پیام سپاهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی: بانوان نقش مهمی در رشد و پیشرفت جامعه دارند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی در نخستین کمیته امور زنان و خانواده دستگاه های تابعه به نقش بانوان در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: بانوان می توانند با استفاده از توانمندی های خود نقش مهمی را در رشد و پیشرفت جامعه داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، مهارت و توانمندسازی اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها باشد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان آموزش و مهارت آموزی را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و گفت: آموزش، مهارت و توانمندسازی باید اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها،نظام آموزش و پرورش و دانشگاه ها باشد.

۱۰۴میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۱۰۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای توسعه کسب و کارهای خانگی در این استان خبر داد.

انجام ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های استان خراسان جنوبی

پیام سپاهان - در سه ماهه سال جاری ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های مشمول ماده ۸۵ قانون کار صورت گرفته است . این بازرسی ها در قالب بازرسی های ادواری و موردی از کارگاه های مذکور انجام و در مجموع منجر به صدور ۱۵۶۷ مورد ابلاغیه رفع نقص گردیده است .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس: تحقق تعهد اشتغال شهرستان‌های فارس در دستور کار جدی مدیران شهرستانی قرار گیرد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با تاکید بر این که تحقق تعهد اشتغال شهرستان‌های فارس در دستور کار جدی مدیران شهرستانی قرار گیرد، گفت: در برش شهرستانی تعهد اشتغال دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۱ برای زرقان ۸۸۰ نفر اشتغالزایی پیش بینی شده اما باتوجه به ظرفیت‌های صنعتی این شهرستان انتظار است بیش از هزار نفر تا پایان سال در زرقان مشغول به کار شوند.

افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید شرکت تولیدی صنعتی، دانش بنیان کلر پارس در آذربایجان شرقی

پیام سپاهان - مراسم افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید شرکت تولیدی صنعتی دانش بنیان کلر پارس بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور ، استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همزمان با روز صنعت و معدن در آذربایجان شرقی -تبریز برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: تشکل‌ها برای اشتغالزایی معتادان بهبودیافته کمک کنند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تشکل های کارآفرینی،خیرین و سمن ها برای اشتغالزایی معتادان بهبودیافته به دولت کمک کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: ایجاد اشتغال با واگذاری برخی خدمات اداره کل پست به بخش خصوصی

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: واگذاری برخی از خدمات پستی می تواند در ایجاد اشتغال بخش های خصوصی کمک کند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: از برنامه های اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر حمایت می‌کنیم

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در «نشست نه به اعتیاد» گفت: از هر برنامه‌ای که در راستای اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر باشد حمایت می کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش تعاونی‌ها در توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر تاکید کرد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عصر امروز از مرکز نیکوکاری فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی نصرت و تعاونی ۴۵۴۱ زرین بافت گلیم روستای ننله بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این تعاونی و موسسه نیکوکاری قرار گرفت.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: ایجاد اشتغال نیازمند عزم عمومی و برنامه ریزی جامع، توسط همه دستگاه هاست

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ایجاد اشتغال نیازمند عزم عمومی، با رویکرد اساسی و برنامه ریزی جامع، توسط همه دستگاه ها است.

تاکنون ۲۳۴۰ مجوز مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی صادر شده است

پیام سپاهان - از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون تعداد ۲۳۴۰ مجوز مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی صادر شده است که از این تعداد ۱۲۰۳ مجوز در حوزه صنعت، معدن و تجارت، ۲۶۳ مجوز در حوزه جهاد کشاورزی، ۲۹۷ مجوز در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،۲۲۶ مجوز در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۳۲۷ مجوز در حوزه طرحهای بنیاد شهید، ۲۲ مجوز در حوزه صندوق کارآفرینی امید و ۲ مجوز در حوزه کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاونی های عمران بستری مناسب برای ورود به فعالیت های اقتصادی هستند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه هدایت منابع مردمی به بخش های تولیدی را از اهداف تشکیل تعاونی های عمران عنوان کرد و افزود: این تعاونی ها بستری مناسب برای ورود بخش های تعاونی به فعالیت های اقتصادی هستند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: بررسی ۱۲۳ عنوان شغلی در کمیته مشاغل سخت و زیان آور

