پیام سپاهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور در منزل شهید محمد کلاته با خانواده آن شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد‎.‎

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بازرسی کار در راستای پیشگیری از تکرار حوادث است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از اجرای طرح سراسری بازرسی ضربتی از کارگاه های پرخطر توسط بازرسان کار استان مرکزی همزمان با سراسر کشور خبر داد.

طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور شناسایی می شوند

پیام سپاهان - مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک میان دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (منتا)، در راستای شناسایی، تدوین و حمایت از طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور، خبر داد.

صدای و سیمای خراسان شمالی عملکرد مطلوبی در پوشش اخبار جامعه کار و تلاش داشته است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به‌اتفاق معاونین خود با حضور در صداوسیمای خراسان شمالی طی دیداری با مدیرکل این سازمان از عملکرد مطلوب در پوشش رسانه‌ای اخبار هفته گرامیداشت کارگر و تعاون تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: توجه و توسعه فعالیت‌های ورزشی، افزایش همبستگی اجتماعی محیط‌های کارگری و در نتیجه سلامت جسمی و روحی را به دنبال دارد.

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

پیام سپاهان - طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.

۲۱ هزار پرونده توانبخشی در بهزیستی زنجان تشکیل شده است

پیام سپاهان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بیش از ۲۱ هزار پرونده توانبخشی تحت حمایت در بهزیستی زنجان تشکیل شده است و یک هزار و ۶۹۸ نفر از افراد دارای معلولیت نیز از خدمات مراکز شبانه روزی بهره مند هستند.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

پیام سپاهان - نماینده مردم شهرهای کوهدشت و رومشکان گفت : این انتظار از دولت می رود تا هر چه زودتر در خصوص افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام کند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: دولت مردمی سیزدهم با جدیت در حال توسعه بخش تعاون است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: ۵۴ تعاونی توسعه روستایی با تفاهم‌نامه وزارتخانه و بنیاد علوی در راستای محرومیت‌ زدایی در استان ایجاد شده است.

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

پیام سپاهان - برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین نشست شورای مرکزی اجلاسیه دوم فراکسیون انقلاب اسلامی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از واحدهای تولیدی ، صنعتی در شهرک صنعتی کوثر در شهرستان اشتهارد از راه اندازه قرارگاه جهادی اشتغال در استان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: ۹ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد حداقل ۲۳ هزار و ۵۸۹ فرصت شغلی تعهد استان در سال جاری است که تاکنون ۹ هزار و ۳۶۹ شغل ایجاد شده است.

معرفی‌شدگان جهت تطبیق و تایید مدارک از روز چهارشنبه ۲۳ شهریور به محل های تعیین‌شده مراجعه کنند

پیام سپاهان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ اطلاعیه ای صادر کرد.

رشد ۱۶۰درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام

پیام سپاهان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام از رشد ۱۶۰درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام در یکساله دولت سیزدهم خبر داد و گفت: ۱۲۰۵ نفر تا پایان مرداد ماه سال جاری تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاونی‌ها فرصتی مناسب برای رفع مشکل بیکاری لرستان هستند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: عدم همکاری بخش دولتی و تعاونی، دشواری قوانین، فقدان فرهنگ‌سازی در بحث اندیشه و تفکر تعاونی از مشکلات پیش‌روی تعاونی‌های استان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم تجدید میثاق با شهدا خواستار اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون شد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

پیام سپاهان - دکتر «محمد‌هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به استان خوزستان از مو‌کب‌های برپا شده از سوی زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در پایانه های مرزی چزابه و شلمچه بازدید و بر خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی تأکید کرد.

گیلان از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران در رتبه دوم کشور قرار دارد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران رتبه دوم کشور را داریم و در تلاش هستیم تا ضمن تشکیل این تعاونی در شهرستان های باقیمانده زمینه فعالیت برای این شرکت ها را نیز فراهم کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تاکید کرد: توسعه کارآفرینی و اشتغال در قالب تعاونیها در دولت سیزدهم

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته تعاون و در تشریح ابعاد مختلف حوزه تعاون و دستاوردهای دولت سیزدهم قبل خطبه های نماز جمعه بوشهر به ایراد سخن پرداخت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: حمایت از تعاونی های توسعه و عمران گامی موثر در مردمی کردن اقتصاد است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با تشکیل دو تعاونی در هفته تعاون سال جاری جمعا ۹ شرکت داریم و به دنبال تشکیل اتحادیه تعاونی های توسعه و عمران نیز هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تقویت و توسعه تعاونی ها تأثیر مستقیم بر کاهش بیکاری، افزایش تولید، کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای وضعیت معیشتی مردم دارد، بر این اساس دولت سیزدهم برای این بخش مهم برنامه ریزی کرده است.

