پیام سپاهان
قیمت مسکن، اجاره‌بها و خودرو در آگهی‌های آنلاین امروز اول خرداد 1400
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 04:39:46
پیام سپاهان -

پیام سپاهان


فرارو- آگهی‌های آنلاین این روز‌ها رونق خوبی پیدا کرده‌اند و بسیاری از معاملات به کمک همین آگهی‌ها صورت می‌گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم‌های مربوط به آگهی‌های مسکن و اجاره‌خانه را در شهر‌های تهران و اصفهان و همچنین خودرو‌های صفرکیلومتر و کارکرده را بررسی می‌کنیم؛ آگهی‌هایی که طی 10 روز گذشته در سایت دیوار منتشر شده‌اند.
متوسط قیمت مسکن در غرب تهران
متوسط قیمت آپارتمان‌های دو تا پنج ساله و 80 متری، در محله مرزداران چهار میلیارد و 529 میلیون تومان است. همین آپارتمان در تهرانسر یک میلیارد و 940 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پیام سپاهان

متوسط هزینه اجاره‌نشینی در غرب تهران
هزینه اجاره یک آپارتمان 80 متری در شهرزیبا برای هر ماه 10 میلیون و 560 هزار تومان می‌شود. در حالی‌که مستاجران ساکن حوالی میدان پونک 13 میلیون و 120 هزار تومان برای چنین آپارتمانی پرداخت می‌کنند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که منظور از اجاره کامل در جدول زیر، حاصل مجموع اجاره‌بها و سه‌درصد از مبلغ پول پیش است.

پیام سپاهان

متوسط قیمت مسکن در اصفهان
متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در فولادشهر، که در حاشیه شهر اصفهان قرار دارد، پنج میلیون و 166 هزار تومان است. اگر با بودجه بیشتری در این شهر دنبال خرید خانه هستید، هر متر مربع آپارتمان مسکونی در محله اشراق واقع در مرکز شهر، 17 میلیون و 103 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. محله‌ای که به‌طور متوسط از مرزداران، صادقیه و میدان پونک در پایتخت، گران‌تر محسوب می‌شود.

پیام سپاهان

متوسط هزینه اجاره‌نشینی در اصفهان
اجاره یک مترمربع آپارتمان مسکونی در فولادشهر، 19 هزار تومان است و این رقم در خانه اصفهان، به 51 هزار تومان می‌رسد. یعنی اجاره یک آپارتمان 80 متری در این دو منطقه، به‌ترتیب یک میلیون و 520 هزار تومان و چهار میلیون و 80 هزار تومان برای مستاجران آب می‌خورد.

پیام سپاهان

خودرو‌های کارکرده و کمتر از 200 میلیون تومان
تیبا 2 یک از ارزان‌ترین خودرو‌های هاچ‌بک بازار محسوب می‌شود و به‌طور متوسط 130 میلیون تومان طی روز‌های قبل خرید و فروش شده است. اما مدل سال 97 به بعد این خودرو که بیشتر از 10 هزارکیلومتر مسافت طی کرده‌باشد، به‌طور متوسط 115 میلیون تومان قیمت دارد.

پیام سپاهان

خودرو‌های صفرکیلومتر و کمتر از 250 میلیون تومان
پراید 131 ارزان‌ترین خودرو صفرکیلومتر بازار است و در حال حاضر به‌طور متوسط 106 میلیون تومان ارزش دارد. رقمی که معادل 23 ماه حقوق کارگری است. اما اگر تا سقف 250 میلیون تومان قدرت خرید دارید، سمند سورن و پژو پارس گزینه‌های می‌توانند از گزینه‌های شما باشند.

پیام سپاهان


http://www.sepahannews.ir/fa/News/276882/قیمت-مسکن،-اجاره‌بها-و-خودرو-در-آگهی‌های-آنلاین-امروز-اول-خرداد-1400
بستن   چاپ