پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس، حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های نظام است

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۲۱ در جمع شهروندان در مجاورت گلزار شهدای گمنام شهرک پاسداران با اشاره به سهم و حضور شهدای والامقام در هشت سال دفاع مقدس، ایثارگری ها، ایستادگی ها و افتخار آفرینی های شهداء را مایه مباهات دانست.

آماده سازی مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی جاجرود

پیام سپاهان - مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی جاجرود در محدوده منطقه ۴، حسب ماموریت محوله از سوی قرارگاه اجتماعی شهر تهران مبنی بر ایجاد زیر ساخت های نگهداری و مهارت آموزی معتادان متجاهر در دستور کار سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران قرار گرفته است. مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی جاجرود با ظرفیت اسکان ۴۰۰۰ نفر و امکانات شامل ۳ سوله خوابگاهی، سالن اجتماعات، سالن غذاخوری، نمازخانه، فضای سبز، زمین بازی چندمنظوره و موتورخانه بزودی توسط علیرضا زاکانی شهردار تهران افتتاح می گردد.

بوستان نهج البلاغه

پیام سپاهان - بوستان نهج‌ البلاغه یکی از بوستان های تهران است که در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده و بیش از ۳۵ هکتار وسعت دارد. بوستان نهج البلاغه بطور مشخص در کنار یک رودخانه و در شیب اطراف این رودخانه ساخته شده است.قسمت‌های مختلف پارک به شکل طبقاتی بالای هم و در امتداد مسیر رود قرار دارد. رودخانه وسط پارک عملاً پارک را به دو قسمت مجزا تقسیم کرده است که با یک پل بزرگ و زیبا که از بالای دره رودخانه عبور کرده و چند پل کوچک که روی رود ساخته شده دو قسمت به هم متصل می‌شوند.

صدور ۱۸ مجوز ساخت اماکن تفریحی در تهران

پیام سپاهان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: امسال ۱۸ مجوز ساخت اماکن تفریحی در تهران صادر می‌شود.

از ضرورت تجمیع اماکن گردشگری زیر نظر مدیریت شهری تا حمایت شورا از طرح‌های گردشگری

پیام سپاهان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از سخنان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بیان مباحث خود در خصوص تجمیع اماکن گردشگری زیر نظر مدیریت شهری، بازبینی حریم برج طغرل، برندسازی گردشگری و حمایت شورا از طرح‌های گردشگری پرداختند.

آیین نامگذاری‌ کوچه به نام شهید سالک در منطقه ۱۷

پیام سپاهان - عصر دوشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ آیین نامگذاری‌ کوچه ذوالقدری غربی به نام شهید سالک با حضور رضا شنگی شهردار منطقه، گل محمدی رییس آموزش و پرورش منطقه و خانواده این شهید در منطقه ۱۷ برگزار شد.

آئین تجلیل از دست اندر کاران طرح تغییر کاربری خیابان های منطقه ۱۸

پیام سپاهان - آئین تجلیل از دست اندر کاران طرح تغییر کاربری خیابان های آرمیده، ذوالفقار و ... توسط اهالی منطقه ۱۸ با حضور جعفر بندی شربیانی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ تهران در مسجد مسلم ابن عقیل این منطقه با مشارکت مردم برگزار شد.

منطقه گردشگری عباس‌آباد نقاط مشترک فرهنگی با کشورهای دوست را شناسایی و تقویت می‌کند

پیام سپاهان - افتتاحیه “هفته فرهنگی جمهوری تاجیکستان" عصر دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی از هر دو کشور ایران و تاجیکستان برگزار شد.

بررسی وضعیت ساختمان‌های ناایمن در منطقه۱۱

پیام سپاهان - با حضور مهدی بابایی، رییس کمیته ایمن سازی شورای اسلامی شهر تهران، بیست و هشتمین کمیته ایمن سازی و مدیریت بحران شهرداری منطقه۱۱ برگزار شد.

