پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آغاز جشن بزرگ «دهکده بهار ایران» در بوستان آزادگان

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۵ گفت: جشن بزرگ «دهکده بهار ایران» همزمان با فرارسیدن ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان در بوستان آزادگان باب الرضای طهران آغاز به کار کرد.

میزبانی از روزه داران در «شهر امید»

پیام سپاهان - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه برنامه «شهر امید» را با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در ۶ نقطه شهر تهران برگزار می کند.

استقرار نظام جامع بودجه‌ریزی مشارکتی در محلات پایتخت

پیام سپاهان - رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به استقرار نظام جامع بودجه‌ریزی مشارکتی در محلات، گفت: سامانه "من شهردارم" هنوز تا تکمیل شدن و رسیدن به سطح قابل قبول فاصله دارد.

تشویق و ترغیب افزایش جمعیت ساکن، مهم‌ترین اولویت مدیریت شهری

پیام سپاهان - از مهم‌ترین مسائلی که در اولویت‌های سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های شهرداری منطقه ۱۲ از آغاز دوره جدید مدیریت شهری بوده، تشویق و ترغیب افزایش جمعیت ساکن در منطقه با اقداماتی نظیر پیگیری مستمر بازنگری در طرح تفصیلی بوده است؛ چراکه این اقدام هم سبب نوسازی بافت فرسوده و هم کاهش آسیب‌های اجتماعی و در نهایت بهبود کیفیت زندگی در منطقه می‌شود.

بازنگری در نحوه تأمین پارکینگ در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها/ تسریع در صدور تأییدیه ایمنی ساختمان‌های تهران

پیام سپاهان - معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران گفت: پیشنهاد بازنگری در نحوه تأمین پارکینگ در هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و هتل آپارتمان‌ها به کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران ارسال شد.

از تلاش برای توسعه حمل‌ونقل عمومی در تهران تا افتتاح‌های پویش امید و افتخار در سال ۱۴۰۱

پیام سپاهان - مدیریت شهری ششم، سال ۱۴۰۱ را در حالی پشت سر گذاشت که همچنان برخی چالش‌های کهنه‌ای همچون آلودگی هوا، ترافیک و کمبودهای حوزه توسعه حمل و نقل عمومی در سال جدید وجود دارد؛ البته در قالب پویش‌های« امید و افتخار» طرح های قابل توجهی برای پایتخت به بهره برداری رسید و همچنان شهروندان تهرانی باید منتظر نتیجه آنچه که مدیریت ششم شهری در ۱۴۰۱ کاشته، باشند تا در سال جدید گشایش های وعده داده شده به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی، کام شهروندان پایتخت را شیرین کند.

اولین گروه اتوبوس‌های جدید کی وارد پایتخت می‌شود؟

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس آنچه اعلام شده قرارداد خرید دو هزار دستگاه اتوبوس منعقد شده که می‌توان امیدوار بود هفت تا هشت ماه پس از آغاز سال جدید، این اتوبوس‌ها وارد ناوگان شود.

روایت دورهمی عیدانه در منزل پدربزرگ/ مرگ و تولد ارزهای ترجیحی مهم‌ترین رخداد اقتصادی ۱۴۰۱

پیام سپاهان - یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت مدیریت نرخ ارز برای ثبات اقتصادی گفت: بهترین عیدی برای من کتاب است که به یادگیری و رشد انسان کمک کند.

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران در منطقه ۵

پیام سپاهان - رضا شرفی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران و مدیران آن سازمان به اتفاق معاون خدمات شهری و شهرداران نواحی منطقه ۵ نشست نوروزی برای نگهداشت شهر، را برگزار کردند.

«ساعت زمین» پل طبیعت و گنبد مینا را خاموش می‌کند

پیام سپاهان - به مناسبت «ساعت زمین» که همزمان با آخرین شنبه ماه مارس میلادی، (پنجم فروردین ماه) در ایران برگزار می‌شود، «پل طبیعت» و «گنبد مینا» به مدت یک ساعت خاموش می‌شوند.

