پیام سپاهان
گلمحمدی: به قصد کشتن به سوی اتوبوس بازیکنانم نارنجک پرتاپ شد
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 23:40:36
پیام سپاهان - اصفهان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مسیر منتهی به ورزشگاه فولادشهر به قصد کشتن به شکل بی رحمانه به سمت اتوبوس حامل بازیکنانم نارنجک در حد جنگی پرتاب شد که خداوند در این صحنه وحشتناک به همه ما رحم کرد.

به گزارش ایرنا، یحیی گلمحمدی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از این که وارد ورزشگاه شویم مورد حمله قرار گرفتیم و خدا به ما خیلی رحم کرد که اتوبوس حامل بازیکنان ما چپ نکرد، صحنه وحشتناکی بود و کسانی که این کار کردند به قصد کشتن این اقدم را انجام دادند.
وی افزود: با استرس زیادی وارد زمین شدیم، قبل از بازی نمی‌خواستیم بازی کنیم ولی به احترام فوتبال، هوادارانی که پای تلویزیون بودند و همه کسانی که برای فوتبال زحمت می‌کشند بازی کردیم.
سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازی کردن در این دیدار را در اختیار بازیکنانم قرار دادم وآنها تصمیم گرفتند بازی کنند گفت: در این حادثه بی شرمانه، من در اتوبوس بازیکنان نبودم در اتوبوس پشت بازیکنان بودم و وقتی صحنه را دیدم و پیاده شدم پاهایم لرزش داشت.
وی تصریح کرد: صحنه خیلی وحشتناکی بود امیدوارم برخورد جدی با این موضوع شود، نیروی انتظامی از ورودمان تا بدرقه به سمت ورزشگاه خیلی زحمت کشید ولی فکر می‌کنم در این صحنه همه غافلگیر شدند و از بالای پل این نارنجک‌ها که در حد جنگی بود به سمت اتوبوس پرتاپ شد.
وی تصریح کرد: این اقدام غیر انسانی و بی شرمانه ای بود، احتمال داشت اتوبوس چپ شود و اتقاق ناگواری برای فوتبال بیفتند و هیچ وقت تاریخ این مساله را فراموش نمی‌کرد، در این زمینه باید فکر اساسی شود، این موضوع خیلی آزار دهنده است.
وی با بیان اینکه طبق شنیده‌ها 2 نفر را از طریق دوربین‌های مدار بسته شناسایی و دستگیر شده اند ابراز امیداروی کرد: علت این اتفاق وحشتناک و زشت مشخص و ریشه‌یابی شود.
سرمربی تیم پرسپولیس در مورد بازی نیز گفت: در نیمه اول کنترل بازی دست ما بود روی اتفاق گل خوردیم، تیم حریف تیم منظمی در دفاع کردن بود ، در ادامه غافلگیر شدیم و متاسفانه برخلاف بازی گل خوردیم.
وی اظهارداشت: در نیمه دوم با تمرکز بهتری وارد زمین شدیم و خیلی به بازی توانستیم سرعت دهیم و از فضای به وجود آمده توانستیم استفاده کنیم و گل‌های خوبی زدیم.
وی افزود: در مجموع بازی خوبی از لحاظ نتیجه و شکل بازی برا ی ما بود و از بازیکنان به دلیل روح بزرگی که دارند و ذهینت قوی که در این بازی نشان دادند تشکر می‌کنم و این پیروزی را مدیون آنها هستم.
وی از هواداران پرسپولیس درخواست کرد مثل همیشه از بازیکنان با وجود همه مشکلاتی که دارند حمایت کنند چون امروز از غیرت بازیکنان درس گرفتم.
گل محمدی در نشست خبری این دیدار جلوی دروبین ها و سووالات خبرنگاران صدا و سیما قرار نگرفت و پاسخگوی آنها نبود.
تیم فوتبال پرسپولس عصر دوشنبه در بازی معوقه هفته 21 لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت و با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و در رتبه جدول رده بندی قرار گرفت.
برچسب‌ها
ذوب آهن اصفهان یحیی گل محمدی

http://www.sepahannews.ir/fa/News/277548/گلمحمدی--به-قصد-کشتن-به-سوی-اتوبوس-بازیکنانم-نارنجک-پرتاپ-شد
بستن   چاپ