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: درخواست های ۵۵ نفر از متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در ۴۷ کارگاه مختلف استان و در قالب ۱۲۳ عنوان شغل مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جمع ۲ هزار نفری کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان شهرضا اظهار داشت: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام سپاهان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه(کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: برای حرکت شتابنده به سمت شکوفایی اقتصادی، حمایت از فرهنگ کار مورد نیاز است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: برای حرکت شتابنده به سمت شکوفایی اقتصادی، حمایت از فرهنگ کار مطلوب و مثبت مورد نیاز است، لذا وضعیت فرهنگ کار باید از طریق دخالت در عوامل شناخته شده فرهنگ کار متحول و گرایشها، بینشها و دانش لازم نسبت به کار در جامعه و سازمانها ایجاد شود.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: کافه های کارآفرینی در البرز توسعه می یابند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: به منظور توسعه اشتغال در البرز و با حمایت بخش‌های خصوصی و دولتی کافه‌های کارآفرینی در استان راه‌اندازی شده و توسعه می یابد.

مدیر کل امور ورزشی: تمام تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری امور رفاهی کارگران است

پیام سپاهان - مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابیان این که تمام تلاش ما پیگیری امور رفاهی کارگران است، گفت: با همت مسئولین و نمایندگان مجلس سرانه ورزشی کارگران شهرستان کوهدشت افزایش می یابد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان:کارجویان و کارفرمایان درسامانه "جستجوی شغل" ثبت نام کنند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سامانه جستجوی شغل، با هدف کاهش هزینه ها، بهبود و انسجام در عملکرد کاریابی ها و در نهایت افزایش اشتغال، ایجاد شده است.

جذب ۹۰ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خوزستان

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ۹۰ درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف کرمانشاه قرار دارد

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست تخصصی با کارشناسان روابط کار گفت: تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف قرار دارد.

امضای یادداشت تفاهم همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وزارت کار و حمایت اجتماعی جمهوری ترکمنستان

پیام سپاهان - تفاهم‌نامه همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با وزارت کار و حمایت اجتماعی جمهوری ترکمنستان در تهران منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: همدلی کارگران و کارفرمایان باعث تولید و افزایش بهره وری می شود

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد ارتباط دوستانه و فراهم کردن فضای وحدت و همدلی در بین کارگران و کارفرمایان در واحدهای تولیدی و صنعتی باعث افزایش بهره وری خواهد شد چرا که تولید به دست توانمند کارگران رقم می‌خورد.

تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز با سوق دادن نبوغ جوانان به سمت تشکیل تعاونی‌های دانش بنیان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: ۳۰ درصد تعاونی های گلستان فعال هستند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۹ هزار و ۸۵۸ تعاونی در گلستان به ثبت رسیده که از این تعداد حدود ۳۰ درصد یعنی دو هزار و ۹۴۰ تعاونی فعال هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خبر داد: رشد ۳ برابری مجوزهای صادره مشاغل خانگی در سال جاری

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به رشد ۳ برابری مجوزهای صادره مشاغل خانگی در سال جاری گفت: اشتغال و کسب و کار خانگی به عنوان راهکاری مهم در راستای تولید سرمایه و حذف هزینه های مربوط به رهن و اجاره مکان کارگاه و استفاده از دیگر اعضای خانواده به عنوان نیروی انسانی توانسته مورد استقبال در کشور قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی شرکت‌های دانش بنیان تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی و عملیاتی شرکت های دانش بنیان تهدید دشمنان به فرصت تبدیل می شود .

صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان از مشاغل مناطق درگیر خشکسالی حمایت می کند

پیام سپاهان - مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: اهتمام این صندوق بر رسیدن به اشتغال حداکثری در مناطق کم آب و درگیر با خشکسالی ست که در این راستا نیز از مشاغل بومی مورد نیاز منطقه سیستان حمایت تسهیلاتی شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خواستار ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد است

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: امروز کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد یعنی کارگران و‌ کارفرمایان است.

