پیام سپاهان
عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن:
برای نجات از قعر جدول می‌جنگیم
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 17:05:57
پیام سپاهان - ایسنا/اصفهان عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به وضعیت حساس جدول گفت: از کمیته داوران انتظار داریم داوران باتجربه‌ای را انتخاب کنند و داوران نقشی در شکست یا پیروزی تیم‌ها نداشته باشند.

رسول کربکندی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس، اظهار کرد: متاسفانه برنامه بازی‌های خیلی به ضرر ما بود و بیشتر بازی‌های ما خارج از خانه بود، بازی با پدیده مشهد، دو بازی در مقابل استقلال و گل‌گهر سیرجان همگی خارج از خانه بود و این موضوع برای ما با توجه به فشردگی بازی‌ها که هر چهار روز بازی می‌کنیم خیلی خسته کننده شده است. در لیگی که کمی فرسایشی شده و بیشتر بازیکنان به نظر می‌رسد از تمرین، مسافرت و مسابقه خسته شده‌اند برنامه ریزی و زمانبندی بازی ها باید بهتر انجام شود.
وی افزود: بعد از مدت‌ها در خانه با تیم پرسپولیس مسابقه داریم و این بازی برای ما با توجه به وضعیت خوبی که در جدول نداریم فوق العاده حائز اهمیت است . تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که از باقیمانده بازی‌ها حداکثر امتیازات را کسب کنیم تا کادر فنی، بازیکنان، باشگاه و هواداران به آرامش برسند . به خصوص هواداران که نگران وضعیت تیم هستند و این مستلزم این است که از بازی‌های آینده بتوانیم امتیازات خوبی کسب کنیم.
این عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن، تصریح کرد: بازی با پرسپولیس برای هر دو تیم با اهمیت است، چرا که پرسپولیس برای قهرمانی می‌جنگند و ما برای نجات از قعر جدول ، تیم ما تمرینات خود را از روز بعد از بازی با استقلال شروع کرده است و به غیر از قاسم حدادی فر تمام بازیکنان حضور دارند و امیدوارم بتوانیم امتیاز بگیریم.
وی در خصوص دل نگرانی‌های ذوب آهن و هواداران این تیم بابت اتفاقات اخیر و آرای کمیته انضباطی و تاثیر آن بر بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن، گفت: حواشی و اتفاقات بازی پرسپولیس و حریفانش زیاد به ما ارتباطی ندارد و فدراسیون کمیته انضباطی باید در این زمینه قوی‌تر عمل کنند تا هر روز شاهد این اتفاقات در فوتبال نباشیم، اگر قاطعیتی در کار نباشد و قرار باشد همانند گذشته رفتار و سیاستمدارانه برخورد کنیم این مسائل حل نمی‌شود.
کربکندی تاکید کرد: نکته جالب این است که در حال حاضر با توجه به شرایط هیچ تماشاگری نداریم و اوضاع بدتر شده است، با توجه به خالی بودن استادیوم صدای مربیان به خوبی در میکروفن تلویزیون به گوش می‌رسد، اعتقاد دارم باید به این مسایل رسیدگی بیشتری شود.
وی اضافه کرد: حداقل انتظاری که از فدراسیون داریم این است که برنامه مسابقات با نظم و انضباط برگزار و برخورد قاطعانه با تخلفات داشته باشند.
عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن در خصوص داوری ها، تاکیدکرد: مسئله مهم بحث داوری است، باید کمیته داوران به این مسئله توجه کند که در این وضعیت حساس که در بالا و پایین آن این حساسیت نمایان است، داوران نقشی در شکست یا پیروزی تیم‌ها نداشته و باید از داوران با تجربه استفاده کنند. همچنین نظارت کامل بر روی بازی‌ها، داوری‌ها و مسائل پشت پرده داشته باشند.
کربکندی همچنین در خصوص نیمکت ذوب‌آهن گفت: شرایط ما خطرناک است و کمتر می‌توان ریسک کرد وگرنه جوانان بسیار خوبی داریم به خصوص مجتبی حسینی که به جوانان اهمیت زیادی می‌دهد و به دنبال بازیکنان اسم و رسم دار نیست، ولی به هر جهت تیم از قبل بسته شده است در برخی پست‌ها دچار مشکل هستیم. امیدواریم که امسال این مشکلات را پشت سر بگذاریم و در لیگ بمانیم تا سال آینده با توجه به قرارداد مجتبی حسینی تیم باکیفیتی بسته شود تا این چنین گرفتار نشویم . البته با رفع آسیب‌دیدگی برخی از بازیکنان وضعیت بهتری پیدا کردیم، ولی در برخی از پست‌ها مشکل داریم.
انتهای پیام

http://www.sepahannews.ir/fa/News/277071/برای-نجات-از-قعر-جدول-می‌جنگیم
بستن   چاپ