پیام سپاهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا توسط صندوق کارآفرینی امید لرستان پرداخت شد

پیام سپاهان - مدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان گفت : در بازه زمانی یکسال گذشته این صندوق در حوزه اشتغال ۳۰۰ میلیارد و ۹۵۴ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت کرده است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای زنجان: ایجاد مراکز هدایت شغلی در دانشگاه‌ها ضروری است

پیام سپاهان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ایجاد مراکز مشاوره و هدایت شغلی، زمینه آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مهارت های فنی و حرفه ای و هدایت شغلی آنان را فراهم می کند که این مهم هم اکنون در دانشگاه‌های استان مورد توجه قرار گرفته است.

یزد جزء استان های سرآمد در زیرساخت های ورزش کارگری است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: زیرساخت های بوجود آمده در حوزه ورزش کارگری استان یزد، نتیجه تلاش ها، زحمات و وقت گذاشتن های مدیران و دست اندرکاران در طول سالیان گذشته بوده است.

مدیرکل دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت‌های تعاونی اصولی‌ترین ساختار حقوقی را دارند

پیام سپاهان - مدیرکل دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرکت‌های تعاونی سالم‌ترین و اصولی‌ترین ساختار حقوقی را برای بهره‌مندی از توان جوانان جهت ارتقا تولید و افزایش بهره‌وری دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهمترین راه ایجاد اشتغال ارتقای سطح مهارت جوانان جویای کار در استان است

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به عدم مهارت کارجویان در استان گفت: مهمترین راه ایجاد اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری ارتقای مهارت های عملی است .

بهره‌مندی بیش از ۷۰ درصد کردستانی ها از خدمات وزارت کار

پیام سپاهان - دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کردستان، با حضور اسماعیل زارعی کوشا استاندار و با دستور کار ارائه گزارش ادارات عضو شورا، برگزار شد.

رتبه دوم سیستان و بلوچستان در تحقق کامل تعهد اشتغال

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با ثبت اطلاعات ۳۱ هزار نفر شاغل جدید در سامانه رصد اشتغال، این استان رتبه دوم کشور از حیث دستیابی به تعهد اشتغال در سال ۱۴۰۱ را به خود اختصاص داد.

معرفی ۲۱ هزار کارآموز به آزمون های پایان دوره فنی و حرفه ای در سیستان و بلوچستان

پیام سپاهان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان آبان ۱۴۰۱، تعداد ۲۱ هزار نفر کارآموز و متقاضی شرکت کننده در دوره های آموزشی این اداره کل در بخش های دولتی و خصوصی، به آزمون های پایان دوره معرفی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند

پیام سپاهان - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در مراسم گشایش مرکز شتاب‌دهنده آسا گفت: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل: کارکنان با آگاهی کامل نسبت به وظایف خود زمینه رشد و توسعه استان را فراهم کنند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به گستردگی وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: کارکنان اداره کل با آگاهی و آشنایی کامل با وظایف و ماموریت خود تلاش می کنند نقش خود را به بهترین نحو ممکن ایفا کرده و زمینه رشد و توسعه استان را فراهم کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تخصیص اعتبارات در خراسان رضوی متناسب با جمعیت نیست

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به سهم ۸.۲ درصدی استان از جمعیت کل کشور گفت: در اختصاص بودجه های استانی همواره نسبت جمعیت استان به کشور در تعهدات دیده می شود اما در تخصیص اعتبارات کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

زنان محور تعالی خانواده و نظام اسلامی هستند/ باور به مدیریت زنان در کشور وجود دارد

پیام سپاهان - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

پیام سپاهان - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق می‌شود/ بهره‌وری بالای طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی/ لبخند رضایت جامعه روستایی با توسعه اشتغال و کارآفرینی

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: شوراهای اسلامی کار، محور همدلی در تولید و کار باشند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با در دیدار با روسای شوراهای اسلامی کار بر محوریت بودن شوراهای اسلامی در مجموعه های تولیدی و صنعتی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: عزت و اقتدار کشور به دلیل ایثار و شهادت است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند، زیرا عزت و اقتدار کشورمان به دلیل ایثار و شهادت است.

