پیام سپاهان
فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان:
تمرکز دشمن بر مراکز آموزشی/دشمن به دنبال تغییرذائقه مردم است
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 14:01:45
پیام سپاهان - اصفهان- فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان گفت: تمرکز دشمن در حال حاضر بر مراکز آموزشی است و در این زمینه اجرای سند 2030 چالش جدی است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار مجتبی فدا ظهر امروز در برنامه اکران مستند (شاهمراد) یکی از شاخص‌ترین شهدای لشکر قمر بنی هاشم با تقدیر و تشکر از عوامل مستند و گرامیداشت فتح خرمشهر اظهار داشت: رزمندگان فاتح خرمشهر 34 روز مقاومت کردند و طی یک روز خرمشهر فتح شد.
وی افزود: در واقع یک مسیر 80 تا 70 کیلومتری را باوجود تحریم‌ها، شرایط آب و هوایی نامساعد، پاتک‌های دشمن و کمبود تجهیزات البته با ایثار و از جان گذشتگی به دست رزمندگان اسلام آزاد شد.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان ( عج ) اصفهان با بیان اینکه 19 هزار اسیر دشمن و 23 هزار تلفات و پاتک‌ها جوابگوی قدرت و نیروی جوانان ما نبود، گفت: همین امر منجر شد نیروها به آب بزنند و کمک و مدد الهی چنان بود که 19 هزار نیروی دشمن هم نتوانست کاری از پیش ببرد.
تمرکز دشمن بر مراکز آموزشی
وی با اشاره به ادامه غرض‌ورزی دشمن، خاطر نشان کرد: امروز دشمن برنامه‌ریزی زیادی کرده تا ذائقه و فکر ما را تغییر دهند و عمده تمرکز خود را بر خانواده و فضای مجازی قرار داده تا ظرفیت شهدا را بی اثر و بی‌خاصیت کنند.
فدا با بیان اینکه دومین جای نفوذ دشمن مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها است، افزود: به وسیله نفوذ فرهنگی، سند 2030 و دیگر موارد به دنبال این هستند که ظرفیت دفاع مقدس و پشتوانه آن را از مردم جدا کنند.
وی خاطر نشان کرد: سومین جای نفوذ دشمن اسوه سازی برای جوانان و نوجوانان کشورمان به وسیله فیلم، هنرمندان و سلبریتی هاست ، در صورتی که 23 هزار شهید استان و شهدای دیگر استان‌ها می‌توانند الگوهای بسیاری برای کشور باشند و بدانند که شهدا دست یافتنی هستند و برای دفاع از انقلاب شهید شدند.
عرصه انتخاباتی خرمشهر دیگر است
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان ( عج ) اصفهان با تاکید بر اینکه امروز هم وظیفه داریم که با عهد و پیمان با شهدا در عرصه انتخاباتی روبرو خرمشهرهای دیگری را فتح کنیم، ادامه داد: خرمشهر بعدی شکست اسرائیل بود و ثابت کرد میدان، ایثار، شهادت و خون بر شمشیر پیروز است که دشمنان با تجهیزات کامل در مقابل آن هیچ هستند و با 11 روز وحشیگری علیه مردم مظلوم فلسطین، در اوج ذلت مجبور به عقب نشینی شدند.
وی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند که خرمشهرها در پیش است، ادامه داد: انتخابات 28 خرداد سال جاری فتح دیگری است که دشمن یاس و نامیدی و دل بریدن از انقلاب را این روزها به دلیل اهداف خود و کمرنگ کردن نقش مردم ترویج می‌کند؛ البته ما منکر مشکلات معیشت نیستیم اما عوض کردن این شرایط با قهر با صندوق‌های رأی میسر نمی‌شود.
فدا یادآور شد: ما باید به تاسی از حضرت زهرا ( س) که 40 شبانه روز خانه به خانه انصار را به دفاع از امیرالمومنین ( ع) دعوت کرد، پای کار بیاییم و به تاسی از جانبازان و شهدا و آزادگان قشرهای مختلف را برای شرکت در انتخابات دعوت کنیم.

http://www.sepahannews.ir/fa/News/277364/تمرکز-دشمن-بر-مراکز-آموزشی-دشمن-به-دنبال-تغییرذائقه-مردم-است
بستن   چاپ