منطقه ۴ در بهار جانها بهاری خاص را تجربه می‌کند

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۴ در ادامه اجرای طرح بهار جانها از حال و هوای عیدانه و رنگ و بوی بهاری شمال شرق تهران خبر داد و گفت: در طرح بهار جانها منطقه ۴ جان تازه ای به خود گرفت.

۱۶ گام شهرداری منطقه ۱۰ برای ارتقای مشارکت و کیفیت زندگی شهروندان

پیام سپاهان - «مهدی اخ‌الصنایع» شهردار منطقه ۱۰ خبر داد که در ۵ ماه گذشته، ۱۶ گام مردم‌محور از سوی شهرداری این منطقه با هدف افزایش مشارکت شهروندان در اداره شهر و ارتقا و بهبود کیفیت زندگی در سطح محلات ۱۰ گانه منطقه اجرایی شده است.

فرش گل‌های بهاری در منطقه ۱۲ با بیش از ۵۰ هزار گل‌های فصلی

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۲ از کاشت و توزیع بیش از ۵۰ هزار گل‌های فصلی شامل سینره، شب‌بو، همیشه‌بهار، محبوبه شب، بنفشه و... در قالب فلاورباکس، تاور گل طبقاتی و... در این منطقه خبر داد.

بازدید از پروژه های در دست اجرای سازمان

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در نخستین روز کاری خود در جریان بازدید از پروژه های سازمان با تولیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) دیدار کرد.

خاموشی المان‌های نوری دریاچه شهدای خلیج فارس به احترام زمین

پیام سپاهان - امسال، چهارمین سال پیاپی است که دریاچه شهدای خلیج فارس، در رویداد زیست محیطی ساعت زمین شرکت می‌کند. امشب از ساعت ۲۰:۳۰ تمامی المان‌های نوری دریاچه، به احترام زمین، خاموش می‌شود.

جشن بزرگ "بهار ایران" در شب های منطقه ۱۷

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۷ گفت: همزمان با ایام‌نوروز و ماه مبارک رمصان، برنامه های فرهنگی، تفریحی و ورزشی "بهار ایران" در بوستان بهاران برگزار می شود.

«دهکده بهار ایران در شهر خوبی ها» پذیرای میهمانان نوروزی منطقه ۲۰ است

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۲۰ از برگزاری «دهکده بهار ایران در شهر خوبی ها» همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان در بوستان حضرت ولیعصر (عج) فرهنگسرای ولاء خبر داد.

تهران در حال تبدیل به شهری گردشگرپذیر است

پیام سپاهان - معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران با بیان این که فعالیت‌ها و برنامه‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز بسیار اثربخش بوده است، گفت: تهران در حال تبدیل از یک شهر مسافرفرست به شهری گردشگرپذیر است.

استقبال چشمگیر شهروندان از اجرای ویژه برنامه های "دهکده بهار ایران"

پیام سپاهان - به منظور گرامیداشت آئین‌های نوروزی در ماه ضیافت الهی رمضان با رویکرد معرفی آئین ها و سنت‌های اقوام مختلف ایرانی ویژه برنامه های متنوعی با عنوان «دهکده بهار ایران» در میدان آزادی از ابتدای ایام نوروز در حال برگزاریست که با استقبال چشمگیر شهروندان روبرو شده است.

چهل و نهمین شماره نشریه «سرو» منتشر شد

پیام سپاهان - چهل و نهمین شماره ماهنامه فرهنگی هنری «سرو» با عنوان « سرزمین آسمان» از سوی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منتشر شد.

نگاه به گردشگری در تهران باید تخصصی شود

پیام سپاهان - رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران با تاکید براین که ضروری است، تهران از یک مبدا و معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل شود، گفت: سامانه مشاوره تلفنی ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز اقدام و خدمت بسیار خوبی است و این اقدام تخصصی که ستاد شروع کرده است، باید در سایر زمینه‌‎های گردشگری ادامه پیدا کند.

مسابقه عکاسی «هفت سین خانواده»

پیام سپاهان - در آستانه فرارسیدن سال نو و بهاری شدن حال و هوای شهر مسابقه عکاسی «هفت سین خانواده» از سوی فرهنگسرای خانواده برگزار می شود.