معاون اول رئیس‌جمهور: ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در استان‌ها پرداخت می‌شود/ مرتضوی: ثبت ۶۶ درصد از تعهد اشتغال دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۱ در سامانه رصد ملی اشتغال وزارت کار

پیام سپاهان - معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره ۱۸ به استان‌ها طی یک هفته آینده، تصریح کرد: وزارت کشور باید استانداران را مکلف کند تا از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه در قالب این تبصره برای اشتغال‌زایی استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هیچ‌یک از کارگران ساختمانی نباید فاقد پوشش بیمه‌ای باشند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در نامه ای به شهرداران استان خواستار مساعدت در خصوص جانمایی مکان مناسب در نقاط مختلف شهر برای استقرار کارگران ساختمانی شد.

میانگین مدت حقوق معوق کارگران در قزوین کاهش یافت

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با برگزاری جلسات مستمر با مدیریت واحدها و پیگیری و تشکیل جلسات کارشناسی توسط معاونت روابط کار و مطرح شدن موضوعات کارگری در کمیسیون امنیت کارگری در سطح شهرستان و استان در راستای پرداخت معوقات کارگران، میانگین مدت حقوق معوق کارگران ۱۲ درصد کاهش یافته است.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد

پیام سپاهان - با حکم «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «نعمت‌الله ترکی» سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری شد.

نوسازی ۵ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در شهر تهران

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به دنبال اجرای تفاهم‌نامه‌ منعقد شده با شهرداری تهران، پنج هزار واحد مسکونی با مشارکت تعاونی‌های مسکن محلات شهر تهران نوسازی می‌شود.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

پیام سپاهان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

دستور ویژه مرتضوی برای تسریع در اجرای قانون جوانی جمعیت/ مشارکت وزارت رفاه در تدوین برنامه هفتم توسعه

پیام سپاهان - اولین نشست قرارگاه جمعیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تبیین راهکارهای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخش‌های تابعه این وزارتخانه تشکیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: حمایت از قشر ارزشمند و تاثیرگذار کارگر جزء اولویت‌هاست

پیام سپاهان - گردهمایی سالروز تصویب قانون کار با حضور دکتر عین الله کشاورز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگران، بازنشستگان، اعضاء خانه کارگر و تشکلات کارگری و مسئولین در دانشگاه کار برگزار گردید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: قرآن کریم چراغ هدایت فراروی بشریت است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کتاب آسمانی قرآن مجید چراغ هدایت و نور راه و مسیر زندگی بشریت است که فراگیری آن و عمل به آن می تواند محیطی سرشار از صفا صمیمیت، همدلی و محیطی بدون ستیزه جویی در خانواده و جامعه ایجاد کند.

تشریح دستورالعمل سازش درون کارگاهی در خراسان رضوی

پیام سپاهان - مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همزمان با سالروز تصویب قانون کار و هفته کارآفرینی کارگاه آموزشی تشریح دستورالعمل سازش درون کارگاهی برای روسای شوراهای اسلامی کار مشهد برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: رویکرد کارآفرینان به سمت تشکیل شرکت‌های تعاونی و دانش‌بنیان شدن باشد

پیام سپاهان - در پنجمین روز از بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی نشست هم اندیشی صاحبان صنایع، کارآفرینان و فعالان حوزه کسب و کار شهرستان شیروان با حضور معاون فرماندار و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با رویکرد بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان برگزار شد.

وزارت کار نقاط مشترک زیادی با شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری دارد

پیام سپاهان - رئیس شورای عالی استان‌ها با تأکید بر این که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقاط مشترک کاری زیادی با شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری دارد، گفت: باید بررسی‌های لازم در کارگروه‌های تخصصی صورت گیرد تا موارد مورد نظر به فعلیت برسند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اطلاع رسانی اقدامات دولت نیازمند جهاد تبیین رسانه‌ها است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثر و مطلوبی را انجام داده و برنامه های هدفمندی در دستور کار دارد که اطلاع رسانی این خدمات، نیازمند جهاد تبیین رسانه ها است.

