پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نقش موثر اطلاع‌رسانی به شهروندان در مدیریت پسماند از مبدا

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اهمیت موضوعات مرتبط با پسماند گفت: طرح جمع آوری خشکاله در غرفه های بازیافت و توسط خودروهای ملودی منطقه همراه با آموزش و فرهنگ سازی آموزش گران اداره بازیافت در اماکن مسکونی، تجاری، آموزشی، مذهبی و عمومی منطقه انجام می شود.

به تهرانی‌ها در قرچک و پیشوا زمین می‌دهیم

پیام سپاهان - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فردا مراسم تحویل زمین به یکی از کارگزاری‌های نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت؛ همچنین به زودی تصمیم داریم علاوه بر شهرهای قبلی در پیشوا و قرچک نیز به صورت خودمالک، زمین در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار دهیم تا اقدام به ساخت مسکن کنند.

برنامه‌ریزی مدون شورا برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر/ به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شورای شهر برنامه مدونی برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر تهران دارد، گفت: به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم.

بررسی اثرات احداث خطوط جدید مترو تهران بر میزان جذب مسافر سایر خطوط

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: مطالعات مربوط به طراحی و احداث خطوط جدید شبکه مترو تهران، خصوصیات متعدد و قابل‌توجهی دارد که تاثیرات عینی آن در روند ساخت تونل‌ها و ایستگاه‌ها مشخص خواهد شد.

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۲۲ از تسریع در اجرای عملیات دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این فعالیت عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه در حال انجام است و تا چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

پایش و ثبت نرم‌افزاری اطلاعات مربوط به پل‌های شهر تهران

پیام سپاهان - مدیر گروه مقاوم سازی پل ها و ابنیه بزرگراهی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، با بیان آنکه پل های شهر تهران در ۳ نوبت توسط کارشناسان مناطق ۲۲گانه بازدید شده است، از ثبت نرم افزاری اطلاعات مربوطه خبر داد.

اهمیت مدیریت بحران مناطق در تمرین رفتار مناسب در برابر زلزله

پیام سپاهان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در نشست دورمیزی تمرین رفتار مناسب در برابر زلزله بر اهمیت جایگاه مدیریت بحران در مناطق، نواحی و محلات شهر تهران تاکید کرد و یادآور شد: برای آن که حضور نخبگان در مدیریت بحران برای مردم خروجی داشته باشد، تصمیمات و برنامه‌ها باید در سطح مناطق اجرا و عملی شوند.

خدمات‌رسانی اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در تجمع ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه

پیام سپاهان - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان گرامی جهت شرکت در مراسم تجمع مردمی به منظور «ابراز انزجار و محکومیت جنایات و حملات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه» که نوزدهم مردادماه در میدان فلسطین برگزار می شود، خبر داد.

تولید ۵۵ هزار تن زباله توسط تهرانی‌ها در دهه اول محرم/پاکبانان تا ۴ صبح مشغول نظافت شهر بودند

پیام سپاهان - معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تولید تناژ بالای زباله در دهه اول محرم خبر داد و گفت:‌ امسال در دهه اول محرم به طور روزانه حدود ۵ تا ۵ هزار و پانصد تن زباله در تهران تولید شده است.

۵ رام قطار مترو درحال اورهال هستند/تصمیم‌گیری برای قطارهای DC؛ به زودی

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از اتمام اورهال سه رام قطار ۹ واگنه در خط پنج مترو خبر داد و افزود: پنج دستگاه قطار در خطوط درون شهری مترو نیز درحال اورهال هستند.

چهل و دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود

پیام سپاهان - چهل و دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری تهران برگزار می شود.

نصب ۴۰ بنر با مضمون واقعه کربلا در منطقه ۱۷

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۷ گفت: با توجه به عزاداری در دهه اول محرم به ویژه در روز و شب تاسوعا و شام غریبان حسینی، عوامل خدمات شهری منطقه تمام مدت در حال آماده باش کامل و نظافت و پاکسازی سطح محلات بودند.

توزیع بیش از ۳۰۰ بسته معیشتی بین کارگران خدمات شهری و فضای سبز منطقه ۱۹

پیام سپاهان - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، ۳۲۵ بسته معیشتی با مشارکت سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)، بسیج شهرداری تهران و بسیج شهرداری منطقه ۱۹ بین کارگران خدمات شهری و فضای سبز منطقه توزیع شد.

آخرین وضعیت تجمیع شماره‌های امدادی/ آیا ۱۱۰ هم ادغام می‌شود؟

پیام سپاهان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح تجمیع شماره‌های واحد امدادی در تهران، توضیحاتی را درباره ادغام شماره پلیس با این شماره‌های امدادی ارائه کرد.