بوی بهار در موزه امام علی (ع)

پیام سپاهان - به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار، نمایشگاه نقاشی "بوی بهار" تا ۳۱ فروردین در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) در معرض دید عموم قرار دارد.

جشن بهار قرآن و طبیعت در بوستان ملت

پیام سپاهان - همزمان با بهارقرآن و طبیعت ویژه برنامه های شاد و مفرح در دهکده بهار ایران واقع در بوستان ملت برای شهروندان و مسافران نوروزی در حال برگزاری است، جشن بهار قرآن و طبیعت دو ساعت پیش از اذان مغرب آغاز و تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت.

جشنواره نوروزی گذر گردشگری آب‌وآتش

پیام سپاهان - جشنواره نوروزی گذر گردشگری آب‌وآتش به همراه ویژه برنامه‌های شاد نوروزی از ۲ الی ۱۳ فروردین در منطقه گردشگری اراضی عباس‌ آباد میزبان مسافرین نوروزی است.

جشن بهار اولی‌ها با عروسک‌های غول پیکر

پیام سپاهان - جشن بهاراولی‌ها، عروسک‌های غول پیکر به چهارراه حضرت ولیعصر(عج) و بوستان دانشجو آمدند و باعث نشاط و سرور خانوادگی در این بوستان را فراهم کردند.

رشد تولید مسکن در پایتخت، به مهار تورم در این حوزه می انجاند

پیام سپاهان - معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت: با توجه به شعار امسال، ما در شهرداری تهران، موضوع تسهیلگری و رویکرد حمایتی برای تولید مسکن و گره‌‎گشایی از این حوزه را مجدانه تر از گذشته پیگیری خواهیم کرد تا با رشد تولید و پاسخگویی به تقاضای مسکن، تورم در این حوزه کنترل شود.

بهترین و اولین عیدی را از مادرم می‌گرفتم/ ساخت ۱۱هزار واحد با مشارکت شهرداری تهران در بافت‌های فرسوده

پیام سپاهان - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ساخت ۱۱ هزار و ۲۳۰ واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده پایتخت با مشارکت شهرداری تهران گفت: یکی از بهترین خاطرات من در لحظه سال تحویل، زمانی بود که با خانواده و در کنار مادرم در مشهد حضور داشتیم.

استقبال گردشگران نوروزی از جاذبه‌های منطقه ویژه گردشگری عباس‌آباد

پیام سپاهان - مدیر گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از برگزاری ۶۳ تور گردشگری خودرویی، ۱۴ تور پیاده روی، همچنین بازدید حدود ۵۰۰۰ گردشگر از اراضی عباس‌آباد در سومین روز از فروردین سال ۱۴۰۲ خبر داد.

ساير مطالب

اسماء‌الحسنی در میدان هفتم تیر

شیرین‌ترین خاطره‌ام از عید، آغوش گرم مادربزرگم است/ تحول بزرگ حوزه حمل و نقل شهر تهران در سال 1402

هر شب در افطاری ساده، میهمان اراضی عباس‌آباد باشید

برنامه‌های نوروزی اتوبوسرانی

بزرگترین شهر مشاغل کودکان در برج میلاد

منطقه‌19؛ دروازه ورودی 23 استان

در برج میلاد ثبت خاطره کنید

نوروز 1402 را در برج میلاد ثبت خاطره کنید

نعمت سلامتی و حضور در کنار خانواده بهترین عیدی است/ بررسی کارنامه عملکرد کلیه نواحی شهرداری بر اساس استعدادها و ظرفیت‌ها

رکورد بازدید نوروزی از برج میلاد شکسته شد

زیر پل‌های سواره رو بزرگراه آزادگان روشن شد

توزیع هزاران بسته فرهنگی در بین مسافران و گردشگران

الزام معاینه فنی برای خودروهای 98 و ماقبل/ جریمه 52 هزار تومانی پلیس برای خودروهای فاقد معاینه فنی