دولت حامی طرح‌های حمایتی و امیدآفرین بهزیستی است/ خدمت به کودکان بی‌سرپرست کاری معنوی و خداپسندانه است

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه مراکز و توجه به بهبود ساختار در طرح‌های سازمان بهزیستی کشور، مورد حمایت ویژه دولت است.

توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی، روز پنج‌شنبه از شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان: تخصیص اعتبار تبصره 16 بر اساس رسته‌های شغلی اولویت‌دار

لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی/ رفع موانع توسعه اشتغال راهبرد اصلی وزارت کار است

حلقه صالحین در ادارات، کارخانجات و مساجد گیلان احیا می شود

تعاونی‌های استان مرکزی 13 میلیون دلار کالا صادر کردند

تشکیل 32 شرکت تعاونی در استان آذربایجان غربی طی هفت ماه نخست امسال

پرداخت بیش از 15 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در گیلان

ثبت‌نام سی‌‌و‌‌چهارمین جشنواره ملی امتنان تا اول آذرماه ادامه دارد

13 هزار و 404 فرصت شغلی امسال در استان یزد ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شورای سازش درون کارگاهی اجرا می شود

یک هزار و 850 نفر در استان لرستان مقرری‌ بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

خانوارهای دارای چند معلول تا 2 سال آینده صاحب‌خانه می‌شوند/ اختصاص امتیازهای ویژه به معلولان

مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند

تحقق 100 درصدی اشتغال تعهد شده کردستان در کمتر از 8 ماه

همراهی با مردم به سلامت نظام اداری کمک می‌کند/ ایجاد عدالت با تقویت نظارت محقق می‌شود

وزارت کار در حوزه ارتباطات مردمی سفرهای استانی دولت کارنامه موفقی دارد

همکاری‌های ایران و زیمبابوه تقویت می‌شود

شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم برگزار شد

اقتصاد دولتی چالش حوزه تولید و اشتغال کشور است/ بستر حضور اثرگذار تشکل‌ها در سیاست‌گذاری‌های وزارت کار ایجاد می‌شود

عملیات کلنگ‌زنی احداث 2 هزار واحد مسکونی در شهر جدید گلبهار آغاز شد

آغاز اجرای طرح زیست‌بوم ملی اشتغال در استان خراسان‌رضوی

اشتغال‌آفرینی با تجمیع منابع داخلی و توجه به بهره‌وری حداکثری دنبال شود/ فرهنگ وقف برای اشتغال، نیاز عرصه تولید و کارآفرینی کشور است

شاغل شدن 25 درصد از ثبت‌نام کنندگان سامانه «جست‌وجوی شغلی» در کرمانشاه

نخستین شرکت تعاونی دانش‌بنیان در کرمانشاه ثبت شد

35 درصد آرا صادره مراجع تشخیص و حل اختلاف استان کرمانشاه سازشی است

200 نفر در سیستان و بلوچستان دارای شغل پایدار شدند

کسب 2 رتبه برتر وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سلامت اداری و اثربخشی فرایندهای بازرسی / اجرای طرح «زیست بوم فساد ستیزی» در وزارت کار

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

آمار و اطلاعات صحیح، سنگ بنای تصمیمات اثر بخش است / سید صولت مرتضوی _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

خراسان شمالی دارای شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان پوشاک می شود

بازرسی از معادن سیستان و بلوچستان تشدید می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: پدافند غیرعامل یک اصل مهم و از جامع ترین راه ها برای مقابله با تهدیدات است

سهم 30 درصدی هلدینگ تیپیکو از شبکه تولید و توزیع داروی کشور/ تولید ماهانه 6 میلیون واحد سرُم تا پایان سال

دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توانمندسازی مهارتی نیروی کار عامل کلیدی توسعه محسوب می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید جدی تر از گذشته به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه شود

رشد 4 برابری صدور مجوز های مشاغل خانگی در خراسان شمالی

پیام تبریک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی کسب مدال طلای جهانی بانوی نخبه مهارتی

رویکرد ما بر محور تضمین عدالت است/ دولتمردان و مسئولان خواب و خوراک را بر خود حرام و به موضوع اشتغال توجه کنند/ باید قرارگاه اشتغالزایی در کشور راه‌اندازی شود/ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نخ تسبیح ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: یکی از رویکردهای اصلی حمایت از اشتغال روستایی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: نقش تولید و ایجاد اشتغال‌ پایدار در جامعه دارای اهمیت بسزایی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: بانوان می توانند با سرمایه های بسیار اندک، اشتغال خوبی ایجاد کنند

