پیام سپاهان
بستری 23 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 18:33:34
پیام سپاهان -

پیام سپاهان


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، سیدعلیرضا مروجی رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون 173 هزار و 84 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: 11 هزار و 329 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
او گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه کاشان 23 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که 19 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد سه نفر اهل توابع منطقه کاشان و 14 نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی 90 سال و حداقل سن بستری 17 سال است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل پنج بیمار جدید بستری شده است.
او ادامه داد: در مجموع فعلاً 145 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 125 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 20 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: 29 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 25 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
او توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در 24 ساعت گذشته رخ داده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن 44 مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش 23 هزار و 548 نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.
انتهای پیام/م

http://www.sepahannews.ir/fa/News/277522/بستری-23-بیمار-جدید-مبتلا-به-کرونا-ویروس-در-مراکز-درمانی-کاشان
بستن   چاپ