشی اجرا می‌شود/ استفاده از رمزارز برای واردات کالا در آینده نزدیک

حذف ارز ترجیحی؛ کار صواب در زمان ناصواب

قیمت طلا، سکه و ارز 1400.10.27؛ بازار طلا و سکه وارد فاز ریزشی شد

می‌خواهیم کارت یارانه کالایی به مردم بدهیم، نه یارانه نقدی

طرح‌های آزادراهی در استان اصفهان سبب توسعه و سهولت حمل و نقل در مرکز کشور می شود

خیال بورس راحت شد!

فراموش‌شدگان بودجه/ آن‌ها نمی‌توانند مانند معلمان و بازنشستگان اعتراض کنند

رمز گشایی از ریزش بی‌وقفه این روز‌های «بورس تهران»

این گروه بالاترین یارانه را سال آینده می‌گیرند

بورس 11 هزار واحد دیگر ریخت

بانک ها با سیم کارت وام می‌دهند؟

نمایشگاه فرش دستباف در اصفهان برگزار می‌شود

منتظر ارزانی کالاها نباشید؛ کالاها کمتر گران می‌شود

پشت پرده قفل بانک ها بر تسهیلات

احتمال ریزش شدید قیمت طلا

86 هزار زوج ایرانی در سال 1400 از بانک تجارت وام ازدواج گرفتند

بیشترین حجم مفاسد مرتبط با تسهیلات کلان پرداختی توسط بانک‌هاست

رئیسی: صید ترال در خلیج فارس ممنوع شود/ فقر در هرمزگان قابل قبول نیست؛ وضعیت جزیره هرمز تاسف برانگیز است

شرط قانون برای حذف ارز 4200

نایب رئیس مجلس حذف ارز 4200 تومانی را تایید کرد

شرکت‌های قدیمی فولاد را رها نکنیم

حضور در نمایشگاه‌های بین المللی، فرصتی برای معرفی قابلیت‌های صادراتی اصفهان است

اعمال گاز رایگان برای مشترکین کم مصرف

تداوم مذاکرات «وین» نوسانات طلا و ارز را کنترل کرد

جزئیات دو سناریوی یارانه‌ای دولت/ اختلاف نظر بر سر کارت اعتباری یا کالابرگ

ذوب‌آهن اصفهان؛ پیشگام در توسعه فرهنگ صنعتی کشور

استان اصفهان قادر به ارائه خدمات مهندسی به کشورهای همسایه است

اعلام کاهش نرخ تورم با سفره مردم همخوانی ندارد/ ماشین تولید اطلاعات غلط دولت سیزدهم را احاطه کرده‌ است

بورس هفته را کاهشی تمام کرد

رئیسی: قاطعانه مانع هرگونه افزایش قیمت کالاها شوید/ حتی با کسانی که با سلیقه دولت مخالفت دارند، در ارتباط مستمر باشید

کدام یارانه بگیران حذف می‌شوند؟

خروج 6 میلیارد دلاری سرمایه از کشور

3 میلیون خانوار دچار فقر مطلق هستند/ لزوم ارائه "کارت تامین کالای اساسی" به خانوارهای نیازمند برای برخورداری از حداقل‌ها

عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی چقدر است؟

اصفهان نیازمند برقراری پرواز مستقیم به روسیه، کویت و عمان است

اصفهان نیازمند برقراری پرواز مستقیم به روسیه، کویت و عمان است

شاخص بورس بالاخره سبز شد

ماجرای سودجویی دلالان از دلار آبی و سفید

روزنامه دولت: اگر ارز 4200تومانی امروز حذف شود بهتر از فرداست

اختلال در صادرات با برچسب بی‌اعتمادی به محصولات کشاورزی

یارانه ارزی به دلالان یا یارانه پرداختی به مردم؛ کدامیک افزایش یابد؟/ ویدئو

شک نکنید بودجه 1401 آبروی دولت و مجلس را خواهد برد/ نمایندگان با تصویب کلیات بودجه پشت مردم را خالی کردند

کشف بزرگ‌ترین مزرعه غیر مجاز استخراج ارز در اصفهان

بعد از مدت‌ها، یک خبر خوب برای بورس!

نرخ بیکاری در 12 استان بالاتر از 10 درصد است/ چرا نرخ بیکاری اینقدر پایین است؟

ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن از ساعت 12 امروز

کاهش دوباره قیمت در بازار ارز

یارانه جدید به دی نرسید، احتمالا بهمن!