همتیان در بازدید از مشاغل خانگی رباط کریم: رویکرد جدیدی در مشاغل خانگی تعریف شده است

پیام سپاهان - سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی با تأکید بر این که با حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویکرد جدیدی در این حوزه تعریف شده است، گفت: کسب و کار خانگی در جهت تأمین هزینه‌های زندگی و اشتغال نقش به‌سزایی دارد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: راهبرد جدی وزارت مردم توجه ویژه به قشر کارگری و بازنشستگان است

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران: همه دستگاههای اجرایی برای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند

3087 میلیارد تومان به حوزه اشتغال گلستان اختصاص یافت

حضور دکتر عبدالملکی در میز خدمت فرمانداری شهرستان اردل

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان کیار

دیپلماسی اقتصادی دولت بستری برای رشد صادرات/ 270‌هزار میلیارد تومان‌ تسهیلات به تولیدکنندگان پرداخت می‌شود

​ادای احترام دکتر عبدالملکی به شهدای شهرستان کیار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز ممنوع است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگر و کارفرما دو بال تولید و چرخه اقتصادی هستند

قزوین، پایلوت حمایت از مشاغل خانگی حوزه پوشاک و قارچ در کشور شد

رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی جزء چهار کلان پروژه وزارت مردم

نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان: وزارت مردم تمام عزم خود را برای کاهش محرومیت جزم کرده است

حمایت نماینده مردم شهرستان اسفراین از برنامه های محوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بزرگترین رویداد آموزش تخصصی صنعت پوشاک در کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: شرکت های تعاونی تامین نیاز مشاغل خانگی تشکیل می شود

بازدید نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اداره کار و خدمات اشتغال منطقه آزاد اروند

امسال 200 تعاونی در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شود

به 5500 شکایت کارگری و کارفرمایی در استان اردبیل رسیدگی شد

دیدار نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دادستان خوزستان

برگزاری نشست دستورالعمل اجرایی مقابله با فقر مطلق در استان خراسان شمالی

دولت، مصوبه شورای عالی کار درباره حداقل‌بگیران بازنشسته تأمین اجتماعی را تصویب کرد/ افزایش عادلانه مستمری برای سایر سطوح

اقتصاد مقاومتی مبنای اصلی حوزه اقتصادی وزارت مردم/ اصول سیاست‌های کلان‌پروژه مدیریت اموال مردم، توجه به هم‌افزایی، نگاه بین‌نسلی، کارآمدسازی و فسادزدایی/ افزایش تولید، بهره‌وری و صادرات را در شرکت‌های تابعه این وزارتخانه دنبال می‌کنیم

حمایت از کسب و کارهای کشاورزی و دامپروی با رویکرد اشتغال‌آفرینی

18 درصد از منابع سازمان تأمین‌ اجتماعی باید از حوزه سرمایه‌گذاری تأمین شود

مشاورین امور زنان و خانواده ادارات کل استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند

کلنگ احداث کارخانه آهن اسفنجی به ظرفیت 7/1 میلیون تُن در بافق به زمین زده شد

افتتاح پست‌های برق نخلستان و آفتاب شهرستان بافق توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد استان قنات، قنوت و قناعت شد

ادای احترام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مقام شامخ شهدای شهرستان بافق

سفر دکتر عبدالملکی به شهرستان ورزقان

مسابقات کشوری ملیله‌سازی از 20 تا 22 خرداد در زنجان برگزار می‌شود

حمایت و پشتیبانی از برگزاری نمایشگاه‌های کار در سراسر کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: سازش و تسریع در زمان رسیدگی به پرونده ها در اولویت مراجع حل اختلاف باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تولید ثروت مبتنی بر دانش با تعاون منجر به عدالت و پیشرفت خواهد شد

ثبت‌نام هفدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی‌های برتر تا 20 خرداد ادامه دارد

بازرسی ویژه از «معدن زغال‌سنگ ملچ آرام» گلستان

گیلان پنجمین استان مورد استقبال مردم از خدمات الکترونیکی سازمانی تامین اجتماعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم حقوق ارباب رجوع اولویت اول وزارت مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اشتغال و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در واحدهای اقتصادی استان اولویت دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: انجام دقیق و سریع امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد

بازارچه محصولات مشاغل خانگی شهرستان های شرقی هرمزگان راه اندازی می شود

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان: پایبندی به اصول و آرمان‌ها، ضامن موفقیت و رمز ماندگاری خدمت صادقانه است

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی لرستان: خدمت به مردم و تسهیل شرایط باید در راس کارها باشد

​آغاز نام‌نویسی هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خراسان شمالی