شهرداری منطقه 19 تهران، دروازه بین المللی تهران

دلیل افزایش جمعیت گربه و کبوتر در پایتخت

برگزاری ویژه برنامه های گردشگری و ایام رمضان تا افزایش ظرفیت های گردشگری

وضعیت هوای پایتخت قابل قبول است

شهرداری در نوسازی بافت فرسوده چه کرد؟/ رشد چند برابری صدور پروانه

برپایی سفره افطاری هر شب برای 2000 گردشگر اراضی عباس آباد/ نگاه به دین و ماه مبارک رمضان از منظر دیگر/ نگاه ویژه به فرهنگ اقوام در ویژه برنامه های نور

آشنایی بیشتر شهروندان با جاذبه‌های گردشگری کمتر شناخته شده پایتخت

تبریک نوروزی معاون خدمات شهری به خانواده شهید دارابی/ از به‌کارگیری 16 بانوی آتش‌نشان تا تفکیک پسماند خشک و تر در سال 1402

راه‌اندازی قرارگاه سرعت توسط پلیس راهور در تهران/ رفع مشکل نقاط پرحادثه و آموزش فرهنگ ترافیک به کمک شهرداری تهران

عمده خاطرات نوروزی من به دوران راه اندازی مترو تهران برمی‌گردد

منطقه 14 میزبان 2 هزار و 300 هیئت

«دنیا از نگاه من» در برج میلاد

نقش‌های خلاقانه بر دیوارهای شهر

دیوارهایی با نقش‌های خلاقانه

شناسایی و برخورد قاطع با صنوفی که زباله نامتعارف تولید می‌کنند

عیدی برج میلاد به کودکان سندروم داون

استقبال گردشگران از تورهای طبیعت‌گردی در روزهای نخست نوروز 1402

خاطره اسکناس‌های عیدی تا نخورده پدربزرگ و مادربزرگ/ جزییات برگزاری جشن‌های «بهار ایران» در پایتخت

برپایی جشن بهار ایران در بوستان بزرگ ولایت

اجرای سه طرح دیوارنگاری در منطقه 22

اجرای 130 هزار متر مربع روکش آسفالت در معابر منطقه22

ساخت 11 هزار واحد مسکونی با مشارکت شهرداری تهران/نیکزاد: هیچ پروژه‌ای متوقف نشده است

مدیریت واحد شهری نسخه درمان چالش‌های پایتخت

برگزاری دهکده بهار ایران و جزیره شنی در بوستان ملت/اجرای برنامه‌های هنری و سرگرمی در 7 پهنه از پایتخت

کیفیت هوای تهران «قابل قبول» است

آثار هنری دانشجویان با موضوعات طبیعت و بهار بر دیوار ساختمان شهرداری منطقه 19 نصب شد

از دستگیری و کمک به دوستان و همکاران تا تحقق آرزوی شهادت

مراقب کپی شدن کارت بانکی‌ در خریدهای نوروزی باشید/ کارت خرید را از کارت پس‌انداز جدا کنید

اجرای نقاشی دیواری شهری در منطقه 19 همزمان با بهار طبیعت

بدون مجوز از اراضی عباس‌آباد عکاسی کنید و جایزه بگیرید

ساخت 81 هزار مترمربع معبر جدید درغرب تهران

تردد روان خودروها در بزرگراه آزادگان شمال

تشریح اهم اقدامات شهرداری تهران در سالی که گذشت

از خاطره شیرین عید در کودکی تا لذت عیدی دادن به نوه‌ها/ جزییات اقدامات معاونت مالی در سال جاری و اولویت‌های تامین مالی در سال 1402

پروژه عمرانی غیرفعال در پایتخت نداریم؛ استخوان لای زخم به یادگار نمی‌گذاریم

افزایش دو هزار تنی تولید پسماند در پایتخت طی روزهای پایانی سال گذشته

جشنواره نوروزی برج میلاد

اعلام ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی برج میلاد/فعالیت‌های شبانه در میزبانی از مسافران نوروزی پایتخت

استقرار اتوبوس‌های تاریخ پایتخت در برج میلاد

نصب المان نوری " به تهران زیبا خوش آمدید" در ورودی بین‌المللی پایتخت

از بهار طبیعت تا بهار سیاست

کیفیت هوای تهران در دومین روز از سال 1402 «پاک» است

شورا در کنار شهرداری است/بهترین عیدی مسئولان به مردم «کار زیاد» با خلوص نیت است/به تحول مثبت حمل و نقل عمومی برای سال آینده امیدوارم