حل بهتر مشکلات با مفهوم تعاون

پیام سپاهان - سخنگوی دولت گفت: ما هرچقدر بهتر از مفهوم تعاون بهره‌برداری کردیم، همه با هم توانستیم مشکلات را بهتر برطرف کنیم.

همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر کردستانی برگزار شد

پیام سپاهان - همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر استان کردستان، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران ارشد استانی و جمعی از تعاونگران استان برگزار و از تعاونی برتر کردستانی تجلیل شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: تعاونگران دلسوزان و نقش آفرینان عرصه اقتصاد و اشتغال هستند

پیام سپاهان - در آیین هفدهمین جشنواره تجلیل از شرکت های تعاونی برتر در خراسان شمالی ۱۳ شرکت تعاونی شایسته تقدیر به دست استاندار و مدیران کل این استان تقدیر شدند.

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

پیام سپاهان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان گفت: کارگران و شاغلین فصلی جزو جدید ترین گروه هایی هستند که می توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره بگیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکیل شرکت های تعاونی یک راهکار اساسی در مردمی کردن اقتصاد به شمار می رود

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: همزمان با دومین روز از هفته تعاون یک شرکت تعاونی حمل و نقل بار در شهرستان مهریز مورد بهره برداری قرار گرفت.

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

پیام سپاهان - استاندار تهران گفت: انصافاً در طول یک‌سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، از جمله حوزه‌هایی که شاهد ‌شکوفایی ویژه‌ای در آن هستیم، همین حوزه تعاون بوده است.

فرهنگ تعاون باید به فرهنگ غالب تبدیل شود

پیام سپاهان - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای فقهی بانک مرکزی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید با همکاری رسانه‌ها فرهنگ تعاون را به فرهنگ غالب تبدیل کند.

تصویب ۱۲۱ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از تعاونی‌های کردستان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در همایش تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان بیجار از تصویب ۱۲۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ۵۱ طرح تعاونی در استان خبر داد.

مسکنی در آیین افتتاحیه سامانه نقل و انتقال الکترونیکی عضویت شرکت‌های تعاونی: هوشمند‌سازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود

پیام سپاهان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هوشمندسازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود.

دهنوی: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند

پیام سپاهان - عضو هیات رئیسه مجلس‌ شورای اسلامی با بیان اینکه امروز طبق برنامه ششم توسعه، نیازمند یک میلیون شغل در سال هستیم، افزود: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند.

افزایش ۷۷ درصدی تسهیلات پرداختی به تعاونی‌ها

پیام سپاهان - سرپرست بانک توسعه تعاون در حاشیه بازدید از نمایشگاه «رسم تعاون» به تشریح اقدامات یک‌ساله بانک توسعه تعاون در دولت مردمی سیزدهم پرداخت.

۵ طرح تعاونی با ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از بهره‌برداری پنج تعاونی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت: این پنج تعاونی با ایجاد ۱۳۰ فرصت شغلی در بخش‌های مختلف مانند خدمات، کشاورزی در سطح استان کرمانشاه به مناسبت هفته تعاون بهره‌برداری می‌رسد.

اشتغالزایی تعاونی‌های کرمانشاه برای ۵۰ هزار نفر

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اشتغالزایی تعاونی‌های استان برای نزدیک به ۵۰ هزار نفر خبر داد و گفت: تعاونی‌ راه نجات کرمانشاه از بیکاری است.

تشکیل ۲۹ تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سیاست های کلی بخش تعاون در ایجاد اشتغال مولد برای فارغ التحصیلان و افراد فاقد شغل می تواند نقش موثری ایفا کند.

کریمی‌بیرانوند: سراسر کشور به زودی باید به سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی متصل شود

پیام سپاهان - سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی با حضور «محمود کریمی‌بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و «محسن ابراهیمی» مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۴ استان رونمایی شد.

