پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

دیدار شهردار تهران با فرماندار هاوانا و شهردار ماناگوا

پیام سپاهان - علیرضا زاکانی شهردار تهران امروز با رینالدو گارسیا زاپاتا فرماندار هاوانا پایتخت کوبا و رینا خوآنیتا روئدا آلوارادو شهردار ماناگوا به همراه سفیر نیکاراگوئه در ایران دیدار و گفتگو کرد.

منطقه یک قطب تنوع محیط زیستی تهران است

پیام سپاهان - مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت:منطقه یک فرصت های متفاوتی نسبت به سایر مناطق تهران دارد زیرا با کوهستان در ارتباط است و این موقعیت مکانی سبب شده است که تنوع زیستی و گیاه این منطقه متفاوت از سایر مناطق باشد.

دستفروشان خیابان ۱۵ خرداد به زودی ساماندهی می‌شوند/حل مشکلات قانونی برای نوسازی ساختمان‌های ناایمن بازار تهران

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۲ در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری ۱۴۰۱ از نمایش دستاوردها و توانمندی‌های شهرداری این منطقه با محوریت تاب‌آوری شهری و ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن به‌ویژه بازار تهران خبر داد.

تهران و هاوانا پیوندی قوی دارند

پیام سپاهان - شهردار هاوانا پایتخت کوبا از نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران دیدن کرد.

مهمانان اولین روز نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» چه کسانی بودند؟

پیام سپاهان - مراسم افتتاحیه نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» با حضور وزیر کشور، شهردار تهران، رئیس و اعضای شورای شهر، شهرداران کلانشهرها، نمایندگان شهرهای خواهرخوانده و مدیران شهری برگزار شد.

تخریب پل پالادیوم مبارزه با فساد بود

پیام سپاهان - نایب رئیس شورای شهر تهران در حاشیه نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهر تهران گفت: وقتی تخلفی صورت می گیرد باید شجاعت مقابله با آن را داشت و تخریب پل پالادیوم نشان از اقتدار و قدرت شهرداری تهران و منطقه یک داشت.

نمایشگاه نشان داد شهرداری در موضوع کودکان و نوجوانان اقدامات خوبی انجام داده است/ضرورت گسترش تعاملات با شهرداری

پیام سپاهان - نوری گفت: شهرداری تهران کارهای بسیار خوبی را در حوزه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری، هنری و فرهنگی انجام داده و با پرداختن به مسائلی مانند ورزش و یادمان شهدا در مدارس بابی را گشوده که گسترش این اقدامات نیازمند انعقاد قرارداد و تفاهم نامه هایی فی مابین شهرداری و آموزش و پرورش است.

در دوره جدید مدیریت شهری رفع مشکل پروژه‌های بزرگ را دنبال می‌کنیم

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: کلانشهرهای حاضر در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌توانند از تجربیات گرانبهای شرکت در طول این سالها استفاده کنند.

ظرفیت‌ها برای آینده تهران بسیار است

پیام سپاهان - احمدی‌صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران: نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» نشان می‌دهد ظرفیت‌ها برای آینده تهران بسیار است.

مدیریت شهری در این دوره اقدامات زیربنایی خوبی را شروع کرده است/آماده همکاری با مدیریت شهری هستیم

پیام سپاهان - نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری در این دوره اقدامات زیربنایی خوبی را شروع کرده، هرچند مواردی که باید در اختیارشان باشد هنوز به صورت کامل فراهم نشده است.

انتقال تجربیات از دوباره‌کاری در پروژه‌ها جلوگیری می‌کند

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: تعامل و انتقال تجربیات در نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های مدیریت شهری از دوباره کاری و اجرای پروژه‌های نادرست و همچنین هزینه اضافی جلوگیری می‌کند.