جهش رشد گردشگری در تهران در دوره اخیر مدیریت شهری/ گردشگری در کشور ارزان می‌شود

پیام سپاهان - وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح گردشگری ارزان قیمت آماده شده و مرحله به مرحله اجرایی می‌شود و تمام فاکتورها از جمله خوراک و اقامت و دیگر بخش‌ها مشخص شده است.

جزئیات فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی سازمان پسماند به دانش آموزان

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درباره فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی به دانش آموزان و کودکان و همچنین ۹ اقدام مهم صورت گرفته در یک‌سال گذشته، توضیحاتی ارائه کرد.

در دوره اخیر مدیریت شهری اقدامات خوبی در زمینه ایمن‌سازی بازار صورت گرفته است

پیام سپاهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیگیری‌ها برای تامین واگن‌های مترو انجام شده و دولت نیز هزینه آن را تقبل کرده که بانک‌ها نیز در این زمینه همکاری خوبی‌ داشته‌اند.

جمع‌آوری بیش از هزار و ۵۰۰ تن پسماند خشک در منطقه ۱۹

پیام سپاهان - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از جمع آوری روزانه ۸ تن پسماند خشک از غرف بازیافت، مجتمع های مسکونی بالای ۲۰ واحد با مشارکت شهروندان مسئولیت پذیر نسبت به محیط زیست خبر داد.

زنگ تحرک در منطقه ۷ نواخته شد

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از نواخته شدن زنگ تحرک در این منطقه با هدف توسعه ورزش همگانی و مبارزه با کم تحرکی و چاقی خبر داد.

پاکسازی انهار منتهی به مراکز آموزشی در منطقه ۱۵

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ گفت: عملیات پاکسازی و لایروبی انهار منتهی به مراکز آموزشی سطح منطقه در طرح استقبال از مهر ۱۴۰۱ انجام شد.

به حضور بانوان آتش‌نشان نیاز داریم

پیام سپاهان - ۱۶ آتش‌نشان زن فعالیت خود را در پایتخت آغاز کرده‌اند و پس از بررسی برای جذب بانوان آتش‌نشان در مرحله بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.

طرح خدمت فرصتی مضاعف است

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۷ در جلسه شورای معاونین منطقه گفت: بنده به طرح خدمت به دیده یک فرصت مضاعف، نگاه می کنم که می تواند فرصت جدیدی برای مدیریت شهری ایجاد کند.

پخت غذا و توزیع بین نیازمندان شهر تهران

پیام سپاهان - فرهنگسرای اشراق با مشارکت با پویش مردمی همسایه روز دوشنبه ۱۱ و چهارشنبه ۱۳ مهر همزمان با شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع) به پخت غذا و توزیع بین نیازمندان شهر تهران اقدام می کند.

تکلیف پرونده گود «مخوف» میلاد مشخص شد/ الزام «پیوست ایمنی» برای آغاز پروژه‌های شهری

پیام سپاهان - رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران از الزامی شدن پیوست ایمنی برای آغاز پروژه‌های مهم شهری خبر داد و گفت: ایمنی موضوع مهمی است و در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

شرایط عموم برای راه‌اندازی شعب «شهروند محله»/ کدام فروشگاه‌ها فروش اقساطی دارند؟

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت شهروند درباره چگونگی بهره مندی از حق امتیاز فروشگاه‌ شهروند و تأسیس شعبه‌های شهروند محله و همچنین جزئیات فروش اقساطی لوازم خانگی توضیحاتی ارائه کرد.