کارکنان خدوم؛ راهبر مترو

پیام سپاهان - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

ظهر عـاشورا در تکیه حصاربوعلی

پیام سپاهان - داستان از آنجایی آغاز شد که «بوعلی سینا» برای مداوای «همایون» دوسال در حصار آن زیست تا نام «حصار همایونی» برای همیشه به «حصار بوعلی» تغییر یابد؛ حصاری که با آن تکیه حدودا ۲۰۰ساله اش سال هاست که برای حسین فاطمه(س) سینه می زند و «نخل» را می گرداند. فقط کافی است در کوچه پشت میدان نیاوران که نام «خان سفید» را یدک می‎کشد به سمت پایین حرکت کنید تا به تکیه ای با گنبد سبز که در دوره ناصری بنا شده برسید؛ همان تکیه ای که به روایتی اولین «تکیه شمرون» است و عزاداری در آن تا روز ۲۵ محرم ادامه دارد. این تکیه در دو طبقه بنا شده است؛ طبقه نخست که دارای حجره هایی است که در قدیم برای غریبه‏ها، کودکان و بزرگان محله فضای نشستن و عزاداری کردن بود و طبقه دوم که به زنان تعلق داشت . ستون های چوبی این بنا با آن قدمت شان هم روایت دیگری است که به جای خود بازگو خواهد شد و منبر آن هم با ۵پله و ۲۷هزار برش، گفته می شود که برداشتی از منبر۸۰۰ساله مسجد گوهرشاد است.

خبرنگار؛ عنصر مهمی در دیپلماسی نرم

پیام سپاهان - در هفدهمین روز مرداد سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به همراه تعدادی از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف أفغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید، از این رو شورای فرهنگ عمومی، این روز را به عنوان روز خبرنگار در تقویم رسمی کشور ثبت کرده تا علاوه بر پاسداشت مقام شهید صارمی، تجلیلی از خبرنگاران به عمل آید.

خبرنگاران وارث امانت الهی هستند

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار طی یادداشتی این روز را گرامی داشت.

واکنش چمران به کشتار مردم بی‌دفاع غزه/ کشورهای دنیا در برابر جنایات رژیم صهیونیستی سکوت نکنند

پیام سپاهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تکرار جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی‌دفاع غزه تلنگری برای امت اسلامی و حتی سایر کشورهای دنیا بود که در برابر این غده سرطانی سکوت نکنند

ماساژ درمانی و انجام طب سوزنی ویژه کارکنان در مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س)

پیام سپاهان - برای نخستین بار، دوره‌های ماساژ درمانی و طب سنتی با حضور متخصصین و جمعی از فعالین جهادی اربعین حسینی(ع) حوزه سلامت در مجتمع عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) برگزار شد.

پل طبیعت به نشانه عزای حسینی سرخ می‌شود

پیام سپاهان - در شب تاسوعا و عاشورای حسینی همزمان با برپایی مراسم دمام‌زنی چل طبیعت به نشانه عزای حسینی به رنگ سرخ درمی‌آید.

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه ۱۹

پیام سپاهان - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: در پی فرونشست سقف کانال هدایت آبهای سطحی شقایق در ناحیه یک این منطقه، محل حادثه با حضور به موقع عوامل اجرایی و اقدامات معاونت فنی و عمرانی رفع خطر و ایمن سازی شد.

با اجرای اقدامات ویژه بار ترافیکی میدان سبلان کاهش می‌یابد

پیام سپاهان - جلسه بررسی با موضوع طراحی پل روگذر میدان سبلان با حضور شهردارمنطقه و مدیر عامل سازمان مشاور شهر تهران ، جمعی از معاونین و مدیران منطقه و مشاورین پروژه با هدف تصمیم گیری چگونگی اجرا و کاهش بار ترافیکی این معبر برگزار شد.

توزیع کیسه و مخازن تفکیک پسماند در پایگاه‌های مذهبی منطقه۱۴

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۴ گفت: همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، نیروهای جمع‌آوری پسماند در منطقه۱۴ با تجهیزات ویژه اقدام به جمع آوری پسماندهای خشک مساجد، هیئات و تکیه های منطقه می کنند.

چرا مطالعات ۶۰۰ صفحه‌ای پلاسکو در کتابخانه خاک می‌خورد؟

پیام سپاهان - سرپرست نظام مهندسی کشور در خصوص مطالعات ۶۰۰ صفحه‌ای انجام شده بعد از بروز حادثه پلاسکو توضیحاتی داد و گفت: وقتی نیروهای عملیاتی با سناریوهای مختلف در هنگام بحران آشنا شوند کار را راحت‌تر انجام می‌دهند.