امیدوارم نمایشگاه به زودی ثمرات خود را در سطح شهر نشان دهد

پیام سپاهان - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدوارم این نمایشگاه به زودی ثمرات خود را در سطح شهر نشان دهد و بتوانیم در ارتباط با کلانشهرهای سایر نقاط دنیا از تجارب یکدیگر استفاده کنیم.

یک فوریت طرح «نظام‌نامه مدیریت محله» مصوب شد

پیام سپاهان - در هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، یک فوریت طرح «نظام‌نامه مشارکت محله‌ای شهروندان با مدیریت شهری» با ۱۱ رأی موافق به تصویب رسید.

تاثیر کیفیت مصالح بر ایمنی ساخت‌وساز چیست؟

پیام سپاهان - مقاومت یک سازه در برابر حوادثی نظیر زلزله، توفان و ... در گرو فاکتورهای متعددی است که مصالح مناسب و استاندارد یکی از آنها محسوب می‌شود. در این میان اما گاهی دیده شده که کیفیت و استانداردهای مصالح چندان مورد توجه قرار نگرفته و این مهم از چشم ناظران نیز دور مانده است، این بی‌توجهی اما ممکن است سال‌ها از دید پنهان مانده اما ناگهان در یک زلزله یا حتی بروز حوادثی کوچک در ساختمان خود را نشان دهد، یک کارشناس ایمنی و سوانح طبیعی به تشریح اهمیت استفاده از مصالح استاندارد در ایمنی سازه‌ها پرداخته است.

هیچگونه شهر فروشی ثابت نشده است/ لزوم توجه به درآمد در بخش غیرنقد/ روال مثبتی در تحقق ارقام بودجه خواهیم داشت

پیام سپاهان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در خصوص گزارش مالی فروردین و اردیبهشت ماه شهرداری تهران انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس/ یک ریال وام دریافت نکرده‌ایم/ درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش غیرنقدی

پیام سپاهان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس پرداخت کرده‌ایم و از دو هزار چرخ، تعداد هزار چرخ تحویل داده شده و پول آن نیز پرداخت شده است. علاوه بر این قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای خرید قطعات اتوبوس منعقد و ۲۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

نمایش دستاوردهای ۶۶ سال تجربه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران/ نمایشگاه فرصت تعاملات با دیگر کلانشهرها را فراهم کرده است

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: شهر تهران با ظرفیت‌های بسیار خوبی که دارد می‌تواند الگویی برای دیگر کلانشهرهای ایران و کشورهای دیگر باشد.

اجرای طرح جهادی خط‌کشی معابر در منطقه ۷

پیام سپاهان - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از اجرای پروژه خط کشی در معابر اصلی و فرعی این ناحیه با هدف ارتقا سطح ایمنی شهروندان خبر داد.

چرا جایزه دریافتی توسط هلال احمر با اهمیت است؟

پیام سپاهان - جایزه‌هایی که افراد و سازمان‌های داخل ایران از نهادهای معتبر بین‌المللی دریافت می‌کنند، ارزش بالایی در شرایط فعلی برای کشور دارد؛ زیرا ایرانِ تحریم‌زده، برای رهایی جامعه‌اش از درگیری‌های فکریِ ناشی از آثار تحریم‌ها نیاز به پیروزی و افتخار در میدان‌های خارجی دارد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت‌های خوبی برای تهران ایجاد خواهد کرد

پیام سپاهان - سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند باعث ایجاد گشایش همکاری‌های جدید بین شهرهای مختلف جهان با تهران شود و می‌توان از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی از طریق برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در راستای همکاری‌های بیشتر بین‌المللی به خوبی استفاده کرد.

تاسیس شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در کشور، فرصت ارزشمندی برای ارتقای سرمایه اجتماعی

پیام سپاهان - خدمات ارائه شده از سوی شهرداری‌ها نقش موثر و ارزنده‌ای در آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه سازی فرهنگ مشارکت و رضایتمندی مردم و دستیابی به شاخصه‌های یک سکونتگاه سالم، زیبا، توسعه یافته و زیست‌پذیر ایفا می‌کند.