۱۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خسارت به اموال تهران در اغتشاشات

پیام سپاهان - سخنگوی شهرداری تهران ضمن گرامیداشت روز آتش‌نشان گفت: در جریان اغتشاشات اخیر، ۲۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین متعلق به سازمان آتش‌نشانی، دچار حریق و تخریب شد که خسارت ناشی از تخریب این تجهیزات ۶ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

خواناسازی پایتخت برای استفاده افراد ناشنوا و کم شنوا در دستور کار مدیریت شهری

پیام سپاهان - سخنگوی کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران گفت: یکی از شاخصه های در نظر گرفته شده در این دوره مدیریت شهری برای افراد ناشنوا و کم شنوای شهر تهران خواناسازی شهر، نورپردازی و تسهیل در استفاده از علائم شهری است.

مشارکت ناشنوایان در اجرای برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی ویژه اقشار خاص

پیام سپاهان - مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: توجه به روح شهر و شهروندان یکی از اولویت های این دوره مدیریت شهری است و به همین دلیل در اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی برای اقشار معلول و ناشنوا از خود این افراد استفاده می شود.

تهران از منظری دیگر

پیام سپاهان - به مناسبت هفته تهران تور گردشگری برای مهمانان خارجی ساکن تهران برگزار شد. در حاشیه این تور مجموعه ۳ قسمتی «تهران از منظری دیگر» تولید شده‌ که قسمت دوم آن را می‌بینید.

آیین آغاز ساخت بیش از ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی قرارگاه جهادی مسکن

پیام سپاهان - ظهر شنبه ۹ مهرماه ۱۴۰۱ آیین آغاز عملیات عمرانی ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در شهر تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، علی یزدی خواه نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، پرویز سروری نایب رئیس و سید احمد علوی، سید محمد آقامیری و مهدی پیرهادی دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و نمایندگانی از ارتش جمهوری اسلامی و اصحاب رسانه در محدوده جنگ‌افزارسازی ساصد واقع در منطقه ۱۳ برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

پیام سپاهان - ظهر شنبه ۹ مهرماه ۱۴۰۱ آیین تکریم از مجتبی شفیعی معاون پیشین معاونت حمل و نقل و ترافیک و معارفه جلال بهرامی معاون جدید این معاونت با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد.

از ضرورت ورود قوه قضاییه برای پیگیری خسارات وارده به تاسیسات شهری تا قطعی‌شدن ساخت طبقات اضافه در بافت فرسوده

پیام سپاهان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در نود و سومین جلسه شورا، اغتشاشات اخیر و آسیب رساندن به تأسیسات شهری را محکوم کردند.

مردم اجازه نمی‌دهند انقلاب اسلامی با برنامه‌ریزی‌‎های داعش‌گونه برخی از بین برود

پیام سپاهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم که تغییرات مدیریتی در سطح معاونت‌های شهرداری تهران نتایج مثبتی را به دنبال داشته باشد؛ آنچه که می‌خواهیم این است که خدمت بهتر و بیشتری به مردم ارائه شود و در این زمینه همه باید تلاش و کوشش خوبی داشته باشیم.

جزئیاتی از کلنگ‌زنی ۱۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

پیام سپاهان - رئیس مرکز ارتباطات و سخنگوی شهرداری تهران از کلنگ زنی ۱۰ هزار واحد مسکونی خبر داد و با اشاره به فعالیت قرارگاه جهادی مسکن گفت که این اقدام بخشی از برنامه‌ریزی ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکونی است.

اینفوگرافیک | جوان‌ترین و پیرترین مناطق تهران / شهر برای حضور سالمندان آماده نیست / مناسب‌سازی چقدر هزینه برمی دارد؟

پیام سپاهان - تهران پیرترین شهر ایران است؛ این را داده‌های مرکز آمار ایران نشان می‌دهد؛ با اینکه در سال‌های اخیر اخبار مربوط به سالخوردگی این شهر بارها اعلام شده اما هنوز هم پایتخت در زمینه مناسب‌سازی گذرهای شهری برای سالمندان، مناسب نیست و معلولان هم برای تردد آسان و بی‌دردسر در شهر مشکل دارند.