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

پیام سپاهان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمایشگاه رسم تعاون با رویکرد مردمی برگزار می شود گفت: تعاونی ها با پیروی از فرهنگ تعاون عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

ساير مطالب

بورس قرمز ماند

بانک ها هر پیامک را 90 تومان حساب می‌کنند

مهمترین اختلاس های 10 سال اخیر

لوله انتقال نفت خام خوزستان به اصفهان و تهران تخریب شد

بورس هفته را ریزشی آغاز کزد

هنوز زیرساخت‌ اجرای کالابرگ الکترونیک فراهم نیست

عبور قیمت دلار از مرز حساس

توجه به کشاورزی، اولویت نخست در شکل‌گیری «بازار آب» است

خبر بانک مرکزی درباره وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن

ضرورت تکمیل زیرساخت‌های شهرک شهید کشوری

سرنوشت حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران/ معوقات کارگران کی پرداخت می شود؟

انتشار قیمت خرید و فروش ارز به تفکیک هر صرافی

پیام مذاکرات هسته‌ ای برای بازار طلا و سکه/ پیش‌ بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت‌ ها

هفته آینده افزایش قیمت طلا نخواهیم داشت

آلودگی هوا و خشکسالی به صنعت گردشگری آسیب وارد کرده است

قیمت طلا، سکه و ارز 24 شهریور 1401؛ بازار طلا و سکه پیشروی کرد

وام اربعین چه شد؟

صرافی ها و شعب ارزی کشیک بانک ها در تعطیلات باز هستند

وام به کسانی که بیش از یک بار ازدواج کردند، تعلق می‌گیرد؟

قیمت طلا، سکه و ارز 23 شهریور؛ بازار درگیر نوسان شد

موافق معاملات طلا در فضای مجازی نیستیم

منبع آبی جدید در حوضه زاینده رود تأمین می‌شود

انتقاد قالیباف از استاندارد نبودن فرایندهای بانکی

حق مسکن در نیمه دوم سال چه تغییری می کند؟

قیمت طلا، سکه و ارز 22 شهریور 1401؛ جهش قیمت طلا و سکه در بازار

نرخ مالیات حساب های تجاری چقدر است؟/ صندوق های وام‌ خانوادگی مشمول مالیات می‌شوند؟

احتمال اصلاح قیمت مرغ در اواخر شهریور / کمبود مرغ در بازار نداریم

سود سهام عدالت سال 1400 چه زمانی واریز می‌شود؟

مجلس هنوز گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه را به دستگاه قضائی ارسال نکرده است!

سهام داران پتروشیمی جم قربانی اداره ثبت شرکت‌ ها

بازگشت دلار به 31 هزار تومان

گزارش سازمان توسعه تجارت از مثبت شدن تراز تجاری ایران با روسیه/ بکارگیری معلمان بازنشسته در مدارس

تکلیف 3.5 میلیون جامانده از سهام عدالت چه می‌شود؟

وام ضروری 15 میلیون تومانی بازنشستگان واریز شد

امضا نشدن برجام ثانیه‌ای 1100 دلار به ایران ضرر وارد می‌کند

ادامه روند نزولی در بازار سرمایه

دریافت مالیات از حساب های بالای 35 میلیون؛ مصوبه‌ای برای فرار سرمایه ها

گزارش سازمان توسعه تجارت از مثبت شدن تراز تجاری ایران با روسیه

موج جدید مهاجرت از ایران در راه است؟

هر فساد مالی در کشور، یا از بانک آغاز می شود یا به بانک ختم می شود

مالیات به اندازه کشورهای توسعه یافته، خدمات به اندازه کشورهای فقیر

دریافت مالیات از حساب‌ های بالای 35 میلیون، مصوبه‌ای برای فرار سرمایه‌ ها

بیش از 11 هزار میلیارد تومان در بخش صنعت استان اصفهان سرمایه‌گذاری شد

مطالبات گندمکاران اصفهان به زودی پرداخت می‌شود

ارزش واقعی بیت کوین در حد صفر است!