مشکلات و موانع پیش روی اجرای طرح مسکن کارگری در یزد بررسی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر انجام بازرسی های پیشگیرانه تاکید کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روابط عمومی‌ها سربازان جهاد تبیین هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: روابط‌عمومی‌ها در جهاد تبیین نقش کلیدی دارند

راه‌اندازی شبکه انتشار و‌ اطلاع‌رسانی وزارت مردم

جهادگران امیدآفرین + موشن گرافیک

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: افزایش حقوق کارگران نشانگر نگاه ویژه وزارت کار به این قشر است

مشکلات تعاونی مسکن معراج در استان البرز بررسی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: توزیع عادلانه تسهیلات اشتغالزا در استان

افتتاح همزمان کانون یاریگران کار و تولید در کارخانجات آرد زاهدان

پرداخت هزار میلیارد تومان تسهیلات به 931 طرح تعاونی

برگزاری میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با محوریت مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: موضوع " تولید و اشتغال" خرمشهر دوران ماست که نیاز به تلاش جهادی دارد

بازدید سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از کارگاه های پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خراسان رضوی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تدوین بسته تشویقی کارفرمایان در مراحل پایانی قرار دارد

زندوکیلی در شیراز خبر داد: طرح طبقه ‌بندی 517 دفتر مشاوره کارآفرینی کشور امسال اجرایی می‌شود

دکتر «عبدالملکی» در اردبیل خبر داد: در صورت اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی همه کارگران صنعت ساختمان بیمه می‌شوند

حدود 90 درصد مردم در سیستان و بلوچستان یارانه معیشتی گرفتند

برگزاری ششمین همایش حفاظت فنی و بهداشت در شرکت سیمان بجنورد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه اشتغال با مشاغل خرد و کلان نیاز به سرعت عمل در جذب تسهیلات دارد

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

سرپرست اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت حجت الاسلام فاطمی نیا

از داخلی‌سازی کشتی نفتکش حمایت می‌کنیم/ افزایش 2 برابری حمل و نقل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

88 درصد جمعیت استان چهارمحال و بختیاری یارانه دریافت می کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بیکاران ناامید از یافتن شغل نباشند

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود/ وزارت رفاه ظرف یک ماه درخواستها را بررسی و اعلام نظر نماید

سرپرست اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی تهران: با انسجام و تعامل باید در راستای اجرای هر چه بهتر طرح یارانه ها اقدام کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوالات "اصلاح نظام یارانه ای " پاسخ می دهد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

راه‌اندازی سامانه جامع مراکز درمان اعتیاد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: امسال سال مهمی در راستای ایجاد اشتغال است

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: بالندگی و توسعه در گرو همدلی میان کارگر و کارفرماست

عبدالملکی تاکیدکرد: اهتمام شبانه‌روزی «وزارت مردم» برای پاسخ به سوالات یارانه‌ای خانوارها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: هیچ کارفرمایی افراد ماهر را کنار نمی گذارد

کسب رتبه برتر استان لرستان در اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد

جذب 97 درصدی اعتبارات تعاون در سمنان

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

کمیته علمی تدوین برنامه جامع تحقق سیاست های تأمین اجتماعی تشکیل شد

اطلاعیه شماره یک؛ شماره‌های تماس پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص دهک‌بندی یارانه ها اعلام شد؛ جاماندگان یارانه با سازمان هدفمندی یارانه‌ها ارتباط برقرار کنند

نهضت ملی ارتقای فرهنگ کار برای تحول در تولید کشور دنبال می‌شود

کارگران کردستانی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

برگزاری نشست بررسی اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید

دکتر عبدالملکی: دولت مردمی پای حذف رانت ایستاده است

سامانه پیگیری مشکلات احتمالی در توزیع عادلانه یارانه ها اعلام شد

مهر تأیید رهبر معظم انقلاب بر گزارش وزیر کار: بیانات آقای وزیر، بیانات خوبی بود و گزارش خوبی دادند+فیلم

حضور دکتر عبدالملکی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در برنامه میز اقتصاد(5) + فیلم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بیانات رهبری در ارتقای فرهنگ کار راهبردی بود

دیدار کارگران با رهبر معظم انقلاب اسلامی

کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: امنیت شغلی کارگران از دغدغه های مهم است

هدف‌گذاری وزارت مردم برای توسعه صادرات به لبنان

سرپرست بانک توسعه تعاون منصوب شد