نقش‌آفرینی ۴۳ اکیپ اجرایی منطقه ۱۰ در روان‌سازی معابر/ افزایش تعداد اتوبوس‌ و رزرو تاکسی‌های تلفنی برای تسهیل در تردد دانش‌آموزان

پیام سپاهان - ۴۳ اکیپ اجرایی شهرداری منطقه ۱۰ در کنار پلیس راهور نسبت به آرام‌سازی، ایمن‌سازی و روان‌سازی معابر و همچنین ثبت تخلفات رانندگی اقدام کردند.

ساخت ۲۰۶۰ واحد مسکونی با تامین همه سرانه‌های ۷ گانه در منطقه ۱۳/ سیاست‌های ابلاغی گذشته گره بر زندگی مردم زده بود/ جزئیات افزایش طبقات در بافت فرسوده

پیام سپاهان - شهردار تهران گفت: یکی از ویژگی‌های دوره جدید مدیریت شهری مسئولیت پذیری است؛ امری که اساس انقلاب و آموزه های دینی ما به عنوان یک بنیان در حوزه خدمت آن را مورد تاکید قرار داده است؛ وقتی بسته موضوعات خدمتی که در هر شنبه افتتاح می‌شود و ۸۰ درصد آن اختتام پروژه و ۲۰ درصد آن شروع است را می‌بینیم متوجه می‌شویم که همه ابعاد نیازهای مردم را هدف‌گذاری کرده است.

امیدواریم با تلاش‌های مدیریت شهری، انقلابی در مسکن‌سازی صورت گیرد/ شنبه‌های خدمت ادامه پیدا کند

پیام سپاهان - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم شنبه‌های خدمت تداوم داشته باشد و رویکرد تعادل بخشی بین شمال و جنوب هر چه بیشتر مورد توجه و عنایت قرار گیرد.

امیدواریم با تلاش‌های بی‌وقفه شهردار و شورای شهر، انقلابی در بحث مسکن‌سازی صورت بگیرد/ شنبه‌های خدمت تداوم داشته باشد

پیام سپاهان - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم شنبه‌های خدمت تداوم داشته باشد و نگاه تعادل بخشی بین شمال و جنوب هر چه بیشتر مورد توجه و عنایت قرار گیرد.

تهران می‌خواهد تا ۱۴۰۲ قطب گردشگری شود

پیام سپاهان - مدیرکل میراث فرهنگی، ‌گردشگری و صنایع دستی استان تهران می‌گوید قصد دارد با یک برنامه کوتاه مدت دوساله، تهران را به قطب گردشگری تبدیل کند.

خرید لوازم خانگی با رسیدساز جعلی

پیام سپاهان - رئیس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار اینترنتی که با اپلیکیشن رسیدساز جعلی اقدام به کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان کرده بود، خبر داد.

افزایش ۸ درصدی مراجعان به مراکز معاینه فنی در نیمه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل+ ساعت کاری مراکز

پیام سپاهان - مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران ضمن اشاره به مراجعه اول ۶۸۴ هزار دستگاه خودرو در ۶ ماه نخست امسال، گفت: طی این مدت ۹۰ هزار خودرو با نقص مربوط به آلایندگی شناسایی و توسط راکبان رفع ایراد شده‌ است.

ساير مطالب

بورس قرمز ماند

بانک ها هر پیامک را 90 تومان حساب می‌کنند

مهمترین اختلاس های 10 سال اخیر

لوله انتقال نفت خام خوزستان به اصفهان و تهران تخریب شد

بورس هفته را ریزشی آغاز کزد

هنوز زیرساخت‌ اجرای کالابرگ الکترونیک فراهم نیست

عبور قیمت دلار از مرز حساس

توجه به کشاورزی، اولویت نخست در شکل‌گیری «بازار آب» است

خبر بانک مرکزی درباره وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن

ضرورت تکمیل زیرساخت‌های شهرک شهید کشوری

سرنوشت حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران/ معوقات کارگران کی پرداخت می شود؟