پرورش استعدادهای ورزشی شهر با کمک فدراسیون‌ها و آموزش و پرورش/لازم است مدیریت تخصصی واحد در ورزش شهرداری ایجاد شود

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: در کنار پیشبرد بخش ورزش همگانی یکی از اهداف ما استعدادیابی و هدایت این استعدادها به سمت ورزش قهرمانی است که برای این کار مثلثی را با اضلاع «سازمان ورزش شهرداری»، «فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی» و «آموزش و پرورش» تشکیل داده‌ایم.

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط ۵ طبق روال معمول انجام می‌شود

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره‌ برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.

تعزیه‌خوانی کهیعص

پیام سپاهان - تعزیه‌خوانی گروه کهیعص هرشب در دهه اول محرم برگزار می‌شود.

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

پیام سپاهان - سومین نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۱۹با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، شهردار منطقه ۱۵، شهردارو معاون خدمات شهری منطقه ۱۶، معاون سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران، سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ و معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه برگزار شد.

مراسم یادبود ارشا اقدسی

پیام سپاهان - یکسال از حادثه تلخ و غم انگیز از دست دادن هنرمند جوان و بدلکار بین المللی کشورمان، ارشا اقدسی گذشت. به همین مناسبت مراسم یادبود وی عصر پنج شنبه ١٣ مرداد ماه ١٤٠١ با حضور خانواده وی، جمعی از هنرمندان و اهالی سینما، دوستداران و اعضای تیم بدلکاران ۱۳ در موزه سینما برگزار شد.

تشییع پیکر شهدای مدافع حرم

پیام سپاهان - عصر روز پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱، مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم، عبدالله اسکندری، رحیم کابلی، مصطفی تاش موسی، محمد امین کریمیان با حضور و سخنرانی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سرلشکر حسین سلامی در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.

کاهش زمان صدور پروانه در منطقه ۵ از ۱۱۵ روز به ۵۶ روز

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۵ با بیان اینکه این منطقه در راستای تحقق وعده شهردار تهران مبنی بر کاهش زمان صدور پروانه اهتمام ویژه ای داشته است، از ارائه بسته هایی برای سرعت گرفتن درآمدزایی خبر داد.

آتش‌نشانان اولین نیروی امدادی

پیام سپاهان - از نخستین ساعات وقوع حادثه سیل، آتش‌نشانی و دیگر تیم‌های عملیاتی شهرداری تهران، اورژانس و هلال احمر به محل اعزام و تمهیدات لازم برای کمک به سیل‌زدگان را انجام دادند.

تفاهم‌نامه شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پیام سپاهان - تفاهم نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا شد.

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

پیام سپاهان - در صحن شورای شهر تهران از گزارش ۳ماهه درآمد و هزینه شهرداری تهران تا تصویب لایحه هزینه‌کرد شهرداری در رویداد فرهنگی عطر سیب و حسابرسی سازمان‌های آتش‌نشانی، میادین تره‌بار، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و حریم‌بان ارائه شد.