دیدار شهردار با خانواده شهید آتش‌نشان

معبری با نام شهید محمودرضا رحمانی

بهار در منطقه 13

نوسازی در بافت فرسوده 200 درصد افزایش پیدا می‌کند/دوران رکود مسکن به پایان رسیده است

رشد 200 درصدی نوسازی در بافت فرسوده در سال 1402/دوران رکود مسکن به پایان رسیده است

کاشت دو هزار اصله درخت در ورودی جنوبی پایتخت

معرفی 4مسیر ویژه تور پیاده‌گردی در محلات مرکزی شهر

برنامه نوروزی بهار ایران در منطقه13 اجرا می‌شود

آمادگی نیروهای خدمات شهری برای بارش احتمالی امشب/ساماندهی حوزه پسماند از اولویت‌های معاونت خدمات شهری است

دیدار شهردار تهران با خانواده شهید دارابی در نخستین روز از بهار

کدام موتورسیکلت‌ها در اولویت دریافت گواهی معاینه فنی هستند؟

چشم‌نوازی تخم‌مرغ‌های رنگی در جنوب پایتخت

10 سبد و فرش گل در بزرگراه‌های منطقه 19 برای استقبال از بهار گسترده شد

اجرای ویژه‌برنامه "دهکده بهار ایران" در میدان آزادی

تهران با کیفیت هوای «قابل قبول» پا به سال 1402 گذاشت

بهار در منطقه 19

بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه 18

استقبال از بهار با تخم‌مرغ‌های رنگی

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز سال 1402

اقدام شهرداری تهران برای ساماندهی معتادان سرمایه‌گذاری برای کشور و نجات جان انسان‌هاست

سرانه فضای سبز در تهران به 16.7 متر مربع رسیده است/به سمت مردمی‌سازی اداره پایتخت حرکت می‌کنیم

از مرمت سقاخانه عزیز محمد تا رفع معضل ده ساله انهار

آسفالت خیابان وحدت اسلامی مرمت می‌شود

چطور دید و بازدیدها را تلخ نکنیم؟

4 سال پیشرفت و نوسازی شهر را متوقف کردید، حداقل دروغ‌پراکنی نکنید!

استقرار اکیپ‌های امداد در تونل‌های شهری و پل صدر در ایام نوروز

چهره شمال شرق پایتخت با فرش‌های گل آراسته شد

در زمان سفرهای نوروزی چگونه از خانه خود محافظت کنیم؟

فروش متری مسکن، بازار را به کدام سو می‌برد؟

اعلام ساعت کاری فروشگاه‌های شهروند در ایام نوروز

مهم‌ترین عملکرد شهرداری طراحی سند تحول تهران بود/ تحمل فشار اقتصادی مردم آزرده خاطرم کرد

بررسی چالش فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری تهران در منطقه11

تهران با هوای «قابل قبول» با سال 1401 خداحافظی می‌کند

دعوت شهردار منطقه11 از مردم برای بازدید از حصارناصری

پاکسازی 5 هزار متر از زمین‌های رهاشده در منطقه22

عروسک‌های غول‌پیکر به بوستان دانشجو آمدند

هزار و 100 اقدام خدمات شهری در منطقه 22

برخورد قانونی با 3ملک دارای تخلف در منطقه 11

تبدیل منطقه 19 به قطب اقتصادی موجب رونق و توسعه اقتصادی شهر تهران خواهد شد

برگزاری 19شب جشن بهار ایران و قرآن در بوستان دانشجو

جزییات باغ‌هایی که در سال 1401 تملک شدند/ساماندهی و انتقال برخی صنایع مزاحم در پایتخت

ساعات فعالیت میادین میوه و تره‌بار در ایام نوروز اعلام شد

خروج 590 هزار مسافر نوروزی از پایتخت تا 28 اسفند/مسافران برای اطلاع از اقامتگاه‌های ارزان با 137 تماس بگیرند

ورود 590 هزار مسافر نوروزی به پایتخت تا 28 اسفند/مسافران برای اطلاع از اقامتگاه‌های ارزان با 137 تماس بگیرند