انتشار قیمت خرید و فروش ارز به تفکیک هر صرافی

پیام مذاکرات هسته‌ ای برای بازار طلا و سکه/ پیش‌ بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت‌ ها

هفته آینده افزایش قیمت طلا نخواهیم داشت

آلودگی هوا و خشکسالی به صنعت گردشگری آسیب وارد کرده است

قیمت طلا، سکه و ارز 24 شهریور 1401؛ بازار طلا و سکه پیشروی کرد

وام اربعین چه شد؟

صرافی ها و شعب ارزی کشیک بانک ها در تعطیلات باز هستند

وام به کسانی که بیش از یک بار ازدواج کردند، تعلق می‌گیرد؟

قیمت طلا، سکه و ارز 23 شهریور؛ بازار درگیر نوسان شد

موافق معاملات طلا در فضای مجازی نیستیم

منبع آبی جدید در حوضه زاینده رود تأمین می‌شود

انتقاد قالیباف از استاندارد نبودن فرایندهای بانکی

حق مسکن در نیمه دوم سال چه تغییری می کند؟

قیمت طلا، سکه و ارز 22 شهریور 1401؛ جهش قیمت طلا و سکه در بازار

نرخ مالیات حساب های تجاری چقدر است؟/ صندوق های وام‌ خانوادگی مشمول مالیات می‌شوند؟

احتمال اصلاح قیمت مرغ در اواخر شهریور / کمبود مرغ در بازار نداریم

سود سهام عدالت سال 1400 چه زمانی واریز می‌شود؟

مجلس هنوز گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه را به دستگاه قضائی ارسال نکرده است!

سهام داران پتروشیمی جم قربانی اداره ثبت شرکت‌ ها

بازگشت دلار به 31 هزار تومان

گزارش سازمان توسعه تجارت از مثبت شدن تراز تجاری ایران با روسیه/ بکارگیری معلمان بازنشسته در مدارس

تکلیف 3.5 میلیون جامانده از سهام عدالت چه می‌شود؟

وام ضروری 15 میلیون تومانی بازنشستگان واریز شد

امضا نشدن برجام ثانیه‌ای 1100 دلار به ایران ضرر وارد می‌کند

ادامه روند نزولی در بازار سرمایه

دریافت مالیات از حساب های بالای 35 میلیون؛ مصوبه‌ای برای فرار سرمایه ها

گزارش سازمان توسعه تجارت از مثبت شدن تراز تجاری ایران با روسیه

موج جدید مهاجرت از ایران در راه است؟

هر فساد مالی در کشور، یا از بانک آغاز می شود یا به بانک ختم می شود

مالیات به اندازه کشورهای توسعه یافته، خدمات به اندازه کشورهای فقیر

دریافت مالیات از حساب‌ های بالای 35 میلیون، مصوبه‌ای برای فرار سرمایه‌ ها

بیش از 11 هزار میلیارد تومان در بخش صنعت استان اصفهان سرمایه‌گذاری شد

مطالبات گندمکاران اصفهان به زودی پرداخت می‌شود

ارزش واقعی بیت کوین در حد صفر است!