ساير مطالب

قیمت انواع موبایل در بازار

کاهش قیمت طلا در هفته نخست مردادماه

کاهش نرخ دلار در بازار متشکل ارزی

بازار طلا و سکه جهشی شد

تفکیک حساب شخصی و تجاری تا پایان 1401

خبر مهم برای بازنشستگان؛ حقوق جدید امروز ابلاغ می‌شود؟

تغییرات بنزینی در راه است؟/ تورم سه خوراکی بیش از صد در صد شد

جزییات پرداخت یارانه مرداد 1401

قاچاق دلار از تهران به سلیمانیه

با انبوه بازنشستگانی مواجهیم که به بازار کار بازمی‌گردند

امکان درخواست بازنشستگی بدون مراجعه حضوری

1600 طرح نیمه تمام در استان اصفهان وجود دارد

بانک مرکزی: اثر تورمی حذف ارز ترجیحی تخلیه شد

قیمت طلا، سکه و ارز 1401.05.4؛ صعود قیمت‌ها در بازار طلا و سکه

تعیین تکلیف 3 میلیون جامانده سهام عدالت

صادرات 5.6 میلیون دلاری خشکبار و آجیل از اصفهان در سال 1400

پیوستن فولاد مبارکه به جمع تولیدکنندگان تختال فولادهای الکتریکی دنیا

وصول 52 میلیارد حقوق دولتی معادن استان اصفهان از خزانه دولت

جزئیات واریز مرحله سوم سود سهام عدالت جاماندگان

شناسایی شبکه‌ سازمان یافته‌ جعل و فساد اقتصادی توسط وزارت اطلاعات

عمر ماشین‌آلات معدنی کشور به 40 سال می‌رسد

چه عواملی موجب نوسانات نرخ دلار می‌شود؟

قانون جهش تولید دانش بنیان فرصت مغتنمی برای توسعه منطقه کاشان است

دلار 27 هزار و 785 تومان است

صدور گواهی صادرات یک هزار 312 تن محصولات گلخانه‌ای

درآمد مدیریتی از کنار خیابان؛ ماهی 20 میلیون ناقابل با ساز و آواز

مذاکره‌های سرمایه‌گذاری جشنواره شیخ بهایی در برنامه "رویداد سرمایه" انجام می‌شود

هدیه ازدواج به بیمه‌شدگان اجباری تامین اجتماعی

نرخ تورم نقطه‌ای به 54 درصد افزایش یافت/ نرخ تورم ماهانه تیرماه 7.6درصد کاهش یافت

اصفهان پیشتاز در تولید محصولات گلخانه‌ای

گشایش نماد ریال-روبل چه تاثیری بر اقتصاد ایران دارد؟

آیا وزیر اقتصاد از آمارهای بانک مرکزی بی‌خبر است؟

افزایش سودآوری سهام‌داران عدالت در ماه‌های آتی

قیمت دلار با شکست مذاکرات چقدر می‌شود؟

می‌توانیم چدن مازاد ذوب‌آهن را به فولاد مبارکه واگذار کنیم

رشد بیش از 4 درصدی اقتصاد کشور در سال 1400

سکه و طلا ارزان می‌شود

چگونه با کد ملی یارانه خود را پیگیری کنیم؟

احراز دریافت رشوه توسط سرممیز مالیاتی یکی از ادارات کل امور مالیاتی تهران

مصوبه حق مسکن کارگران و افزایش حقوق بازنشستگان باطل شد

آخرین جزئیات واریز معوقه فروردین ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی

تعطیلی پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران باعث خسارت ملی می‌شود

ضرب‌الاجل به سهامداران عدالت برای اعلام شماره شبا

خرید تضمینی گندم در اصفهان نسبت به سال گذشته 100درصد افزایش یافت

واریز معوقات یارانه 300 هزار تومانی جاماندگان به زودی

بانک‌ها بیشترین میزان مصرف برق را در اصفهان دارند

◄ خط 2 قطار شهری اصفهان 590 میلیون یورو نیاز دارد

اعمال 25 درصد تخفیف در صدور پروانه و ارزش افزوده دفاتر کار

راهنمای خرید و فروش مواد شیمیایی در تهران و اصفهان

پشت پرده تلاش دولت برای مخفی نگه داشتن دریافت کنندگان تسهیلات از بانک ها

تصویب 14 میلیارد اعتبار برای بیابان‌زدایی در استان اصفهان

رتبه نخست بانک‌های استان اصفهان در مصرف برق این استان

بیش از 14میلیارد تومان برای بیابان‌زدایی در استان اصفهان تصویب شد

چطور اطلاعات سهام عدالت سرقت می‌شوند؟

سکه 14 میلیون و 900 هزار تومان شد

تاکید رئیس‌جمهور بر لزوم تأمین معیشت پایدار مرزنشینان و ساماندهی تجارت مرزی

اخذ مالیات با دستگاه پوز اعصاب مغازه داران را به هم ریخته، شاید برای خانواده‌اش معامله کرده یا به همسایه پول قرض داده

چراغ سبز دلار به سکه / سکه بازان منتظر رشد قیمت باشند؟

ثبت نام یارانه آغاز شد

قیمت مسکن امروز اصفهان 26 تیر 1401/ خانه 1 میلیاردی در مردوایج!

وعده جدید به هواداران استقلال و پرسپولیس

حجم معاملات تجاری ایران و رومانی 5 برابر شد

مابه‌التفاوت کارمزد جایگاه‌داران را دولت می‌پردازد

دلایل افزایش نرخ بیکاری اصفهان در بهار1401 چه بود؟

یارانه تیر قابل برداشت است؟

افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان تا سقف 10 میلیون تومان

زور مالیات به لوکس ها نمی رسد؟

پیش‌بینی افزایش 89 درصدی درآمد اصفهان در سال 1401

کارشناسان همچنان روند بورس را متعادل ارزیابی می‌کنند

واکنش همتی به اظهارات رئیسی درباره نقدینگی/ خلق پول نشده است؟

برگزاری جلسه مجمع عمومی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان

سفر بایدن سکه را گران می کند؟

دولت رئیسی به دلار جهانگیری برگشت!

گزارشی از تلویزیون در سال 63/ ویدئو

سرمایه شرکت بیمه پاسارگاد افزایش یافت/ گشودن بال‌ های توانگری برای پذیرش ریسک های بالاتر