جایگاه شهرداری‌ها در قانون به درستی تبیین نشده است

پیام سپاهان - چمران گفت: در قانون اساسی هنوز هم جایگاه شهرداری‌ها به درستی تبیین نشده است. مدیریت محلی از مدیریت کلان کشور جدا شده و مدیریت محلی به مردم سپرده شده است؛ این جداسازی اتفاق بسیار خوبی بوده که هنوز در کشور ما جا نیفتاده است.

جلوه‌گری پتانسیل فعالان مدیریت شهری در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده

پیام سپاهان - رییس‌ فراکسیون شوراها، مدیریت‌ شهری‌ و روستایی مجلس شورای‌ اسلامی گفت: جمعی که در این نمایشگاه گرد هم آمده‌اند، جلوه‌ واقعی از کنشگری، فعالیت و زنده بودن انگیزه کار و خدمت در بین فعالان شهری را به نمایش گذاشته‌اند.

۶ دستگاه پمپ برای موتورهای آتش‌نشانی تا ۲ ماه آینده وارد می‌شود

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: طبق استاندارد جهانی باید هر ۷۵ متر در معابر شهری، شیرآلات هیدرانت قرار گیرد. شهر تهران تقریباً ۱۰ هزار عدد شیرآلات لازم دارد.

نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری باعث ایجاد رقابت سالم بین مناطق می‌شود

پیام سپاهان - رضوی گفت: نمایشگاه هایی از این قبیل هم برای مناطق شهرداری و هم برای شهرهای خواهرخوانده موثر و حائز اهمیت است و باعث می شود این شهرها با ظرفیت‌های شهرداری آشنا شوند. برای مناطق نیز رقابت سالم و انگیزه ایجاد می کند و فرصت مناسبی برای ارائه خدمات است.

اتصال شرق به غرب پایتخت به طول ۴۵ کیلومتر با ۲۷ ایستگاه ال.آر.تی

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان عمران مناطق شهرداری تهران اعتقاد دارد نمایشگاه توانمندی های مدیریت شهری تهران امکان تعامل دو سویه بین شهروندان و مدیریت شهری را فراهم کرده است.

مشکل بسته بودن ورودی ایستگاه مترو به بوستان گفتگو رفع می‌شود/ نمایشگاه فرصتی همگانی برای آشنایی با توانمندی‌های شهرداری تهران

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: با وجود اینکه ما مدیران در مجموعه شهرداری فعالیت می‌کنیم اما گاها با بسیاری از اقدامات و توانمندی‌ها آشنا نیستیم. این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی همگان با این توانمندی‌هاست.

محور قرار دادن مردم و بهره‌مندی از نظرات آنها راهبرد اصلی است/ساخت تهرانی جدید با توجه به ظرفیت‌های ‌مغفول مانده و حفظ مزایای فعلی

پیام سپاهان - شهردار تهران گفت: مردم سالاری دینی به معنای محور قرار دادن مردم و بهره‌مندی از نظرات و توانمندی آنها در تمام عرصه‌ها یک اصل و راهبرد اصلی و جدی است.

تبدیل ایران به کشور هدف برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

پیام سپاهان - سرپرست سازمان امور دانشجویان در مورد دانشجویان ایرانی خارج از کشور گفت: هدف سازمان امور دانشجویان این است که تا می‌تواند کاری کند که کشور ما تبدیل به کشوری هدف برای دانشجویان بین المللی شود.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت مغتنمی برای تبادل تجارب بین تهران، کلانشهرها و شهرهای خواهرخوانده‌است

پیام سپاهان - مشاور و مدیرکل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مشاهدات خود از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌ مدیریت شهری تهران» توضیحاتی ارائه کرد.

انتخاب منطقه گردشگری عباس‌آباد به عنوان مرکز معین مدیریت بحران

پیام سپاهان - سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد با تاکید بر تبدیل شدن منطقه‌های گردشگر پذیر و اماکنی که همواره مردم در آن حضور دارند، به مکانی با بالاترین سطح امنیت، بر پیگیری این موضوع تاکید کرد.

سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه۶ رونمایی شد

پیام سپاهان - سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه ۶ با حضور لطف الله فروزنده معاون شهردار تهران، رنجبریان شهردار منطقه ۶ و جمعی از مدیران ارشد شهرداری منطقه رونمایی شد.

بازدید معاون شهردار تهران از غرفه سازمان فاوا

پیام سپاهان - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از غرفه سازمان فاوا بازدید کرد.

جایگاه شوراها و شهرداری‌ها باید تغییر کرده و در مختصات تعیین شده در قانون اساسی قرار بگیرند

پیام سپاهان - شهردار تهران گفت: باید آن چیزی که در قانون اساسی برای شهرداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها بیان شده، مدنظر قرار گیرد؛ سپس به مدیریتی کمک کنیم که به انسجام ظرفیت‌ها به متظور رشد خدمات دهی به مردم کمک می‌کند.

جلسه شورای شهر با حضور علیرضا زاکانی

پیام سپاهان - صبح یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی با حضور در هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، درباره برنامه های آتی خود توضیحاتی را ارائه داد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

پیام سپاهان - نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای به خدمت گرفتن نخبگان در ارائه خدمات بهتر به شهروندان باشد.

لزوم برنامه‌ریزی برای کارآفرینی افراد پس از دوره بازپروری در کمپ

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۵ در اولین قرارگاه اجتماعی منطقه ای بر ارائه و اجرای برنامه های منطقه ای تاکید کرد و گفت: با توجه به اقدامات خوب قرارگاه اجتماعی در این منطقه در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر و تعطیلی واحدهای غیرمجاز ضایعاتی، اکنون نیاز است که وارد فاز کارآفرینی شویم.

افزایش سرانه درمانی منطقه ۱۹ با احداث درمانگاه خیریه حسینیه اعظم مکتب العباس (ع)

پیام سپاهان - مراسم کلنگ زنی و احداث درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس (ع) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۹، خیرین و نیکوکاران، بانی و هیئت امنای این حسینیه برگزار و منطقه ۱۹ صاحب درمانگاه خیریه فوق تخصصی شد.

کاهش فاصله شمال و جنوب با جدیت دنبال می‌شود/ صدور ماهانه ۶ هزار پروانه ساخت در بافت فرسوده

پیام سپاهان - زاکانی با بیان اینکه برنامه‌های ما آرزوهای بزرگ نبوده بلکه واقعیت است، اظهار کرد: کاهش فاصله شمال و جنوب با بازطراحی انجام می‌شود و این موضوع با جدیت دنبال خواهد شد.

از تقدیر از شهرداری تهران برای برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری تا تاکید بر توانایی شهرداری برای تحقق برنامه‌ها و اهدافش

پیام سپاهان - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌کنم در هر جلسه شورا کارهای خوب انجام شده ارائه شود.

جنوب تهران در انتظار ترافیک روان

پیام سپاهان - جزئیاتی از ساخت ۳بزرگراه و یک مجموعه آزادراهی که امسال در پایتخت آغاز می‌شوند و تأثیراتی که روی ترافیک معابر شهر می‌گذارند.