آینه عبرت قزاقستان پیش روی بهارستان/ نمایندگان مجوز «چند جراحی بزرگ» تورم زا را به دولت می دهند؟

550 هزار خودروی لوکس باید 5600 میلیارد مالیات دهند

کلیات لایحه بودجه 1401 تصویب شد

خبر مهم وزیر اقتصاد درباره پرداخت وام به مردم

پیش بینی جدید نرخ دلار در بازار

اضافه شدن 12 شهر دیگر به لیست ثبت‌نام نهضت ملی مسکن

اگر کارتخوان خود را ثبت نکنید، غیر فعال می شود/ تعداد دستگاه های ثبت شده در نظام بانکی اعلام شد

تخصیص ارز مسافرتی تغییر می‌کند؟

نظر همتی در مورد حذف ارز 4200 تومانی/ یارانه پرداختی می تواند افزایش در هزینه های خرید را برای مردم جبران کند؟

پیش بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت

صعود و سقوط بورس در یک روز

شرایط جدید فروش ارز مسافرتی / صرافی‌ها فروش ارز برای کشورهای با ویزا را در اولویت قرار می‌دهند

کدام خودروها و خانه ها در سال آینده باید مالیات بپردازند؟

چگونگی اتصال کارتخوان‌ها به پرونده مالیاتی

توسعه مشاغل خانگی در گرو آموزش و دریافت تسهیلات است

دریافت مالیات بر ارزش افزوده و افزایش رکود پروازهای هوایی

بازگشت محصولات کشاورزی صادراتی و پیامدهای آن

ذوب‌آهن از زیان انباشته خارج شد

میزان مصرف آب در صنایع اصفهان راستی آزمایی شود

افزایش تولید و فروش؛ دستاورد ذوب‌آهن در 9 ماه گذشته

اختصاص خط اعتباری به پروژه‌های عمرانی/ نظام پرداخت مشترک حقوق از سال آینده اجرایی می‌شود

کاسپین علت حادثه هواپیما فرودگاه اصفهان را اعلام می‌کند

طرح اصلاح الگوی کشت یا مفر گریز از سوءمدیریت آب

میزان مصرف آب در صنایع اصفهان از سوی مراجع دارای صلاحیت تایید شود

گران‌تر شدن گوشت قرمز موج‌ خبری است که دلالان از آن سود می‌برند

151 شغل با تسهیلات صندوق کارآفرینی و امید درخور وبیابانک ایجاد شد

پیشرفت 83 درصدی دومین تونل بزرگ استان اصفهان

فرونشست 46 سانتی‌متری میدان امام(ره) اصفهان

از ارائه محصولات تجاری‌سازی شده تا دستاوردهای حوزه علوم انسانی

اطلاعی از مصرف سوخت مازوت در صنایع سیمان ندارم

توزیع یک میلیون بسته معیشتی در استان اصفهان

مانع‌تراشی در توسعه پست و بن‌بست اقتصاد دیجیتال

10 سال اخیر، رشد اقتصادی نداشته‌ایم

65 درصد از پسماندهای عادی به کود کمپوست تبدیل می‌شود

افزایش 10 درصدی مصرف برق در زمستان 1400

اجرای طرح بازیابی گاز هیدروژن و ال‌پی‌جی در پالایشگاه اصفهان

سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها به روابط شخصی آسیب می‌زند

حذف حاشیه سودهای اضافه با درج قیمت تولید بر روی 14 قلم کالا

مشاغل خانگی نیاز به حمایت دارد

مصرف گاز اصفهان به معادل سه فاز پارس جنوبی رسید

افرادی در نمایشگاه موفق هستند که محصول و خدمات جدید ارائه دهند

ارائه محصول و خدمات جدید عامل موفقیت در نمایشگاه است

صنعت چاپ می‌تواند کشور را از صادرات نفتی بی‌نیاز کند

صنعت چاپ می‌تواند کشور را از صادرات نفتی بی‌نیاز کند

سرگردانی بیش از 100 تن فلفل پس از ممنوعیت صادراتی روسیه/ کشاورزان: محصولات ما عاری از سموم غیرمجاز است

300 هزار هکتار از اراضی کشاورزی اصفهان شور است

وسیع‌شدن دامنه اعتراضات در «ایران‌برک‌رشت»/ بعد از کارگران، سهامداران خواهان پرداخت مطالبات خود شدند

بارشها سرنوشت بازگشایی زاینده رود را تعیین می‌کند/پرداخت خسارت به کشاورزان