دستگیری 17 دلال با بیش از 2 میلیون واحد انواع ارز در تهران

ایجاد زنجیره مواد اولیه شیمیایی در اصفهان به کارآفرینی منجر می‌شود

آغاز پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 38 درصدی از فردا

شاخص بورس نزولی شد

معرفی برترین نمایندگی ورق فولاد فنر مبارکه در اصفهان

مرکز فروش ظروف چینی پذیرایی گل سرخ در اصفهان کجاست؟

ساعت کاری شعب بانک کارآفرین دراصفهان تغییر کرد

تفاهم اولیه بانک ملی با پالایشگاه اصفهان برای تامین مالی 3 میلیارد دلاری

هفته افزایشی دلار و سکه

کاهش موانع تولید مسکن انبوه در اصفهان با اصلاح فرایندهای شهرسازی

7٠ درصد محصول تولیدی گلخانه‌ داران خاش گوجه‌فرنگی است

ضرورت احداث و افزایش سردخانه‌های ذخیره مواد غذایی در اصفهان

منتظر سقوط قیمت سکه به زیر کانال 10 میلیون تومان باشیم؟

منتظر تصمیم شورای نگهبان درباره طرح بانکداری هستیم

معامله طلا، ملک، ارز و خودرو شامل مالیات می‌شود

3 عضو هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی فاقد اعتبار قانونی در شهرستان و استان خود هستند

کاهش تورم مسکن و محصولات مصرفی به معنای ارزان شدن نیست

بانک جهانی: فقر مطلق در ایران در دولت روحانی 3 برابر شد

قیمت فروش مرغ در اصفهان مصوب است، اما واقعی نیست

فعالیت 30 تعاونی در حوزه منابع طبیعی در استان اصفهان

با وضعیت فعلی اقتصاد در هر مغازه ای مردم می گویند خدا پدر روحانی را بیامرزد

30 تعاونی در حوزه منابع طبیعی در استان اصفهان فعالیت می‌کنند

واریز حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران از اول مهر

15 هزار نفر عضو صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی اصفهان شدند

گردش بالای حساب بانکی موجب قطع یارانه می‌شود؟

آمار عجیب از مصرف گوشت قرمز در ایران/ مصرف کارگران کمتر از نصف استانداردها

شوک خبری بورل به دلار تهران

17 میلیارد و 500 میلیون تومان به مشاغل خانگی شهرستان اصفهان اختصاص یافت

چگونه با سهام خود بدون ضامن وام بگیریم؟

قیمت طلا، سکه و ارز امروز 14 شهریور ماه؛ سکه یک کانال عقب رفت

درآمد گمرک اصفهان در یک سال اخیر 74 درصد افزایش یافت

مرکز فروش کاپشن چرم مردانه طرح دار در اصفهان کجاست؟

افزایش برداشت انگور در شهرستان شهرضا

سود سهام عدالت 1400، شاید آخر پاییز

حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران هنوز اصلاح نشد

توصیه ربیعی برای مقابله با « فشارهای اقتصادی و نگرانی های روانی»

1000 خانواده نیروی انتظامی اصفهان صاحب‌خانه می‌شوند

جزئیات پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اربعین به بازنشستگان

14 نماد فرابورسی مجاز به تغییر دامنه نوسان شدند

سیگنال منفی مذاکرات وین به بازار ارز

اصلاحات اقتصادی رئیسی با قیمت ها چه کرد؟

احیای گردشگری به آسیب‌کمتر کسب و کارهای اصفهان در دوران کرونا منجر شد

زنگ خطر در اتاق بازرگانی ایران ؛ چه کسانی بدنبال کسب صندلی های جدید و دست اندازی به تشکل ها هستند / ماجرای درخواست مجوز برای تشکل های موازی چیست؟

سرگیجه تورم

اصفهان میزبان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور می‌شود

وزیر پیشنهادی کار به مجلس معرفی شد

توسعه کشت‌ گلخانه‌ای از اقدامات دولت در بخش کشاورزی است

ماجرای بانکداری اسلامی در ایران / وقتی نظام بانکی زیر بار حدود شرعی نمی‌رود!

جزئیات فروش ارز اربعین/ متقاضیان باید چه مدارکی همراه داشته باشند؟

220 واحد تولیدی راکد و غیر فعال اصفهان به چرخه تولید بازگشت

صادرات مرغ با برند حلال

حرکت کشاورزی اصفهان به سمت محصولات کم آب‌بر و اصلاح باغات

700 شعبه بانکی و 220 صرافی ارز اربعین می‌دهند

بانکهای خوزستان از بانک ملی یاد بگیرند

پُر تورم ترین مناطق کشور کدامند؟