ساير مطالب

شاهد تابستانی گرم‌تر از معمول در اردستان خواهیم بود

خرید تضمینی گندم یک هزار و 200 کشاورز اصفهانی

هوای پایان هفته اصفهان غبارآلود است

اصناف و بازاریان رسالت اجتماعی در قبال تمدن عظیم اسلامی بر عهده دارند

اصناف هیات‌های اندیشه‌ورز را فعال کنند

استاندار اصفهان: باید از فرصت های باقی مانده برای رشد نرخ جمعیت استفاده شود

پنجمین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان برگزار می‌شود

12 هزار هکتار از رودخانه زاینده‌رود در اصفهان سنددار شد

باد و گردوخاک شرق اصفهان را در می‌نوردد/ کاهش 3 درجه‌ای دما

مرگ پسر بچه 8 ساله بر اثر غرق شدگی در استخر کشاورزی

اعمال قانون 7هزار و 490 خودروی پلاک مخدوش ویا فاقد پلاک در اصفهان

مصوبات سفر نماینده دولت به نائین

انهدام 3 باند سرقت مسلحانه در اصفهان

نفوذ توده گردوخاک از غرب کشور به اصفهان

تجلی معماری بی‌نظیر ایرانی در کاشان

نماینده اصفهان باید برای صحبت‌هایش از مردم عذرخواهی کند

36 تن چوب بلوط قاچاق و 1135 تن زغال در اصفهان کشف و ضبط شد

تصویب 32 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای طرح های نیمه تمام استان اصفهان

اولین تصاویر از سقوط هواپیمای اف 14 در اصفهان

علت سقوط هواپیمای جنگنده F14 در اصفهان مشخص شد

زندگی فینالیست اصفهانی «عصرجدید» در قاب مستند

فیلم؛ سلام کاشانی‌ها به فرمانده

سایه سنگین ارتفاع‌های غیرمجاز بر سر میراث فرهنگی اصفهان

فیلم / مهمترین رویدادهای خبری استان اصفهان در هفته گذشته

خاطره یک ضل‌السلطان جمعی برای نسل‌های آینده نسازیم / سفر هیئت دولت به اصفهان موفق بود

واکنش ایران به گزارش روزنامه آمریکایی درباره مجتمع نطنز

جواب ایران به بدعهدی طرف غربی در مورد برجام مقتدرانه بود

ارمغان دولت مردمی برای نصف جهان

تحقق بیانیه گام دوم انقلاب محور فعالیت سازمان تبلیغات شهرضا

دولت مردمی به‌فرجام نرسیدن همه راه‌ها به کدخدای غربی را اثبات کرد

افزون بر 8 هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر به اصفهان برای آب، مصوب شد

مسأله زاینده‌رود و آب اصفهان با همت مردم و خدمتگزاری دولت پیگیری می‌شود

معاون اجرایی رئیس‌جمهور:217 مصوبه استانی در سفر هیات دولت به اصفهان مصوب شد

تخصیص 2 میلیارد تومان اعتبار فرهنگی برای مجتمع شهید مدرس در شهرضا

اصفهان تنها 2 روز هوای پاک دارد/فرسودگی 33 درصد جاده‌های استان

حل مشکل زاینده‌رود نیازمند انسجام سه قوه است

شوراهای اداری موضوع محور برگزار شود

موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران برداشته شود

اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل زیرساخت‌های سلامت استان اصفهان

کمبود آب و بیکاری فصل مشترک مردم ورزنه است

تجلیل وزیر ارشاد از خانواده شهید تازه تفحص شده دهاقانی

وزیر ارتباطات : هدف دولت سیزدهم فراهم کردن سبد خدمات همراه با محتوا در بخش فناوری است

سمیرم اصفهان خاستگاه کمپ‌های ورزشی هوازی است

وزیر راه و شهرسازی: افزایش شهرک‌های جدید در برنامه کاری این وزارتخانه است

وزیر آموزش و پرورش: بودجه این وزارتخانه 3 برابر سال گذشته است

اجرای بیمه ناباروری در همه کشور /دولت باید ازسفره اقتصاد خارج شود

درآمدهای دولت صرف بدهی‌های گذشته می‌شود

سرپرست وزارت تعاون با خانواده شهیدان عابدی دیدار کرد

مشکل فاضلاب چادگان حل می‌شود/ تکمیل اعتبار بیمارستان چادگان

دیدار رئیس جمهور با نخبگان اصفهان آغاز شد

خط دوم تله‎‌کابین صفه بر اساس مجوزهای شورای فنی توسعه یابد

حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در اردستان

رییس جمهور: شرکت‌های دانش بنیان جلوه‌ای از شعار امسال هستند

درد دل پیرمرد اصفهانی با سرپرست وزارت تعاون

ضرغامی : خط دوم تله کابین کوه صفه اصفهان در شورای فنی میراث فرهنگی کشور بررسی می شود