دستگیری 17 دلال با بیش از 2 میلیون واحد انواع ارز در تهران

ایجاد زنجیره مواد اولیه شیمیایی در اصفهان به کارآفرینی منجر می‌شود

آغاز پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 38 درصدی از فردا

شاخص بورس نزولی شد

معرفی برترین نمایندگی ورق فولاد فنر مبارکه در اصفهان

مرکز فروش ظروف چینی پذیرایی گل سرخ در اصفهان کجاست؟

ساعت کاری شعب بانک کارآفرین دراصفهان تغییر کرد

تفاهم اولیه بانک ملی با پالایشگاه اصفهان برای تامین مالی 3 میلیارد دلاری

هفته افزایشی دلار و سکه

کاهش موانع تولید مسکن انبوه در اصفهان با اصلاح فرایندهای شهرسازی

7٠ درصد محصول تولیدی گلخانه‌ داران خاش گوجه‌فرنگی است

ضرورت احداث و افزایش سردخانه‌های ذخیره مواد غذایی در اصفهان

منتظر سقوط قیمت سکه به زیر کانال 10 میلیون تومان باشیم؟

منتظر تصمیم شورای نگهبان درباره طرح بانکداری هستیم

معامله طلا، ملک، ارز و خودرو شامل مالیات می‌شود

3 عضو هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی فاقد اعتبار قانونی در شهرستان و استان خود هستند

کاهش تورم مسکن و محصولات مصرفی به معنای ارزان شدن نیست

بانک جهانی: فقر مطلق در ایران در دولت روحانی 3 برابر شد

قیمت فروش مرغ در اصفهان مصوب است، اما واقعی نیست

فعالیت 30 تعاونی در حوزه منابع طبیعی در استان اصفهان

با وضعیت فعلی اقتصاد در هر مغازه ای مردم می گویند خدا پدر روحانی را بیامرزد

30 تعاونی در حوزه منابع طبیعی در استان اصفهان فعالیت می‌کنند

واریز حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران از اول مهر

15 هزار نفر عضو صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی اصفهان شدند

گردش بالای حساب بانکی موجب قطع یارانه می‌شود؟

آمار عجیب از مصرف گوشت قرمز در ایران/ مصرف کارگران کمتر از نصف استانداردها

شوک خبری بورل به دلار تهران

17 میلیارد و 500 میلیون تومان به مشاغل خانگی شهرستان اصفهان اختصاص یافت

چگونه با سهام خود بدون ضامن وام بگیریم؟

قیمت طلا، سکه و ارز امروز 14 شهریور ماه؛ سکه یک کانال عقب رفت

درآمد گمرک اصفهان در یک سال اخیر 74 درصد افزایش یافت

مرکز فروش کاپشن چرم مردانه طرح دار در اصفهان کجاست؟

افزایش برداشت انگور در شهرستان شهرضا

سود سهام عدالت 1400، شاید آخر پاییز

حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران هنوز اصلاح نشد

توصیه ربیعی برای مقابله با « فشارهای اقتصادی و نگرانی های روانی»

1000 خانواده نیروی انتظامی اصفهان صاحب‌خانه می‌شوند

جزئیات پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اربعین به بازنشستگان

14 نماد فرابورسی مجاز به تغییر دامنه نوسان شدند

سیگنال منفی مذاکرات وین به بازار ارز

اصلاحات اقتصادی رئیسی با قیمت ها چه کرد؟

احیای گردشگری به آسیب‌کمتر کسب و کارهای اصفهان در دوران کرونا منجر شد

زنگ خطر در اتاق بازرگانی ایران ؛ چه کسانی بدنبال کسب صندلی های جدید و دست اندازی به تشکل ها هستند / ماجرای درخواست مجوز برای تشکل های موازی چیست؟

سرگیجه تورم

اصفهان میزبان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور می‌شود

وزیر پیشنهادی کار به مجلس معرفی شد

توسعه کشت‌ گلخانه‌ای از اقدامات دولت در بخش کشاورزی است

ماجرای بانکداری اسلامی در ایران / وقتی نظام بانکی زیر بار حدود شرعی نمی‌رود!

جزئیات فروش ارز اربعین/ متقاضیان باید چه مدارکی همراه داشته باشند؟

220 واحد تولیدی راکد و غیر فعال اصفهان به چرخه تولید بازگشت

صادرات مرغ با برند حلال

حرکت کشاورزی اصفهان به سمت محصولات کم آب‌بر و اصلاح باغات

700 شعبه بانکی و 220 صرافی ارز اربعین می‌دهند

بانکهای خوزستان از بانک ملی یاد بگیرند

پُر تورم ترین مناطق کشور کدامند؟