اختتامیه دومین جشنواره مجموعه فرهنگی، ورزشی تلاش برگزار شد

بیش از یک هزار نفر در استان لرستان مقرری‌ بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، مهارت آموزی و توانمندسازی جوانان در ایجاد بسترهای اشتغال ضروری است

نقش مؤثر ورزش کارگری در افزایش نشاط و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه

دیدار جامعه کار و تولید با فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی

1600 نابینا و کم بینا در سیستان و بلوچستان از خدمات بهزیستی بهره‌مند هستند

چهاردهمین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی برگزار شد

تقدیر مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

نشست آموزشی توجیهی بازرسان تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: ایجاد بیش از 8 هزار شغل در سال جاری توسط دستگاههای اجرایی

ارائه بسته 6 وجهی در نخستین نشست قرارگاه ملی اشتغال کرمانشاه

یزد میزبان ورزشکاران کارگر کشور در دو رشته ورزشی/دومین المپیاد ورزش کارگری استان یزد برگزار می شود

رقابت کارگرانی از جنس آهن در مسابقات قویترین مردان کارگر کشور در بافق

مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به بیش از 15 هزار جوان در سیستان و بلوچستان ارائه شد

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و نظام مهندسی قزوین جهت اجرایی کردن سامانه ارسال الکترونیکی گزارش ایمنی ساختمان برای اولین بار در کشور

نوسازی ناوگان حمل و نقل بین شهری با ورود 2 هزار و 500 خودرو جدید / سهم 21 درصدی بخش تعاون از حمل و نقل بین شهری کشور

بیش از 2 هزار میلیارد تسهیلات اشتغال زا به استان کرمانشاه تخصیص داده شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اقتصاد دریامحور فرصت های شغلی بسیاری را ایجاد می کند

5093 نفر در استان قزوین مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

بیش از 4 هزار مجوز مشاغل خانگی در لرستان صادر شد

سیاست های اقتصادی سال 1401 صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بازرسی کار در راستای پیشگیری از تکرار حوادث است

ایجاد 6 هزار شغل در دو ماه اخیر در سیستان و بلوچستان

طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور شناسایی می شوند

صدای و سیمای خراسان شمالی عملکرد مطلوبی در پوشش اخبار جامعه کار و تلاش داشته است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

21 هزار پرونده توانبخشی در بهزیستی زنجان تشکیل شده است

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: دولت مردمی سیزدهم با جدیت در حال توسعه بخش تعاون است

اولین شتاب‌دهنده تخصصی بخش کشاورزی در گیلان تشکیل می شود

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت زنجان در سطح استان برگزار شد

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: 9 هزار و 369 فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

معرفی‌شدگان جهت تطبیق و تایید مدارک از روز چهارشنبه 23 شهریور به محل های تعیین‌شده مراجعه کنند

رشد 160درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاونی‌ها فرصتی مناسب برای رفع مشکل بیکاری لرستان هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون

رونمایی از «میدان کارآفرینی» در سایت کارگاهی زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: هدف ما حرکت همگام تعاون و اشتغال در استان است

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

گیلان از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران در رتبه دوم کشور قرار دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تاکید کرد: توسعه کارآفرینی و اشتغال در قالب تعاونیها در دولت سیزدهم

هفدهمین دوره جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر استان تهران برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: حمایت از تعاونی های توسعه و عمران گامی موثر در مردمی کردن اقتصاد است

هفدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد برگزار شد

تعاونی های برتر استان همدان تجلیل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

حل بهتر مشکلات با مفهوم تعاون

همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر کردستانی برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: تعاونگران دلسوزان و نقش آفرینان عرصه اقتصاد و اشتغال هستند

چکشیان: سرعت در تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگران با همکاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکیل شرکت های تعاونی یک راهکار اساسی در مردمی کردن اقتصاد به شمار می رود

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

فرهنگ تعاون باید به فرهنگ غالب تبدیل شود