احداث خیمه در امام‌زاده شاهرضا

رئیس جمهور از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد

حذف وابستگی مردم به ارز وارداتی باید سال‌ها پیش محقق می‌شد

تحویل 100 هزار واحد مسکن نهضت ملی تا شهریور ماه

عملیات اجرایی احداث 3816 واحد نهضت ملی مسکن اصفهان آغاز شد

تصویب 700 میلیارد اعتبار برای 34 پروژه شاهین شهر و برخوار

تامین آب شرب اصفهان در اولویت است/ اقدامات اساسی برای زاینده‌رود

هزار و 700 روستای جدید به شبکه ملی اطلاعات متصل شد

معاون رییس جمهور : آب و اشتغال دغدغه و مشکل اساسی مردم جرقویه اصفهان است

مبلغ قرارداد پروژه قطارسریع السیر اصفهان-تهران 57میلیارد یوآن است

سه هزار و 200 میلیارد تومان برای کشاورزی استان‌ اصفهان در نظر گرفته شد

وزیر بهداشت در جمع کارکنان و مردم بیمارستان فریدن

رئیس جمهور از هسا بازدید کرد

اظهارات رئیس جمهور در میان کشاورزان شرق اصفهان

وزیر ارشاد به دیدار خواننده شهرضایی رفت/ اهدای نشان درجه یک هنری

سرپرست وزارت تعاون : تکمیل طرح های نیمه تمام با مشارکت مردمی امکان پذیر است

وزیر ارتباطات به نائین رفت/ بازدید از بیمارستان افضلیان

وزیر ورزش و جوانان وارد سمیرم شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از مجموعه " هسا " اصفهان بازدید کرد

رئیس سازمان انرژی اتمی وارد نظنز شد

رئیس سازمان انرژی اتمی وارد نطنز شد

رئیس جمهور در جمع کشاورزان شرق اصفهان حضور یافت

فیلم/ نهضت به پایان رساندن طرح‌های نیمه تمام عمده برنامه رئیس جمهور در استان اصفهان

رییس جمهور از مزارع شرق اصفهان بازدید کرد

رئیس بنیاد شهید با خانواده شهید عنایتی دیدار کرد

لزوم اصلاح الگوی کشت به سمت گیاهان کم آب بر در کشور

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد شهرضا شد

رئیس جمهور از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد/اصفهان شهر انقلاب است

رئیس جمهور وارد اصفهان شد

دانش بنیان‌ها حمایت می شوند/ اجرای بیمه ناباروری

دولت برای رفع مشکل آب اصفهان برنامه دارد

بازدید رئیس جمهور از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

وزیر راه و شهرسازی وارد اصفهان شد

دیدار مردمی وزیر جهاد کشاورزی با شهروندان آران‌وبیدگلی

اصفهان سرآمد تولید آجر با فناوری روز است

بار اصلی جراحی اقتصادی کشور به دوش طبقه پایین است

امتیاز فوتسال سپاهان به خارج استان می‌رود

امید در اصفهان را احیا کنید

کمبودی برای تامین کالاهای اساسی در کشور نداریم

آزادی زندانیان محبوس در ترکیه، مُطالبه برخی از شهروندان اصفهانی است

برخی دستگاه ها درباره معادن کامو برخورد دوگانه داشتند

برپایی میز ارتباطات مردمی در سفرهای استانی سبب افزایش اعتماد عمومی می‌شود

3200میلیارد تومان اعتبار برای کشاورزی اصفهان پیشنهاد شده است

اختصاص 3200 میلیارد تومان به بخش کشاورزی استان اصفهان